Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Élet,2 élet elveszítése...

Élet,2 élet elveszítése után?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Várandós voltam március 4.-én teszteltem halvány pozit. Áprilisban voltam dokinál. Rá 2héttel jöttek a problémák. Április 20.-án egy nagy vérömleny távozott,persze egyből ügyelet de húsvét miatt nem foglakoztak velem így nagy veszekedés után fogtam magam és haza jöttem majd uh napján vissza mentem és a babó akkor még jól volt! Veszélyezetetett terhes vagyok azt mondták sok sok pihi. Minden rendben volt egésszen másjus 3.-áig. Elöntött a vér már tudtam vége mindennek legalábbis így mentem be a korházba! Rögtön uh és láss csodát a babám még akkor élt legalábbis az egyik mert akkor derült ki hogy ikrek lettek volna ekkor voltam 11hetes. Progeszteront kaptam és 1000 c vitamint. Ezt követően vettünk magzati szivhang hallgatót hogy nyomon kövessem a babát. Minden nap hallgattam reggel és este megnyugtatott mert az esett után folyamatosan barnáztam. Majd jött a várva várt június 18 hetes uh-t várva egy pillanat alatt rémálom.lett minden. Kedden 11.-én mentem uhra előtte hétfőn és vasárnap én már nem találtam szivhangot. Nem gondoltam volna higy baj van hiszen a fiamnál is volt már ilyen és azt hittem most is ez van. Van már két gyermekünk egy 5 éves és egy 18hónapos. Szóval június 11 kedd dokinál spladig jel látható szivmozgás nem regisztrálható doki mondja ez a magzat már nem éll!!! Egy világ dőlt össze bennem!!! Másnap éhgyomorral osztályra menjek. Megtettem elmentem! Egész nap arra vártam valaki mondjon valamit mi fog történni stb... este fél 9kor elkaptam az osztály vezetőt és kérdeztem könyörögtem nézze meg mégegyszer biztos hogy nem él már!!!???? Majd közölte spaldig jel azt jelenti hogy a koponya csontok össze csúsztak felesleges nézni! Zokogtam. Majd közölte meg kell szülnöm!! Feküdjek fel mondta bem.értettem miért! Megcsipte a méhem felhelyezte a lamellákat hogy táguljak este 9 órakor!!! Össze törtem. Reggel fél 8 kor mentem szülöszöbába beindították elájultam hánytam de senkit nem érdekelt! Fél 1re meglett a fiam fiú volt. Megakartam nézni elbúcsúzni tőle de nem volt rá lehetőségem mert darabokba jött ki!!! :( utána egészségügyi kaparásom volt. Másnap haza is mehettem! Szövettan nem értékelhető mert nagyon bomlásnak indult már állítólag. De rajta van a papíron hogy egy szerkezetileg felismerhető és egy részaránós kaparék! Június 13.án szültem meg kéz hetet mondott a doki pihinek. Controllon minden rendben volt. Dokit idézve ne foglalkozzak a történtekkel! Voltunk is együtt a párommal! Kérlek ne kövezzetek meg ez miatt!!! Pénteken teszteltem mert akkor már 3 napja sűrű fehér folyásom volt és ez nekem terhességi tünet. Halvány pozitív volt! Azóta mérem a hőmet 37.3 folyamatosan. Veszek digitális tesztet csütörtök péntekre tervezem a használatát. Idáig úgy voltam vele nem.kell baba de péntek óta csak ezen jár az eszem! vajon iylen rövid idő alatt megint babás lennék? Vagy csak tényleg a hcg nem ürült ki teljesen. Menzeszem.még nem volt. Szerintetek?!?!

2019. júl. 15. 09:46
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 16. 17:28
 32/39 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mikor mész?
2019. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
51%

És nem kell nekiesni a válaszolóknak! Hidd el, tudjuk micsoda fájdalom lehet ez! De ha te is magadba nézel azért tudod nagyon jól, hogy 2-3 héttel egy ilyen után védekezés nélkül szexelni, nem éppen normális, felelősségteljes döntés egy 2 gyerekes anyától.

Az is hihetetlen, hogy 2 hetet mondott a doki. Szültél, mindegy, hogy idő előtt, de szültél. Nem 4 hetet mondott, csak te félreértetted?

Mindegy, ez már így, marad, menj orvoshoz!

2019. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Nem. Nem értettem félre június14.én engedtek haza akkor mondta a doki hogy 2 hét pihi üllő fürdő és hüvely öblítés és a nemi élet tabú. Több mint két hétre rá.mentem vissza és akkor már semmit nem mondott hogy nem szabadna. Csak hogy minden rendben és ne foglalkozzak a történtekkel.
2019. júl. 16. 18:15
 35/39 A kérdező kommentje:
Még nem tudom mikor megyek.
2019. júl. 16. 18:16
 36/39 momoka 2002 ***** válasza:
Nalunk (kulfold) missed ab utan a kov. Menzeszig ajanljak a vedekezest es a furdest. A kontroll hogy 4-5 het utan csinalsz egy hcg tesztet es ha negativ minden rendben lehet probalkozni. Szoval en varnek meg 2 hetet es akkor csinalnek ujra tesztet.
2019. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Annyit mondott még a doki,hogy 8hét múlva ha nem jön meg akkor mindenképp menjek vissza. Agusztus 8.án tervezem ha nem jön meg. Én is így vagyok most vele,hogy 2hét múlva tesztelek még egyett addig félre teszem! Ha bárkit érdekel majd írok! Meg ha addig történik valami új akkor is írok! Köszönöm mindenkinek! És sajnálom!
2019. júl. 17. 05:49
 38/39 anonim ***** válasza:
Én nem halogatnám a dolgot. Óvszer nélkül szexeltetek, simán kaphattál egy fertőzést, amit ha időben nem kezelnek, nagy gondot is okozhat. Írtad, hogy folyásod van. Az is utalhat fertőzésre. Szerintem minél előbb lásson orvos.
2019. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Reggel beszéltem védőnővel kikértem az ő tanácsát is! 50-50% erre arra. Áttártyaltuk! Na de azóta kicsit fájdogál a hasam hurrá!!!! én örülök most az egyszer neki. Barnázgatok fel is vagyok puffadva szóval meg fog jönni, végre! Hatalmas kő eseik le a szívemről! Tényleg köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Kaptam hideget meleget igaz,de jogosan, jogtalanul is mert tényleg nem gondoltam volna hogy ..... nagyon sajnálom tényleg hogy hírtelen indulattal váladzoltam!!! Megértésre vártam kaptam azt is és fejmosást is amit nagyon nehezen viselek :(
2019. júl. 17. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!