Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel kened/kented a pocakod...

Mivel kened/kented a pocakod hogy szép maradjon a bőröd?

Figyelt kérdés
Tudom hogy genetika is, de szerintem a külső hatás is közrejátszik.
2019. júl. 1. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon szaraz is volt a borom, viszketett, csupan egy dolog valt be: KOROMVIRAG. De igaz, genetika is, kinek milyen sajnos.
2019. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Naturland kismama krémmel kentem. Nagyon kellemes állagú viszonylag illatmentes krém, ami egy rosszullétes kismamának nem utolsó dolog.

Nem a csíkok miatt kentem, hanem mert baromi száraz bőröm van, a nyúlás, feszülése pedig nem segített a dolgon.

A végére 3 kis csíkom lett, de viszonylag kis hasam volt.

2019. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem számít. Nem kentem semmivel, nem lett egy csíkom sem. Mázlim volt. Más meg keni és szétreped.
2019. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%

Sima testapolo+kollagent szedek

36 hetes vagyok es nincs semmi baja a boromnek (kopkopkop)

Hogy a kollagen vagy genetika ... mostmar mind1 szedem :)

2019. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%

Olivaolajjal 🙂


Elsőnél babaolajjal, testápolóval kentem a hasam, egy repedés se lett, viszont a derekamon, combomon minimális. Most jobban kenegetem az olivaolajjal, mert a hasam is jobban nől..

2019. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!