Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Élet,2 élet elveszítése...

Élet,2 élet elveszítése után?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Várandós voltam március 4.-én teszteltem halvány pozit. Áprilisban voltam dokinál. Rá 2héttel jöttek a problémák. Április 20.-án egy nagy vérömleny távozott,persze egyből ügyelet de húsvét miatt nem foglakoztak velem így nagy veszekedés után fogtam magam és haza jöttem majd uh napján vissza mentem és a babó akkor még jól volt! Veszélyezetetett terhes vagyok azt mondták sok sok pihi. Minden rendben volt egésszen másjus 3.-áig. Elöntött a vér már tudtam vége mindennek legalábbis így mentem be a korházba! Rögtön uh és láss csodát a babám még akkor élt legalábbis az egyik mert akkor derült ki hogy ikrek lettek volna ekkor voltam 11hetes. Progeszteront kaptam és 1000 c vitamint. Ezt követően vettünk magzati szivhang hallgatót hogy nyomon kövessem a babát. Minden nap hallgattam reggel és este megnyugtatott mert az esett után folyamatosan barnáztam. Majd jött a várva várt június 18 hetes uh-t várva egy pillanat alatt rémálom.lett minden. Kedden 11.-én mentem uhra előtte hétfőn és vasárnap én már nem találtam szivhangot. Nem gondoltam volna higy baj van hiszen a fiamnál is volt már ilyen és azt hittem most is ez van. Van már két gyermekünk egy 5 éves és egy 18hónapos. Szóval június 11 kedd dokinál spladig jel látható szivmozgás nem regisztrálható doki mondja ez a magzat már nem éll!!! Egy világ dőlt össze bennem!!! Másnap éhgyomorral osztályra menjek. Megtettem elmentem! Egész nap arra vártam valaki mondjon valamit mi fog történni stb... este fél 9kor elkaptam az osztály vezetőt és kérdeztem könyörögtem nézze meg mégegyszer biztos hogy nem él már!!!???? Majd közölte spaldig jel azt jelenti hogy a koponya csontok össze csúsztak felesleges nézni! Zokogtam. Majd közölte meg kell szülnöm!! Feküdjek fel mondta bem.értettem miért! Megcsipte a méhem felhelyezte a lamellákat hogy táguljak este 9 órakor!!! Össze törtem. Reggel fél 8 kor mentem szülöszöbába beindították elájultam hánytam de senkit nem érdekelt! Fél 1re meglett a fiam fiú volt. Megakartam nézni elbúcsúzni tőle de nem volt rá lehetőségem mert darabokba jött ki!!! :( utána egészségügyi kaparásom volt. Másnap haza is mehettem! Szövettan nem értékelhető mert nagyon bomlásnak indult már állítólag. De rajta van a papíron hogy egy szerkezetileg felismerhető és egy részaránós kaparék! Június 13.án szültem meg kéz hetet mondott a doki pihinek. Controllon minden rendben volt. Dokit idézve ne foglalkozzak a történtekkel! Voltunk is együtt a párommal! Kérlek ne kövezzetek meg ez miatt!!! Pénteken teszteltem mert akkor már 3 napja sűrű fehér folyásom volt és ez nekem terhességi tünet. Halvány pozitív volt! Azóta mérem a hőmet 37.3 folyamatosan. Veszek digitális tesztet csütörtök péntekre tervezem a használatát. Idáig úgy voltam vele nem.kell baba de péntek óta csak ezen jár az eszem! vajon iylen rövid idő alatt megint babás lennék? Vagy csak tényleg a hcg nem ürült ki teljesen. Menzeszem.még nem volt. Szerintetek?!?!

2019. júl. 15. 09:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem menj el nőgyógyászhoz! A 37,3 fok és a folyás akár fertőzés jele is lehet.

Azt is látja, ha esetleg újra babát vársz, de az szinte csoda lenne ezek után.

2019. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
44%

Szomoru tortenet, de konkrétan elég lett volna leírnod, hogy volt egy missed ab-od.

Lehetsz terhes.

2019. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Hú erre nem is gondoltam!
2019. júl. 15. 09:55
 4/39 A kérdező kommentje:
És ha netán baba van akkor megmaradna szerintetek?
2019. júl. 15. 09:58
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Mindeképpen orvos. Az is lehet, hogy még nem ürült ki a hcg a szervezetedből, de az is lehet hogy terhes vagy. Viszont én biztos védekeztem volna egy darabig, sem fizikailag, sem pszichikailag nem álltam volna készen erre ilyen gyorsan.
2019. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Ezt a hetet még megvárom! Rendeltem digitális tesztet ha az is pozitív és ügye jelzi a hetet is rohanok dokihoz! Azért rendeltem ezt a tesztet mert az én elméletem szerint ha nem vagyok várandós akkor negatívat kell mutatnia! Már csak azért is gondolom.így mert ez a tesztem halvány volt. Ha csak a hcg nem ürült ki rendesen és az színezte be akkor a digitálison csak negatív lehet az eredmény!? Jól gondolom igaz?!
2019. júl. 15. 10:06
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, rosszul gondolod. Ha egy teszt pozitív lesz, mindegy hogy digitális vagy sima, az azért történik mert van hcg a szervezetben. A digitális is ugyan azon az elven működik. Ha van hcg a szervezetben, pozitívat fog mutatni. A terhességi hetet meg aszerint írja ki, milyen magas a hcg szint. Ha neked annyira magas, mint egy négy hetes terhességnél, akkor azt fogja írni, 4 hetes terhes vagy, hiába csak a nem ürült ki a hormon. Szóval teljesem mindegy milyen tesztet használsz. A terhességet csak orvos fogja tudni megállapítani.
2019. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%
Hat kerdezo en biztosan nem vallaltam volna ilyen hamar a helyedben, bocsi nem rosszbol de ennel nagyon csunya vege lehet. A tested ezt kitudja hogyan fogja lereagalni es birni. Eleg razos szitu. A digitalis igen a hetet mutatja, ha maradek hcgt mutatott a halvany teszt akkor talan addigra ki is urul mire csinalod a digitalis tesztet. De szerintem jobb lenne dokihoz menni mert ha fertozes vagy valami visszamaradott dolog annak nagy kovetkezmenye lehet, minden esetre ha babat is varsz nagyon szoritok hogy ne tortenjen ujra tragedis es boldogan egeszsegben megszulessen
2019. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi elozo vagyok, ha a rendes teszt pozit mutatott akkor a digitalis is azt fog mert hcg van a szervezetben. Nekem egyszer azt mondta a nogyogyaszom hogy a hetet gyakran teveszti el a teszt mert ahhoz van allitva hogy ha pl 6 hetes terhes vagy akkor ennyi es annyi hcg-nak kellene lennie a szervezetben eszerint igy mutatja a hetet, azert megteveszto is lehet mert van akinek nem termel annyit es van akinek tobbet. Lehet hogy valakinek azt irna hogy 5 hetes kozben meg 7 . Szerintem nem jobb a digitalis.. mindenkepp doki
2019. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Ikerterhesség esetén eleve magasabb volt a HCG szinted, ami miatt még tovább van jelen a szervezetedben.
2019. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!