Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés 8-9 hetesen mindenképp...

Vérzés 8-9 hetesen mindenképp bajt jelent? Ilyenkor rögtön orvos vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Együttlét közben kezdtem vérezni, azóta nem lett erősebb és nincs görcs sem. tudom, hogy sokminden lehet, de 2 napja a terhességi tünetek is elmúltak (pedig előtte folyamataosan émelyegtem és naponta többször hánytam)
2019. júl. 7. 09:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi volt!
2019. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz baj. Majd irj mi volt! Progi pótlás lehet nem ártana!
2019. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Remélem mentél orvoshoz. Progreszteron pótlás kéne. Majd írj.
2019. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2019. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam 7.hétben,nem küldtek el, megvizsgáltak, nagyon segítőkészek voltak, de sajnos vetélésem volt. Igaz én iszonyatosan görcsöltem, bementem az ügyeletre.
2019. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Is-is lehet. Mindkét előző terhességemnél volt pecsételő vérzés. Volt, hogy ártatlan méhszájseb okozta. Olyan is volt, hogy látszólag semmi, végül mégis missed ab került a papírra. Ha szex után véreztél, akkor lehet, hogy előbbi van nálad is, vérzékenyebb az a rész. (Nekem emiatt nem akart a nőgyógyászom rákszűrést csinálni első trimeszterben, mert nem akarta, hogy "a lábamon csorogjon le a vér", szóval el tudod képzelni, milyen érzékeny terület.) Szorítok, hogy minden rendben legyen!
2019. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Volt nekem is, dokihoz másnap mentem, de addigra barnazas se volt. Azt mondta, ilyenkor vérbő nagyon az altest, terhesség alatt és együttlétkor ha picit a hámsejtek sérülnek a súrlódástól, az okozhat pár csepp vérzést, mely nem folyik ki azonnal, hanem picit alvad és keveredik az egyéb testnedvekkel, majd percekkel/órákkal később látod a bugyidon kis rózsaszínes/barnás folyásként. Bocs a részletességért. Nem fájt semmim, a baba is jól volt, de nekem is ijesztő volt és onnantól óvatosabban voltunk együtt. Majd írj, hogy mi lett.
2019. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt. köszönöm mindenkinek! mire beértünk a kórházba, elmúlt. de persze megvizsgáltak, nem találtak semmit. annyit mondtak, hogy a szex az felejtős és hogy említsem meg az orvosomnak is.
2019. júl. 8. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!