Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan szőrtelenítetek...

Ti hogyan szőrtelenítetek odalent nagy pocakkal?

Figyelt kérdés

Én még csak most kezdem a gömbölyödést, de már most nehéz borotválni, kicsavarodik a karom :D

Elképzelni sem tudom, hogyan csinálják a nagy pocakosak házilag. Van erre valami praktika?


2019. jún. 6. 12:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Tükörrel, érzésre. Aztán a férjem ellenőrzi, és segít, ha kell.
2019. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Tapogatva 😁
2019. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy írják a többiek: tapogatva, emlékezetből.
2019. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22%

Amíg a férjemnek tökéletesne megfelel natúr állapotában,a ddig a szülésznőnek és a dokinak is meg fog felelni.


Viszont az elképzelhetetlen, hoyg a férjem segítsen szőrteleníteni, ahoyg a Wc-t sem ő takarítja utánam, a hajamat sem ő szedi ki a szűrőből, és a mitesszert sem ő fogja kinyomni.


Nekem ez ennek az egész szőrtelenség témának a túltolása.


ENgem inkább a szülésznő borotváljon le ott, ahol valóban szükséges, mint a férjem.

2019. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%

Kitapogatom. Közben fél kézzel kapaszkodom, hogy a nagy hasam el ne húzzon valamelyik irányba, amíg kicsavarodva próbálom elérni a zugokat :D

Egyébként a lábamat valahogy sokkal kellemetlenebb leborotválni, mert míg a hasamat valahogy ki tudom kerülni a kezemmel, hogy odalent leborotváljam, a lábszáramhoz bizony már hajolnom is kell és ez sokkal nehezebb.

2019. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Emlékezetből, tapintassal.nem tudnék bundában lenni:)
2019. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

14-es, én meg szeretek a férjem előtt ÉN lenni. A mitesszereimmel, meg a hajammal meg mindennel.


Nincs "titkunk" egymás előtt, tudjuk, hogy a másik büdöset ..., szeretjük és elfogadjuk egymást mindenestül. Nincs egymás előtt ciki, vagy takargatnivaló.

14 éve működik, szerintem fog még a jövőben is... ;-)

2019. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%

14# inkább bízod egy idegenre.

Bensőséges lehet a kapcsolatod a férjeddel. Nekem igenis ő nyomja ki a hátamon a ragyát is,ha kellene, a s@ggemet is kitörölné ha én nem tudnám.

2019. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Pont ma próbáltam ledzedni, de már nehezen ment, úgyhogy jövőhéten gyantáztatok és szülésig havonta biztos. Utálom mikor szőrös vagyok, zavar, szerintem undi.
2019. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17%

bensőséges a kapcsolatunk, és emellett nő maradok minden pillanatban itthon. Nem előtte szőrtelenítek, szó sem lehetne róla, hogy vele nyomassam ki a ragyát, ha lenne, vagy hogy a véres betétet/tampont meglássa. Attól még tudja, amit tudnia kell a női test működéséről, de nem ábrándítom ki, ha nem muszáj azzal, hoyg mindezt lássa is.


emellett mindhárom gyerekünk születésekor bent volt, saját döntése alapján, és maga döntött úgy, hogy a másodiknál a kitolást szemből nézi. Ő dönthet így, és nem is lett negatív következménye, de én nem kérem meg erre. nekünk így van egyensúlyban a kapcsolatunk három gyerek mellett férfi-nőként is, nem csak lelki társként.


Másnál meg más működik.


Én nem írtam senkire, aki a férjével borotváltatja le magát, hogy ilyen vagy olyan lenne a kapcsolatuk... nekünk így tökéletes, nektek meg úgy. Ugyanez vonatkozik arra, hogy kinek mit jelent az ápolt intimtájék, én megpróbáltam egyszer tükörrel, kiforogva, tapogatva, emlékezetből, és nem sikerült szépre. És szerintem nevetségesen néztem ki úgy, meghagyott szőrzettel meg legfeljebb azt hiszik, régimódi vagyok, de az meg kit érdekel. A szülésznővel, akinek szakmájához, feladatköréhez tartozik, leborotváltatni normálisan miért lenne gáz? Könyörgöm, ő adja a beöntést is, az mennyivel kevésbé gáz? Vagy azt is a férjemmel kéne beadatnom, hogy idegen ne lásson ott lent? Ne vicceljetek, szülésről beszélünk........

2019. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!