Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan szőrtelenítetek...

Ti hogyan szőrtelenítetek odalent nagy pocakkal?

Figyelt kérdés

Én még csak most kezdem a gömbölyödést, de már most nehéz borotválni, kicsavarodik a karom :D

Elképzelni sem tudom, hogyan csinálják a nagy pocakosak házilag. Van erre valami praktika?


2019. jún. 6. 12:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
24%

Másrészt mindenki maga dönti el, hogy mit tart esztétikusnak az intimtájékon, mi a kényelmes neki fizikailag és lelkileg. De sokszor futok bele itt olyan kérdésekbe, amikből süt, hogy szinte rettegnek a nők, hogy gusztustalannak tartják őket az orvosok (!!!!) ha meghagyják a szőrzetet vagy cska a bikinivonal van igazítva. Most komolyan? A nőgyógyász előtt szégyelli valaki a nemi szőrzetét, ami minden pubertáson átesett nőnek van, ezt az orvos tanulta, még talán azt is, hogy mi a funkciója, amúgy meg régen botrányos lenne, ha nőként nézne a pácienseire és azt latolgatná, mennyire vonzó ott lent, de a férjetek előtt belefér, hogy egy kis genny spricceljen rá a bőrötökből? Nem baj ha így van, csak kérdezem, mert nekem ez fura.


Az igaz, hogy a pattanás is hozzánk tartozik, meg a Wc-ben a szag, amit magunk után hagyunk, de a nemi szőrzet sem tartozik kevésbé egy nőhöz, akire egyébként az orvos nem is nőként néz (a férj viszont remélhetőleg igen).

2019. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
Kád szélére ülök, nagy tükröt magammal szemben állítom. Egész tűrhető a végeredmény, pedig én máskor mindig szétkaszabolom magam.
2019. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
párod segitsen neked szőrtelenitésbe.vagy székre vagy sámlira fel a lábaidat és mozdulatoka pozokkal,tükörrel is mehet
2021. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!