Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húztátok a munkahelyen...

Meddig húztátok a munkahelyen terhesen? Nem irodai munka, hanem pl. bolti eladóként. Hány hetes korotokig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 07:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Huu de jo.Inkább én is dolgoznék sokaig,mert az azt jelenti minden ok.
2019. máj. 29. 10:16
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem tartom normálisnak hogy valaki felszolgálóként,vagy kocsmában végig nyomja a terhességet.
2019. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem? Ha nincs semmi változás a testemben, csak kb egy focilabda méretű hasam, akkor otthon kellene ülnöm egész nap???

Nagyon szerettem a szakmám, a munkám, és kicsit sajnálom, hogy abba kellett hagynom.


Az én véleményem az, hogy az a nem normális, hogy sokan ok nélkül kiíratják magukat, és lógatják a lábukat otthon a nagy semmire.

A terhesség nem betegség.

2019. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

12!


Miert? A 12. hét után a világon se mi bajom nem volt. Miért lógtam volna otthon, csaltam voln a a tappenzzel, ha tudtam dolgozni gond nélkül?

2019. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna tovább dolgozni, de a munkahelyem egyáltalán nem megértő. Éjszakaból 3óra alvással vissza délutánba.. Volt, hogy 10napot mentem egybe. Állandó állás pakolaszás. Kb. 16. hétig bírtam utána az orvos eltiltott, mert görcsöltem utána vissza akartam menni, de kiderült egy egészen súlyos anémia, amitől az ágyból is alig bírtam kikelni így veszélyeztetett terhes lettem. Nem is várnak vissza, nem bánom, mert úgy vagyok vele szeretnék kicsit más munkakört végezni. Kereskedelemben dolgoztam. Pultos,kasszás,konyhai kisegítő, árufeltöltő nos ezt egy napba sűrítették. Néha még nem várandósan is szétzuhantam annyira strapás tud lenni.
2019. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Tubarózsa ***** válasza:
86%
Kb 30.hétig dolgoztam buszsöförként eddig "birtam". Utána kivettem az éves szabadságom, utána CSED.
2019. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hollandiába a Forever 21 raktárba dolgoztam a 30.hétig mint “ ruha cimkéző “. Nem volt megterhelő a munka, csak a folyamatos állás volt nehéz. De teljesen kilehetett bírni. Bírtam volna még 4 hetet dolgozni, de a főnök már nem nagyon engedte.
2019. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
Cukrászdában pultosként 6 hónapot végig dolgoztam, utána mar féltettem a pocimat nehogy megüssem véletlenül. Többen voltunk a pultban és nem fértünk már :)
2019. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Gyárban dolgoztam, 3 műszak, koszos levegő, cipekedés, állás. Nem dolgozhattam amikor kiderült, hogy terhes vagyok, nálunk ez a szabály. A petezsák látszódott, amikor kiírt "Z"-kóddal a háziorvos, a cég üzemorvosától hivatalos kérvényt kellett neki vinnem, hogy kiírjon. Amikor volt szívhang is, onnantól vettek állományba 9-es kóddal.
2019. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Le a kalappal akik sokáig bírták. ,:) Én azt gondolom hogy mindenki érzi hogy hogy van és hogy bírja.Ha az egészsége megengedi nincs abban semmi rossz ha sokáig dolgozik.Viszont aki úgy érzi inkább nem kockáztat,na meg a munkalye sem olyan jol is teszi ha otthon marad.A válaszokbol ítélve majd az idő dönti el hogy én meddig bírom. :)
2019. máj. 29. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!