Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert ijesztgetnek a nogyogyas...

Miert ijesztgetnek a nogyogyaszok abortusszal, genetikai rendellenesseggel, ha az UH minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most allok nogyogyasz valtas elott, mert az elso annyira felstresszelt, hogy meg a parommal is veszekedtunk a hulyesegein. Eloszoris hisztizett a masodik talalkozaskor, hogy miert nem csinaltam meg a genetikai vizsgalatot amelyik azt se tudom hanyfele genetikai rendellenesseget vizsgal, es persze rettenetesen draga. Jelzem csak betoltott 10. terhessegi hettol lehet megcsinalni es most vagyok 11 hetes.

Utana meg abortusszal ijesztgetett, meg hogy biztos beteg lesz a baba, es azt o nem fogja vallalni, es utana kozbeszurta, hogy mellesleg a nyaki redo es az orrcsont rendben van.

Ertem en, hogy nem huszoneves vagyok, de miert kell ezt csinalni?

Jart meg valaki igy kozuletek?



2019. jún. 21. 07:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem a kombinált teszt 30.000Ft volt 2016-ban.
2019. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Utolso 2016ban TBs helyen, nekem kerek 10000volt, te valoszinu maganban voltal!
2019. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Magándokim volt,de a vérvétel a kórházban volt tb-s helyen. Ott kellett letennem a 30.000Ft-ot.
2019. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Még csak 25. Ismerősöm is minden ilyen tesztre el kellett menjen mert betöltötte a 35-t. Pedig ő sem értett egyet ezzel s csak plusz stressz volt
2019. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

Biztos nem leszek ezzel népszerű, de akkor is le kell írnom....

Azért nem tetszik annak, akinek nem tetszik, mert egy primitív idióta.... 35 felett nincs értelme mert torzul az eredmény? Öregem, nem torzul az eredmény, hanem nagyobb esélyed van down kóros gyerekre! Továbbá bizonyos tesztek ék 12 hétig még kell lenniük, mert akkor pontos az eredménye. Továbbá, a down-ra talán kizáró a tarkóredő meg az orrcsont, de egy csomó másra nem! És végeredményül.... Primitívek vagytok, mert nem fogjátok föl, hogy ez a ti meg a gyerek étek érdeke, hogy ne kelljen egy paradicsomot nevelgetned, de hát van akinek minden rossz.... Az orvos nem azért erőlteti, mert jahj de mennyi pénzt kap érte, hanem mert egy kézzelfogható, a téveszméitekkel ellentétben pontos és alkalmazható módszerről van szó. Jah! És én a fél karomat odaadnám, ha létezne olyan teszt, ami megmondja, hogy a pontosan nem ismert genetikai hátterű beteg férjemtől egészséges gyerekem lesz! Még sem érdemlitek a lehetőséget, hogy leszűrjék az utódotokat, csak az a baj, hogy az ilyen h***knek mindig szerencséjük van....

2019. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Bocsi az offer, de ezt az osszeget nem a korhazban fizeted be, hanem postan es a csekk masolata eleg ahoz, h levegyek a vert, addig hozzad sem nyulnak, most csinaltattam meg ezt a procedurat masodszorra, es most is "csak" 13000korul fizettem, igy 2019ben...

Neked nem tudom, hogy lehetett 3eve 30ezer?!

2019. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én irtam azt hogy 35 felett értelmetlen a komninált teszt, de nem úgy ertettem hogy akkor nem is kell teszt. Értelemszerűen kell, mégpedig pl. Prena, ami nem kockázatot becsül hanem magzati dnst vizsgál.
2019. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Huha 15-os. En neked kemeny pszihoterapiat ajanlok. Te most irigy vagy azert mert en kisbabat varok, es a felmenoim kozott nincs genetikai betegsegben szenvedo ember.

Azt irod a te ferjed beteg. Bocs, de szerelembol mentel hozza, nem? Akkoris beteg volt, nem? Akkor most mit irigykedsz masra azert mert neked nem tudjak megmondani hogy egeszseges utodotok lehet-e. Elmondom neked, hogy senkinel nem tudjak megmondani. Az osszes ilyen vizsgalat csak szamok es szazalekok katyvaszat adja, mint eredmeny. Sot a dns-en alapulo teszteknel azt is mondja, hogy nem vallalnak felelosseget az eredmenyert, csak epp ennel kucifantosabban fogalmazzak.

Nezz magadba, s ne irigykedj mas boldogsagan ha nem tudsz vele orulni.

2019. jún. 25. 09:21
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

Úristen de sötét vagy kérdező....

1. Nem, nem tudtuk, hogy beteg, de való igaz, ha tudtam volna sem döntenék másképpen. De fogalmad sincs a kapcsolatunról, szóval ezt a szádra, ha kérhetem, ne vedd.

2. Nem vagyok irígy, senkitől nem sajnálom a boldogságot, vagy kívánnék bárkinek rosszat, csupán azért írtam ezt le, hogy hátha érzékelnétek, hogy ezek nem felesleges dolgok, hanem igenis rengeteg embernek segítség - sajnos így is van akinek nem, de attól még ezek a vizsgálatok a kismamák/gyerekeik érdekeit szolgálják.

3. Amit te "számok katyvaszának" hívsz, azt statisztikai valószínűségnek hívják, és kB minden tudományos következtetés alapja, ami eléggé egybe is vág a valósággal. És az, hogy "számok katyvaszának" nevezed, meg feleslegesnek tartod tanúskodnak a leginkább arról, hogy az elméd egyszerű akár egy pötty.

2019. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A laborban kellett letennem az asztalra a pénzt! Még egy blokkot se kaptam róla,nemhogy csekket!...... 2016 Nyíregyháza 30.000Ft kombinált teszt. Miért hazudnék?? Privátban a dokit is megírom,ha kell !
2019. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!