Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Élet,2 élet elveszítése...

Élet,2 élet elveszítése után?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Várandós voltam március 4.-én teszteltem halvány pozit. Áprilisban voltam dokinál. Rá 2héttel jöttek a problémák. Április 20.-án egy nagy vérömleny távozott,persze egyből ügyelet de húsvét miatt nem foglakoztak velem így nagy veszekedés után fogtam magam és haza jöttem majd uh napján vissza mentem és a babó akkor még jól volt! Veszélyezetetett terhes vagyok azt mondták sok sok pihi. Minden rendben volt egésszen másjus 3.-áig. Elöntött a vér már tudtam vége mindennek legalábbis így mentem be a korházba! Rögtön uh és láss csodát a babám még akkor élt legalábbis az egyik mert akkor derült ki hogy ikrek lettek volna ekkor voltam 11hetes. Progeszteront kaptam és 1000 c vitamint. Ezt követően vettünk magzati szivhang hallgatót hogy nyomon kövessem a babát. Minden nap hallgattam reggel és este megnyugtatott mert az esett után folyamatosan barnáztam. Majd jött a várva várt június 18 hetes uh-t várva egy pillanat alatt rémálom.lett minden. Kedden 11.-én mentem uhra előtte hétfőn és vasárnap én már nem találtam szivhangot. Nem gondoltam volna higy baj van hiszen a fiamnál is volt már ilyen és azt hittem most is ez van. Van már két gyermekünk egy 5 éves és egy 18hónapos. Szóval június 11 kedd dokinál spladig jel látható szivmozgás nem regisztrálható doki mondja ez a magzat már nem éll!!! Egy világ dőlt össze bennem!!! Másnap éhgyomorral osztályra menjek. Megtettem elmentem! Egész nap arra vártam valaki mondjon valamit mi fog történni stb... este fél 9kor elkaptam az osztály vezetőt és kérdeztem könyörögtem nézze meg mégegyszer biztos hogy nem él már!!!???? Majd közölte spaldig jel azt jelenti hogy a koponya csontok össze csúsztak felesleges nézni! Zokogtam. Majd közölte meg kell szülnöm!! Feküdjek fel mondta bem.értettem miért! Megcsipte a méhem felhelyezte a lamellákat hogy táguljak este 9 órakor!!! Össze törtem. Reggel fél 8 kor mentem szülöszöbába beindították elájultam hánytam de senkit nem érdekelt! Fél 1re meglett a fiam fiú volt. Megakartam nézni elbúcsúzni tőle de nem volt rá lehetőségem mert darabokba jött ki!!! :( utána egészségügyi kaparásom volt. Másnap haza is mehettem! Szövettan nem értékelhető mert nagyon bomlásnak indult már állítólag. De rajta van a papíron hogy egy szerkezetileg felismerhető és egy részaránós kaparék! Június 13.án szültem meg kéz hetet mondott a doki pihinek. Controllon minden rendben volt. Dokit idézve ne foglalkozzak a történtekkel! Voltunk is együtt a párommal! Kérlek ne kövezzetek meg ez miatt!!! Pénteken teszteltem mert akkor már 3 napja sűrű fehér folyásom volt és ez nekem terhességi tünet. Halvány pozitív volt! Azóta mérem a hőmet 37.3 folyamatosan. Veszek digitális tesztet csütörtök péntekre tervezem a használatát. Idáig úgy voltam vele nem.kell baba de péntek óta csak ezen jár az eszem! vajon iylen rövid idő alatt megint babás lennék? Vagy csak tényleg a hcg nem ürült ki teljesen. Menzeszem.még nem volt. Szerintetek?!?!

2019. júl. 15. 09:46
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Nagyon félek rettegek! És már annyira bánom! Már nagyon ideges vagyok és tanácstalan!
2019. júl. 15. 10:40
 12/39 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Nekem akkor sem volt erős pozitív tesztem csak halvány. A fiamnál 9 tesztet csináltam mire azt mondhattam hogy na ez végre pozitív. Az ikreknél csak ha nagyon szugeráltad akkor láttad a második csikót. Most ugyan ez a helyzet csak nem.kell annyira szugerálni.
2019. júl. 15. 10:44
 13/39 anonim ***** válasza:
Tudsz mutatni tesztet?
2019. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
13. Nem! Akkor annyira megrázott a teszt eredménye,hogy ki is dobtam! De úgy döntöttem veszek ma megint és megcsinálom. Amint felkel a pici fiam.
2019. júl. 15. 10:58
 15/39 anonim ***** válasza:
Teszteltel kérdező?
2019. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nem,nem mert inkább a fiammal játszottunk, tereltem a gondolataimat. Hamarosan megyek a lányunkért oviba akkor veszek egyett. Legalább ha negatív akkor letudom még mondani a digitális teszteket.
2019. júl. 15. 14:44
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Már az előző kérdésednél is írtam, hogy nekem 'csak' 8 hetes babám ment el, és 5 hétig még kimutatható volt a hcg a szervezetemben.

Nagyon sajnálom, ami történt. Pihentesd a szervezeted, aztán hajrá.

Sok sikert!

2019. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Több mint valószínű, hogy a babák miatt mutat pozitívat a teszt. Vetélés után hetekig -attól függ mennyi idős terhesség volt - pozitív a teszt. Az orvos meg elég felelőtlen, ha engedte a sexet. Egy pár hetesen elhalt terhesseg után is 6 hét a sex tilalom, nem hogy egy ennyire elorehaladott terhességnél, ráadásul úgy, hogy meg kellett szulnod. Orvost valtanek....

És felelőtlenség tőletek ennyi idővel a történtek után babat vállalni. A szervezetednek regeneralodni kell...

2019. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Köszi, de tényleg, hogy az embert támadni tudjátok!!!! És mi van olyankor ha kiírtam mégegyszer csak bővebben!? Nem kötelező válaszolni!!! Elolvasod magadba jót nevetsz vagy kibeszélsz és ennyi!!!
2019. júl. 15. 16:22
 20/39 A kérdező kommentje:
Nem véletlen írom ki a kérdéseimet! Vettem tesztet! 10-est és pozitív!
2019. júl. 15. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!