Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húztátok a munkahelyen...

Meddig húztátok a munkahelyen terhesen? Nem irodai munka, hanem pl. bolti eladóként. Hány hetes korotokig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 07:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Február 27 szültem, február 14ig dolgoztam.

De nekem félig irodai munkám van félig nem..

Raktárvezető vagyok, igaz van irodám meg számítógépem és 8ból 4et ott ültem, de többiben járkálás, vámhivatali ügyintézés, raktárban járkálás.

Inkább a stressz volt sok, mert részt vettem a cég egy új nemzetközi projektjében és hiába szakadt rám havi +100 ezer ft rám szakadt 1000 kg stressz is. Utólag megbántam hogy azt elvállaltam terhesen.

2019. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Az igen!A lényeg hogy nem lett baj. :)
2019. máj. 30. 08:19
 23/23 anonim ***** válasza:
24 hétig dolgoztam, akkor rosszul emeltem és begörcsöltem. Onnan tp. Most kora terhes vagyok, GYED- en a kisfiammal.
2019. jún. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!