Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki egyedül...

Van itt kismama aki egyedül maradt még rajtam kívűl?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy hozta az élet,hogy a párommal nem vagyunk együtt.

Elhagyott,neki nem kell a baba(pedig azt mondta akarja),meg neki olyan nő nem kell aki meghízik majd meg csúnya lesz.

Igen,brutálisan a padlón vagyok miatta.

Esetleg van még valaki ilyen helyzetben?



2019. máj. 25. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon-nagyon sajnálom.

Nem biztos, hogy ez segít, elnézést, ha nem, de jó szándékkal írom: próbálj arra gondolni, hogy milyen jó, hogy most lépett le, mint ha összeszorított foggal, pofákat vágva, rád se bagózva, a gyereket leszarva élne veletek egy lakásban, mint egy dühös, ellenséges lakótárs. Az, hogy még most lépett le, rengeteg feszültségtől kímél meg téged, és nem utolsósorban a kicsinek nem tépi szét a lelkét, hogy megismerte az apukáját, aki azután lelép, és nem kíváncsi rá. Hiszen már az elején sincs jelen, így nincs, ami összetörjön.

És több olyan barátnőm is van, aki kicsi gyerekkel találta meg a boldog párkapcsolatot. Szóval az is lehetséges, de nem az a lényeg! Hanem, hogy te legyél kiegyensúlyozott és boldog, és akkor a baba is az lesz. Rengetegen szenvednek a bunkó, kelletlen partnerüktől, neked nem kell átesned ezen!

Kitartást, minden jót kívánok nektek!

2019. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Én 33 hetes vagyok, és én vetettem véget a kapcsolatnak. 8 év után 5 hónapos terhesen sajnos úgy kellett döntenem, hogy jobb lesz nélküle. Sajnos nem tudott felnőni, és kábítószerezett is. Persze azonnal lemondott a babáról, azt állítja nem is az övé.. Tudtam hogy nehéz lesz, de mi édesanyák erősek vagyunk. Kitartást kívánok!
2019. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak, óriási szerencséje van ám ennek a babának! Te vagy az anyukája, és te mindent meg fogsz tenni érte, és mindent meg fogsz neki adni. Rengeteg szeretetet kap majd tőled, magabiztos leszel majd a különböző élethelyzetekben, hiszen te vagy az anyukája, aki minden rossztól meg akarja majd védeni őt. Az apukája bánhatja, hogy lemarad a pici érkezéséről és a vele kapcsolatos élményekről. Engedd el őt, ne foglalkozz vele. Idővel talán jön majd egy nagy szerelem, és majd ő apja helyett is apja lesz a picinek. Most minden nagyon ijesztő, barátságtalan és kilátástalan, de ahogy telnek a hetek, bizonyos értelemben minden könnyebb lesz. Hogy honnan tudom? Az anyukám mesélte nekem, mert ő is pár nélkül maradt terhesen. Szerintem senki mást nem szeret úgy az anyukája, mint ahogy az én anyukám engem. 16L
2019. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bátorító szavakat!☺️

Szerencsére saját házam van,nem függök senkitől anyagilag!☺️

Egye a fene azt az embert,így màr èn is azt gondolom.

Mi ketten leszünk egymásnak,ès ő bànhatja!

És az èn nevelőapukám is így jött össze az édesanyámmal.

Nem lehetetlen semmi,mi egyedül maradt anyukák,egyszer majd amikor nem számítunk rá,találunk egy olyan férfit,akire büszkén mondhatjuk,hogy apa!

És aki persze meg is érdemli!❤️

2019. máj. 27. 10:57
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Titkok és szerelmek 34529.rész.
2019. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is terhessen maradtam egyedül, mert "mégsem akar apa lenni". Most szüleimnél élek, ők szerencsére nagyon várják a picit és mindenben támogatnak.
2019. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!