Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Próbaidő alatt kirúghatnak-e?

Próbaidő alatt kirúghatnak-e?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok de mégpróbaidő alatt állok.

Sajnos volt 2 nagy vetélésem félidősen most ismét babát várok szóval szerintem az orvos ki fog írni táppénzre. Szerintetek kirúghatnak?


2019. máj. 27. 10:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Már kikérem magamnak hogy nem az ellátásokra alapozva akarok szülni. Ha szeretnéd tudni a lányom után sem vettem igénybe a gyedet végig hanem inkább visszamentem dolgozni és abból tartottam el az apja is dolgozik rendesen.

És kérdezem én mi van akkor ha az orvosok azt mondták hogy már nem lehet gyermekem de mégis terhes lettem akkor vetessem el ezek után csakhogy mások kedvére tegyek? Hát biztos nem. Ha kirúgnak hát legyen nem ingyenélő vagyok akit az állam tart el.

Nem csak pár hetet vagy max hónapot dolgozok hogy kapjam a segélyt. Mielőtt megszólsz valakit gondolkodj egy kicsit.

2019. máj. 27. 16:47
 22/24 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező felesleges titkolnod. Ha kiderül próbaidő után, hogy tudtál a terhességről, akkor utána is kirúghatnak sőt be is perelhetnek.
2019. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem akarom titkolni szerdán megyek orvoshoz akkor tudom még pontosan hány hetes vagyok és hozom az orvosi papírokat és bejelentés aztán lesz ahogy lesz
2019. máj. 27. 18:25
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, úgy látom rendesen félretetted a dolgokat. Én a 18-as kommentjere írtam azt, hogy nem az ellátásra alapozva kell szülni! Egy szóval nem mondtam, hogy te ezt csinálod.

Azt, hogy talán el kellett volna vetetned a gyereket meg abszolút nem értem, hogy jött ide. Kicsit higgadj le, és olvasd el alaposan ki mit írt, mielőtt letamadnad..

2019. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!