Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetesen voltam ultrhangon...

Cili0306 kérdése:

Hat hetesen voltam ultrhangon (kedden). Petezsák, szikholyag, szivhang volt plusz még egy petezsák, de üres. Ma barnáztam, ez lehetett az üres petezsák miatt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pozitív gondolkodás tsnuld meg nekem 2 vetélés után csak ez segített.Örülj a terhességnek,éld meg minden percét,mert a sok aggódás miatt azt fogod észrevenni,hogy megszültél,de nem is emlékszel,milyen jó volt terhesnek lenni. Boldog babavárást.💗
2019. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem segitett a pozitiv hozzáállás és a gyogyszerek sem. 10 hetesen meghalt a pici. Keddre idöpont mütétre,elötte pénteken otthon elment. Láttam is...orákon keresztül csak néztem magam elé,hogy ez mind velem történik?!10 hetesen?!

Tágitás már meg volt. Nem fáj,kellemetlen,de ennyi. Dél körül mütét. Egyik percröl a másikra elkap egy borzaszto szomoruság,sirás,zokogás. Aztán meg jol vagyok. Aztán megint siroroham. z a szerencs hogy kedvesek itt bent. Orvosnö is tündéri.

Kitartást minden velem egy cipöben járonak és spk boldog bababárást a kismamáknak.

2019. aug. 13. 09:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom 😢 mondták mitől állhatott le a másik magzat is?
2019. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Söt egy másik orvost kellett keresnem, mert nem voltam megelégedve az elözövel. Kétszer feküdtem be korházba vérzéssel és hazaengedett vérzéssel, semmi ellenörzö ultrahang nélkül. A másik orvos azt mondta h az elsö leleteim alapján tudni kellett volna h a baba nem marad meg. Nem kellett volna várni még egy honapot és hitegetni. Meg ha baj van gyakori ultrahang szükséges. Ök maj egy honap mulva hivtak cssak vissza, én nem tudtam kivárni,igy mentem magánuton és ott derült ki. Még jo másfél hétig járkáltam volna ugy hogy hogy meghalt bennem a pici.
2019. aug. 13. 11:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívből sajnálom, ami történt. Mielőbbi jobbulást neked. 💕
2019. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!