Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség lehet ez?

Terhesség lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van ilyen és ehhez hasonló 5000 kérdés de muszáj megkérdezném, nagyon szeretnek a párommal gyereket, csak sajnos ő külföldön dolgozik így nehéz az együtt let. Meg márciusban elején voltunk együtt, ovulaciokor, a tesztek negatívak, ver, vizelet. Sajnos az ultrahangon a 7. És 12. Héten sem látott semmit az orvos, de a menstruaciom sokkal kevesebb azóta is, és sötét a szine, hanyingerem volt. Székrekedes, a mellbimbóim bebarnultak, és nagyobbak lettek, tapasztaltam ilyen nagyon nyúlós tojás fehérje nyakot csak úgy, nem ovulaltam. Szerintetek ebből meg lehet baba? Posztolok egy képet a hasamrol kommentben.. Szerintetek.

2019. jún. 10. 10:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy JÚNIUS van. Mi az, hogy márciusban voltatok együtt? Szerintem ezen kéne pörögni, nem a gyerektémán.
2019. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne már, ez legalább a 3. ilyen kérdés ahol a kérdező már érzi is mozogni a babát, de teszt negatív, uh-on semmit se látnak, vérből se állapítják meg, és még meg is jött neki. Mind három kérdező mutogatja a tök lapos hasát, hogy nézd mekkora hasam van.

És jönnek ide kérdezősködni, de miért? Mert megerősítést várnak. Azt várják hogy azt mondjuk, igen tuti terhes vagy.

Minden egyéb választ lehurrognak, ami "logikus" is hisz ha az orvosnak és a vizsgálatoknak nem hisznek, nekünk átlag embereknek miért is hinnének?

2019. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Kicsinál ez a nő.....ez már kb a harmadik kérdése ebben a témában. Aranyom menjél már el egy orvoshoz a mentális képzelgéseid miatt!! NEM VAGY TERHES!!
2019. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Éééés kiemelte a kérdést 😂😂 Szerintem direkt csinálja....ennyire senki nem lehet topa esküszöm😀😀
2019. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%
Hajjaj, nagy a baj.
2019. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten.. Ez hányadik ilyen kérdés? Ha terhes lennél nem ilyen lenne a hasad. Nekem alapbol ilyen a hasam ilyen volt mindig. Lapos!

Tudod milyen a terhes has?

Amugy meg marciusban voltatok egyutt azota eltelt 2, 2 es fel honap..

Nem érezhet meg magzat mozgast sem. Én most jatok a 21.hétben és még csak kb. 2hete érzem őt de nagyon finoman még.

És mikor annyi idősvoltam mint ahogy te most hiszed magad, ilyen volt a pocakom.


[link]


Szoval Te biztos hogy nem vagy terhes. Orvos is igazolta es a teszt(ek) is.

2019. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A párod messze van, egyedül érzed magad. Ez érthető, de ettől még nem leszel terhes...
2019. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!