Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Élet,2 élet elveszítése...

Élet,2 élet elveszítése után?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Várandós voltam március 4.-én teszteltem halvány pozit. Áprilisban voltam dokinál. Rá 2héttel jöttek a problémák. Április 20.-án egy nagy vérömleny távozott,persze egyből ügyelet de húsvét miatt nem foglakoztak velem így nagy veszekedés után fogtam magam és haza jöttem majd uh napján vissza mentem és a babó akkor még jól volt! Veszélyezetetett terhes vagyok azt mondták sok sok pihi. Minden rendben volt egésszen másjus 3.-áig. Elöntött a vér már tudtam vége mindennek legalábbis így mentem be a korházba! Rögtön uh és láss csodát a babám még akkor élt legalábbis az egyik mert akkor derült ki hogy ikrek lettek volna ekkor voltam 11hetes. Progeszteront kaptam és 1000 c vitamint. Ezt követően vettünk magzati szivhang hallgatót hogy nyomon kövessem a babát. Minden nap hallgattam reggel és este megnyugtatott mert az esett után folyamatosan barnáztam. Majd jött a várva várt június 18 hetes uh-t várva egy pillanat alatt rémálom.lett minden. Kedden 11.-én mentem uhra előtte hétfőn és vasárnap én már nem találtam szivhangot. Nem gondoltam volna higy baj van hiszen a fiamnál is volt már ilyen és azt hittem most is ez van. Van már két gyermekünk egy 5 éves és egy 18hónapos. Szóval június 11 kedd dokinál spladig jel látható szivmozgás nem regisztrálható doki mondja ez a magzat már nem éll!!! Egy világ dőlt össze bennem!!! Másnap éhgyomorral osztályra menjek. Megtettem elmentem! Egész nap arra vártam valaki mondjon valamit mi fog történni stb... este fél 9kor elkaptam az osztály vezetőt és kérdeztem könyörögtem nézze meg mégegyszer biztos hogy nem él már!!!???? Majd közölte spaldig jel azt jelenti hogy a koponya csontok össze csúsztak felesleges nézni! Zokogtam. Majd közölte meg kell szülnöm!! Feküdjek fel mondta bem.értettem miért! Megcsipte a méhem felhelyezte a lamellákat hogy táguljak este 9 órakor!!! Össze törtem. Reggel fél 8 kor mentem szülöszöbába beindították elájultam hánytam de senkit nem érdekelt! Fél 1re meglett a fiam fiú volt. Megakartam nézni elbúcsúzni tőle de nem volt rá lehetőségem mert darabokba jött ki!!! :( utána egészségügyi kaparásom volt. Másnap haza is mehettem! Szövettan nem értékelhető mert nagyon bomlásnak indult már állítólag. De rajta van a papíron hogy egy szerkezetileg felismerhető és egy részaránós kaparék! Június 13.án szültem meg kéz hetet mondott a doki pihinek. Controllon minden rendben volt. Dokit idézve ne foglalkozzak a történtekkel! Voltunk is együtt a párommal! Kérlek ne kövezzetek meg ez miatt!!! Pénteken teszteltem mert akkor már 3 napja sűrű fehér folyásom volt és ez nekem terhességi tünet. Halvány pozitív volt! Azóta mérem a hőmet 37.3 folyamatosan. Veszek digitális tesztet csütörtök péntekre tervezem a használatát. Idáig úgy voltam vele nem.kell baba de péntek óta csak ezen jár az eszem! vajon iylen rövid idő alatt megint babás lennék? Vagy csak tényleg a hcg nem ürült ki teljesen. Menzeszem.még nem volt. Szerintetek?!?!

