Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürdés balatonban vagy wellness?

Fürdés balatonban vagy wellness?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első gyermekemet amikor vartam, nem fürödtem a balcsiban. (Bár a nőgyógyász engedélyezte)

Most, hogy a kistesót várom, úgy érzem ez kb lehetetlen lesz a nyáron egy nagyobb gyerkőc mellett.

Nektek mit ajánlottak? Egyik helyen azt olvasom, hogy szabad, másik helyen tiltják. Az orvost még nem kérdeztem. (Akár balcsi, akar más fürdőhely)



2019. máj. 28. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá az uszodai tapaszra. Én is olyat fogok rendelni. Probléma megoldva:)
2019. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Én is voltam wellness fürdőben. Mondjuk alapból fertőzésre hajlamos vagyok, szóval terhesség nélkül is mindig csináltam Ph visszaállítást egy-egy ilyen alkalom után, így most terhesen is. 31 hetesen mentem, semmi nem történt, baromi jól éreztem magam.

Sok kismamának az úszás a sport terhesen, ők is túlélik gond nélkül.

Kicsit túl van ez lihegve :D

2019. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon túl lihegik itt :) még soha személyesen nem hallottam olyat,hogy valakinél egy strandolás gondot okozott volna.

Az ilyenek gondolom nem is szexelnek, sőt emberek köze se mennek....

2019. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

13 ne legyél ilyen gyerekesen cinikus. Az hogy ki a vagánymami verseny címre palyazol, attól még nem ciki óvatosnak lenni. Nekem pl. nőgyógyász mondta hogy strandvizbe ne.


De tudom minden túl van lihegve szóval ha a te viselkedésedet akarom tükrözni akkor: az ilyenek bagóznak is terhesen akik ennyire szarnak a veszélyekre

2019. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon mellé lőttél, nem dohányzom és egészségesen élek.Orvosokra hallgatok és ésszerűen cselekszem,nem hiszem,hogy az a baba érdeke,hogy végigszorongjuk a terhességet minden apróságtól rettegve.A legtöbb orvos nem tiltja a fürdést sehol sem ha amúgy minden rendben van.Ha meg nem,az pont kiszámíthatatlan strand víz ide vagy oda.
2019. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jelentem volt fürdés. Balatonban, tengerben és wellness strandon is. Minden rendben volt, nem szedtem össze semmit, kiírt napon, természetes úton szültem! 😊 (uszodai tapaszt próbáltam, nem jött be. Az iszapba nem ültem le)
2019. dec. 21. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!