Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem törvènyszerű szülèsnè...

Ugye nem törvènyszerű szülèsnèl ordítani? Úgy èrtem hogy ez tènyleg ennyire fàj? Első lesz, ès nagyon fèlek ettől, meg hàt kicsit olyan szègyen is, nem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 22:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem alapoznék erre. Az enyémet 5D sen is 5kgra saccolták 3050 lett
2019. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
73%
Még én se szültem sose de ez a kérdés bennem is felmerült már. De nekem a védőnőm azt mondta hogy olyan állapotba kerülsz hogy a külvilággal nem is foglalkozol csak hogy egészséges legyen a baba és hogy a feje ami a legnehezebb a többi már csak úgy kicsúszik. Egyrészt nagyon várom már a szülést más részt én is félek de ha több millió nő megtudja csinálni akkor én miért ne tudnám :)
2019. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
62%
Az én kisebbemnek nagyobb hasa és feje volt, uh-n is látszott. Gondot nem okozott, max borzasztóan fájt mikor áthaladt, de mondom, nekem a fájdalomküszöböm -10000 szóval rám ne alapozz.
2019. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
68%

"nálam jobban ordított, pedig neki kisebb babája volt."

Hmm.... Na ezt imádtam akkor is, mikor nekem jött azzal valaki, hogy ha nekem fájt a 3 kilós gyerek, akkor gondoljak bele ő 4 kilósat szült, na az hogy fájhatott.


Lehet licitálgatni egymásra, de az a nagy helyzet, hogy 3 különböző méretű gyereket szültem, a vajúdás kegyetlen volt minddel, de a legkönnyebb, körülményekhez képest leggyorsabb, legkíméletesebb pont a legnagyobb méretű babám volt. És a regenerálódás is utána volt a leggyorsabb.

Ordítottam valamennyire mindnél, de ki merem jelenteni, a babák mérete abszolút nem befolyásolja a fájdalmakat. Egyebek, komplikációk igen.

2019. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Coffelia ***** válasza:
49%
Én tehénbőgés szerű, mély, hosszú múzásokat produkáltam az összehúzódások alatt. Ordítani nem ordítottam, a hatodik órában jajgattam, mert sehol nem láttam a végét, és nagyon elfogyott az erőm úgy éreztem, nem fogom tudni kitolni, a pocakom meg a nyakamban volt, csak nem akart lejjebb menni. A 12. órában toltam ki végül, de azt már nem éreztem, a méhfájdalmam teljesen elnyomta a hüvelyfájdalmat. Ott igazából már csak "munkanyögéseim" voltak. Szerintem az ordibálás elviszi az erőt, teljesen fölösleges, de ez a múzás nagyon bejött, ellazultak tisztára a hangszalagjaim, és az ilyesmi pszichikailag jól tud hatni az altesti izmok ellazulására is.
2019. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Le a kalappal mindegyikőtök előtt, ez biztos nem kis meló..megprobálok nem räparäzni..
2019. júl. 12. 23:10
 27/35 anonim ***** válasza:
70%
Én végig azt hittem, hogy a kitolás lesz a legrosszabb, de nálam nem így volt. Az utolsó 1 órában a fájások már nagyon rosszak voltak, de mikor szólt a dokim, hogy szülünk, akkor olyan eufórikus hangulatba kerülte, hogy szinte jól éreztem magam. Persze biztos fájt, de nekem olyan érzésem volt, mikor pl. futsz 10 km-t, aztán az utolsó párszáz méteren sprintelsz, és célba érsz. Tuti az adrenalin volt, mert nagyon jól éreztem magam utána.
2019. júl. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! Nem vagyunk mi hősök, nyugi! Meg tudod te is csinálni! Fáj.. De senki sem mondta hogy könnyű lesz! Ha ott vagy már csak sodródsz, ha bármi történne ott az orvos! Nem lesz baj! Hajrá
2019. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Tudom hogy több millió nő megtette màr előttem, ès elvileg a fàjdalom küszöböm sem olyan alacsony, de nem ismerem ezt a fàjdalmat elkèpzelni sem tudom h pontosan mi fàj hol fàj, de az igaz, ha màr ott leszek úgy is csak sodrodom
2019. júl. 13. 13:16
 30/35 A kérdező kommentje:
Mi màst tehetnèk...
2019. júl. 13. 13:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!