Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy veszélyt jelent ha...

Nagy veszélyt jelent ha fűszereset ettem 6. hetesen?

Figyelt kérdés

Most járok a terhességem 6.hetében, és a Családi ebéd igen fűszeresre sikeredett ( vendegsegben voltunk), és most gorcsolget a hasam... Így is félek, hogy Elmegy, mert nehezen jött össze... Ilyenkor mi segíthet?

Előre is köszönöm!



2019. jún. 2. 14:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Oregano, na persze. Könyörgöm, kezeld már kicsit fenntartásokkal a neten olvasott baromságokat!
2019. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Atya Isten



Ha az oregano jó lenne magzatelhajtásra sokat azzal próbálkoznának abortusz helyett



Azóta szeretem a csípőset. Nem, a tejem sem csíp utána

2019. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen , okozhat vetélést az oregánó meg a fahéj is , de ahhoz meg kellene lenned egy zsákkal! Kicsit használd már az eszed.
2019. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

* enned


Egyébként meg gondolod akkor az emberek fizetnének 30 000-et abortuszra ha egy fahéjas csigától el lehetne vetèlni?

2019. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget, de nem értem miért kell így viszonyulni máshoz, aki még csak most fedezi fel ezeket a dolgokat.

Több empátiával is lehetne lenni, ugyanis senki sem profiként, a kisujjából kirazva mindent lett kismama.

2019. jún. 3. 06:12
 16/18 anonim ***** válasza:

Okosabb dolog lenne az ilyen kétségeidet felírni, és a dokiddal megbeszélni. Ő megnyugtatóbb választ tud adni.

Btw. A barátnőm evőkanállal ette az erőspistát a terhessége alatt, és gyönyörű, egészséges 2,5 éves lánya van.

Ja és.. tényleg nem kell elhinni minden butaságot a neten.

2019. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%

Köszönöm szépen a segítséget, de nem értem miért kell így viszonyulni máshoz, aki még csak most fedezi fel ezeket a dolgokat.


Ezt a tehesség előtt kellett volna felfedezni... Mondjuk biológia órán.

2019. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha az oregánó vetélést okozna az olaszok kihaltak volna 😀

Terhesen annyi Bolognai ettem, amennyit láttam, egészen a 24. hétig amikor kiderült a gdm. Utána is főztem, csak rizzsel. Az egy kicsit kiábrándító.

2019. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!