Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert ijesztgetnek a nogyogyas...

Miert ijesztgetnek a nogyogyaszok abortusszal, genetikai rendellenesseggel, ha az UH minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most allok nogyogyasz valtas elott, mert az elso annyira felstresszelt, hogy meg a parommal is veszekedtunk a hulyesegein. Eloszoris hisztizett a masodik talalkozaskor, hogy miert nem csinaltam meg a genetikai vizsgalatot amelyik azt se tudom hanyfele genetikai rendellenesseget vizsgal, es persze rettenetesen draga. Jelzem csak betoltott 10. terhessegi hettol lehet megcsinalni es most vagyok 11 hetes.

Utana meg abortusszal ijesztgetett, meg hogy biztos beteg lesz a baba, es azt o nem fogja vallalni, es utana kozbeszurta, hogy mellesleg a nyaki redo es az orrcsont rendben van.

Ertem en, hogy nem huszoneves vagyok, de miert kell ezt csinalni?

Jart meg valaki igy kozuletek?



2019. jún. 21. 07:51
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

kedves 19-es. Nem ertem mi a problemad mikor te kezted ezt az egeszet. Hagyjal nekem beken, s menj picsogj az eletedrol mashol.

Koszonom.

Kedves 20*-as. Jol atvertek. A fele penz a doki zsebebe ment. Tenyleg nem ertem egyes orvosok mentalitasat.

En most fogok maganklinikara menni a duplatesztre, de ott is csak 13.750-et kell majd fizessek azt mondtak.

Tenyleg nem ertem meg az ilyen orvosokat. S ha utanaolvasol, akkor a "genetikai problemak" miatt abortalt picik haromnegyederol a vizsgalat utan kiderul, hogy egeszsegesen a vilagra johettek volna... :(

2019. jún. 26. 07:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!