Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem törvènyszerű szülèsnè...

Ugye nem törvènyszerű szülèsnèl ordítani? Úgy èrtem hogy ez tènyleg ennyire fàj? Első lesz, ès nagyon fèlek ettől, meg hàt kicsit olyan szègyen is, nem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 22:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy törvényszerü :D ahogy írták Jön a baba Hadas Krisztával után én is azt hittem :D

DE szerintem sokan túljátsszák a szerepüket. A nyögés az oké, teljesen megszokott, de én nem azt tartom az általánosnak hogy ordítsunk mint a sakál. És a légzésnek/koncentrációnak se jó. Amúgyse vágóhídon vagyunk. Emberek vagyunk, szerintem aki olyan típus, akarja és bírja, simán végigcsinálja kiabálás nélkül.

A fájdalomküszöböm nekem is nulla, mégis higgadt tudtam maradni. A szülés utáni napok is fájdalmasak/kellemetlenek, mégse hisztizik az ember hanem erőt vesz magán és csinálja a dolgát.

2019. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt, meglàtjuk😊
2019. júl. 19. 07:10
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Van, aki ordít, mások káromkodnak és mindenkit elküldenek a fenébe, megint mások egy hang nélkül csinálják végig. Én a nyögdécselős voltam, egyszer voltam csak hangosabb, a kézzel tágításnál (életem legfájdalmasabb élménye, pedig nem egy csonttörésem volt már).

2019. júl. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
😯😯😨😱kèzzel tàgítanak??úr Isten...
2019. júl. 21. 10:43
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan igen... Orvosa válogatja... Elég barbár módszer, ha vagy elég talpraesett szólj az orvosnak h azt semmiképp ne....!! Nagyon fáj.
2019. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!