Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 terhességnél hányás, a 3....

2 terhességnél hányás, a 3. nál nem - lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

9 és 7 éve mindkét terhességem alatt nagyon rosszul voltam. Fél éve volt egy spontán vetélésem 10 hetesen - és e terhesség alatt nem voltam rosszul. Gondoltam, hogy pont ez jelezhette, hogy valami nem volt rendben. Most 6. hétben vagyok, de ugyanúgy nem jelentkeztek még a régi tünetek, így kezdek aggódni, nehogy ez is rosszul végződjön...(Még nem mentem dokihoz, kivárom, hogy biztos lehessen hallani szívhangot...) Bár még lehet, korán vagyunk... Érdekelne, hogy nálatok volt-e olyan, hogy egyik terhességét rosszul, a másikat jól viselte? Köszönöm


2019. júl. 11. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebből egyáltalán semmit nem lehet és nem is szabad leszűrnöd. Minden terhesség más és más. Szóval ez egyáltalán nem jelent bármi problémát, ne stresszeld magad!
2019. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan.. Első terhességnél nem volt szörnyű, de kb 6-7 hetesen kezdődött minden. 12.heten mintha elvágták volna

Most a második terhességnél 9hetesen kezdődött a gyomorfájás, reméltem hogy megúszom, de nem, most hánytam is és jelenleg is vannak olyan reggelek amikor csak pirítóst tudok enni pedig már 16 hetes terhes vagyok

2019. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!