Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem törvènyszerű szülèsnè...

Ugye nem törvènyszerű szülèsnèl ordítani? Úgy èrtem hogy ez tènyleg ennyire fàj? Első lesz, ès nagyon fèlek ettől, meg hàt kicsit olyan szègyen is, nem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 22:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%
Én bevallom azt sem értem hogy tudnak mások kiabàlni, mert én úgy éreztem olyan görcsben van mindenem, hogy hang is nehezen jönn ki a torkomon. Szóval nem hős voltam, egyszerűen beszélni vagy hangot kiadni is nehéz volt, csak szorítottam a fogaim mint mindenem. És emelett figyeleltem a légzésre, mert tényleg rengeteget segít. De ha valakinek kiabálni esik jól, ott az sem ciki.
2019. júl. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
80%

Hát, egy 34-35cm fejkörfogatú gyerek fog kijönni onnan, ahová eddig egy tampont dugdostál?? Szerinted mennyire fáj?

Akkora fájdalom, hogy én konkrétan levegőt se nagyon mertem venni, mert az is fájt.

2019. júl. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat csajok, úgy is ott fog kiderülni,ez igaz, de èn azt a fàjdalmat elkèpzelni sem tudom..remèlem nem lesz nehèz szülès..
2019. júl. 12. 07:43
 14/35 anonim ***** válasza:
73%

Ott nem a szégyennel fogsz foglalkozni, hanem hogy legyen már vége...


Én nem érzékeltem, hogy hangos lennék, csak amikor rám szóltak, hogy halkabban...

Ez már a kitolásnál volt, amikor kb félájult állapotban voltam, nem sok mindent érzékeltem akkor...

2019. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy nem tudod elképzelni, hisz még nem szültél!

De tapasztalatból mondom, hogy gyorsan felejtsd el ezt az oldalt, és mások szülésélményének hallgatását, mert a te szülésem nem olyan lesz, mint amit hallasz, olvasol. És ezekkel csak feleslegesen lefrusztrálod magad a szülésig(mennyi van még hátra?), ami megkeseríti a hátralévő időszakot!

Ráérsz majd akkor ezzel foglalkozni, ha már szülsz.

Én azt a taktikát választottam, hogy borzasztóan fájdalmasnak képzeltem el, ehhez képest végülis legfeljebb kellemesen csalódok, ha annyira mégsem borzalom. (így is lett)

2019. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Még 5 hét
2019. júl. 12. 08:04
 17/35 anonim ***** válasza:
43%

Én is ezt tudom tanácsolni. Készülj fel a legnagyobb fájdalomra. Onnan már csak jobb lehet. Teljesen máshogy fáj mint egy törés sérülés stb. Teljesen mas fajdalom volt ol utána mikor varrtak (nekem szerintem az jobban fájt emlékszem egy fél literes flakont szorongattam pedig elvileg kaptam akkor már fájdalomcsillapítót)


Leginkább erős menstruációs görcsre emlékeztet a fájdalom, de nagyon erősre. Viszont kibirható!gondolj arra, hogy nő vagy, meg tudod csinálni. Idővel a fájdalom emléke elhalvanyodik majd. Fura de én alig vártam a szülést pedig gyönyörű terhességem volt. Kíváncsi voltam vajon mi az a fájdalom amiről már annyian meséltek.

2019. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
73%
Még ha csak 34-35 centis fej lenne. A kisebbem 38centis fejjel született... 😱 Na ott ordítottam szinte. Piszkosul fajt es a szülésznő nem hitte el, hogy kell a gátmetszés. Én éreztem... De nyugi, nem mindenki ordít, pl volt a szomszéd szobában egy csaj, nálam jobban ordított, pedig neki kisebb babája volt.
2019. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a három szülés se volt egyforma. Volt, amikor fájt, de simán elviselhető. Meg volt, amikor azt hittem, hogy belehalok, nem bírom tovább.

Még azt se mondhatom, hogy a nagyobb babával fájt jobban.

2019. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
A 34. hèten 3000grammot mèrtek a hasa kicsit nagyobb mint a normàl..ez okozhat nehèzsèget?
2019. júl. 12. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!