2019. júl. 15. 09:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem.Többen is írták,hogy a baba elvesztése után hetekig pozi volt a teszt.Olyan érzésem van mintha győzködnéd a válaszolókat te akkor is terhes vagy és azért pozi.Ne tesztelgess tovább.Mielőbb menj dokihoz ő majd megmondja mi a helyzet.A tesztek nem fogják neked megmondani,hogy tényleg baba vagy csak nem ürült ki a hcg.
2019. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen értetlen vagy, és ha valóban újra terhes, akkor még felelőtlen is. Egy szülés, az szülés. Mindegy, hogy időre vagy idő előtt történik, a 6 hét szex tilalom akkor is van, hiszen egy nagy seb tátong a méhedben, ami védekezés nélküli szexnél, még szépen el is fertőződhet. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy orvos engedte volna 2 hét után a szexet, ha meg valóban így van, akkor sürgősen orvos váltás. Az meg, hogy ignorálod a nem tudom hány hozzászólást, amiben arról írnak a válaszolók, hogy lehetséges csak az előző terhességből még maradt hcg, és attól pozitív a teszt...Nem is kommentálom. Hiába szültél kettőt, fogalmad nincs a tested működéséről. Menj dokihoz! Amúgy a sűrű folyás nem kifejezetten terhes tünet.
2019. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Hogy mersz ilyen stílusban írni?! Te hordtad ki az előző kettőt hogy te tudod milyen tüneteim voltak? Mit képzeltek ti magatokról hogy ilyen lekezelő stilusban válaszoltok?! Voltatok már ilyen helyzetben hogy ítélkezettek felettem?! Nem.bizonygatni akarom hogy terhes vagyok pont hogy félek tőle!!! Szomorú hogy így álltok az emberhez mocskos ez a világ! Igen voltam együtt a párommal édes istenem nem hiszem hogy szegyelnem kell magam ez miatt. Abban voltam csak felelőtlen hogy nem.gondoltam arra hogy esetleg teherbe is esnék hiszen peteérésem spontán még csak ez az egy volt ami elment amit megszültem holtan! Gondoljatok már bele egy kicsit milyen is ez?! Na mindegy majd lesz valami! Sziasztok
2019. júl. 15. 17:51
 24/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2019. júl. 15. 17:52
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem csak abban voltál felelőtlen. Eljut az agyadig amit írunk? Egy seb van a méheden, ami könnyen elfertőzödhet a túl korai nemi élettől. Ha ez megtörténik, lehet keresztet vethetsz arra, hogy legyen még gyereketek. Felnőtt nő vagy két kisgyerekkel, nem valami ösztönlény. Ha pedig hülyeséget csinálsz, ne csodálkozz ha felróják.
2019. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
31%

Attól, hogy leírjátok, hogy a kérdező milyen felelőtlen volt jobb lesz? Igen, meggondolatlan volt; megbánta és segítségért jött.


Kérdező, itt felmerült több lehetőség is (terhesség/előző terhességből megmaradt hcg) de nem vagyunk orvosok, nem látunk beléd! Menj minél korábban dokihoz és nézesd meg magad, mert a pozitív teszt most sehogy sem jelent jót! :(


Nagyon sajnálom ami veled történt, próbálj erőt meríteni a két gyermekedből! Azt meg tudták állapítani, hogy mi okozta a vetélést? 18 hetesen ez szörnyű lehetett!

2019. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
50%

Én pl. nem említettem, hogy felelőtlen a kérdező, mégis leiskoláz. Jól esik, így segítsen az ember, érezzen együtt, meg kívánjon sok sikert.

De bízom benne, hogy csak a gyász miatt ilyen alpári, úgyhogy a jó kívánságaim továbbra is élnek...

2019. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Miért vagyok alpári? Nem iskoláztam le senkit úgy gondolom. Igen kicsit,nagyon felháborított az egyik válaszoló hozzászólása amit szóvá is tettem,úgy gindolom hogy nem pálcát kellene törni rajtam,de már nem is érdekel az egész! Remélem sem most sem többé nem leszek terhes! Most így állók hozzá már! Idáig is a gyermekeim adtak erőt köszönöm szépen,hogy vannak,voltak ismeretlenül is mellettem kiálló emberek! Tudom,hogy nem vagytok orvosok és nem tudtok ebben segíteni nagyon. Csak tanácsra volt szűkségem!
2019. júl. 16. 09:24
 29/39 A kérdező kommentje:
Szövettan eredménye semmit mondó nem derült ki és már nem is fog sajnos! Belső szervek elfolyosodtak! A feje levált a testtől a többit meg nem részletezem
2019. júl. 16. 09:38
 30/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom!!!
2019. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!