Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más kismama is, aki...

Van más kismama is, aki szinte betegesen vágyott egy bizonyos nemű gyerekre? Én nagyon kislányt szeretnék a lányom mellé.

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 10:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 22 hónapos kisfiam,és 21 h.kismama vagyok.Nagyon vágynék rá hogy ő lány legyen,hogy mindkét nemben legyen részem,valahogy így lenne kerek a "kiscsalád"!(csak 2 gyereket szeretnénk)Ha fiú lesz akkor a sors azt a feladatot adta nekem hogy fiúkat neveljek,és boldogan állok ez elébe is!Nem mutatja magát egyenlőre,de én/mi nagyon kiváncsiak vagyunk mit kapunk a sorstól,szeretnénk már nevén nevezni! :)
2010. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mi is csak 2-őt tervezünk (sajnos; a férjem kettőt szeretne és már 33 vagyok). Én is szeretném már nevén nevezni! Onnantól még személyesebb a pocak-kapcsolat! Én holnap megyek a 18. heti Uh-ra.
2010. júl. 6. 11:43
 13/19 anonim ***** válasza:
Hat en fius anyuka vagyok.Nem azert mert ezt akartam hanem mert igy alakult.Van 3 fiam a 4. szeptemberre varjuk az is kisfiu,es en nagyon orulok hogy 4 fiam lesz.
2010. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én mindig is a férfiakkal, fiúkkal értettem meg magam jobban, azt hittem fiús anyuka leszek. Ehhez képest mikor megfogant a lányom, az elejétől tudtam hogy kislány. Nem is gondolkodtam fiú neveken. És imádom őt, 20 hós! Ha fiú, annak is nagyon örültem volna, de tudtam hogy lány.

Másodiknál azt mondtam mindegy, csak egészséges legyen, nem is volt megérzésem hogy mi lesz. Aztán 8 hetesen kiderült hogy ketten vannak. Megérzés még mindig semmi. 18 hetesen mondták hogy fiúk. Kicsit furcsa érzés volt, (nem rossz!!!!), hogy fiúk növekszenek a pocakomban, de már nagyon-nagyon várjuk és szeretjük őket. 30 hetes ikres kismama

2010. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi gond, teljesen normális, hogy egy bizonyos nemű gyerekre vágysz.

Azt sem feltétlen igaz amit írtál:) Én lombik kismama vagyok és igencsak megküzdöttünk ezért a kis pocaklakóért, DE igenis nekünk is vannak vágyaink, hogy fiú legye vagy lány, és mi kislányt szeretnénk nagyon! Ha fiú lesz persze annak is örülünk, de biztos kicsit "csalódott" leszek, mert annyira de annyira szeretnénk egy kislányt.

persze tudom, hogy én nem válogathatok, örülünk, hogy egyáltalán lombikkal lehet babánk, de attól még nálunk is van rangsor:)

Ez szerintem teljesen normális érzés!

2010. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!

NEm olvastam végig a kommenteket, csak az elsőre reagálnék: nem értem, ha valaki azt mondja, fiút vagy lányt szeretne, az miért ilyen eretnek kijelentés. Miért kell emiatt bántani a másikat? nyilván abból indulunk ki, hogy egészséges, és FIÚ/LÁNY gyereket szeretnénk. Ez teljesen normális!

2010. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

11.08-as!

Én is pont arra gondolotam,amikor mondták,hogy fiú,hogy ez milyen vagány dolog!,pedi én nem vagyok fiús!:)

Ezek szerint mégis!:)

Vasárnap már 2 éves lesz a világ legjobb pasija!:)

2010. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Ha holnap kiderül, hogy kit rejt a pocakom, megírom! Lombikos kismama, Neked mikor derül(het) ki a neme?

Képzeljétek, fiúnevünk csak egy van (a férjemnek ez sem tetszik, de nem tud jobbat), és azt sem tudom elképzelni, hogy így szólítsam a gyerkőcömet. (Na ez nem tudom mennyire lett értelmes, de remélem, kicsit érthető.) Lánynév már több mint 20 hónapja megvan, mert ez lett volna a másik befutó.

2010. júl. 6. 15:01
 19/19 anonim ***** válasza:

Lombikos kismama vagyok:

várjuk a holnapi híreket:) Jó Neked, hogy már holnap megtudod:) Én még nagyon az elején járok, most leszek 10 hetes. Úgyhogy először is én azon izgulok, hogy rendben legyen minden:)

2010. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!