Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezik olyan,hogy kijön a...

Létezik olyan,hogy kijön a petezsàk, és vér meg görcsök csak később jelentkezik napokkal később? Lehet ez így ebben a formában vetélés?

Figyelt kérdés
Pár napja kijött a petezsàk(azt gondolom a többi beszámoló alapján) előtte minimális barnás folyás volt,napokig semmi, csináltam tesztet,pozitív lett,(ekkor már két napja késett)de halvànyabb mint a kontroll csík. Teszt tegnap volt, azóta semmi folyás.Mellek már nem fájnak, nyomásra érzékenyek,nagyon sírós vagyok.Voltam már terhes, és tudom hogy akkor a vizeletem szaga is másabb volt,onnan is tudtam hogy az vagyok. Most viszont nem tapasztalom ezt.

2023. júl. 24. 17:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Szuper hír kérdező, köszi, hogy írtál nekünk! :) Elszalad az a két hét és aztán mehetsz is dokihoz. Ha nagyon nem bírod, mehetsz korábban, csak akkor lehet, hogy még semmit sem fog látni és amiatt fogsz aggódni. De izgulunk helyetted is, így te lehetsz nyugodtabb! ;) Minden rendben lesz!
2023. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Hála nektek megnyugodtam,a mai teszt pluszban ràsegített, főleg úgy hogy nem is a reggeli első vizelet volt mert éjszakás vagyok, fél hétkor értem haza,akkor pisiltem mert már nagyon kellett, és utána fél 10 kor csináltam a tesztet.
2023. júl. 25. 20:35
 23/40 babyboom567 ***** válasza:
Csak egy kiigazítás, ha 5 napja késik a vérzésed akkor kb 5 hetes terhes vagy.Menj dokihoz.
2023. júl. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Igen, letöltöttem egy appot,az azt írja az is. Jövő héten szerdán rendel csak a dokim,akkor elmegyek,a férjem ràbeszélt. Nem akarja hogy dolgozzak,pedig targoncás vagyok egy raktàrban, ülök egész nap,de igaz 3 műszakban,meg már volt abortuszom így, elmúltam 35..
2023. júl. 27. 14:41
 25/40 A kérdező kommentje:

*így helyett és.

Ma el kellett mennem a kórházba mert wc-zés közben-utàn rózsaszín folyàsom volt, így megvizsgált a doki,nem látott semmit,vettek vért,597.0 volt a hcg szintem,szombat reggel újra kell mennem vérvételre.

2023. júl. 27. 19:47
 26/40 anonim ***** válasza:
Felritkulást se látott? Ez az egy érték így önmagában nem jelent sokat, a szombati eredménynek kellene ennek a duplájának lennie.
2023. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Nem mondott ilyet,azt se tudom mit jelent.Igen tudom (a hcg-t) de ha nem megfelelő akkor írnak fel valamit nem?
2023. júl. 28. 06:46
 28/40 anonim ***** válasza:

Hat nekem ez amugy progi hianynak tunik. En csidalkozom,hogy nem adtak egybol gyogyszert. Verezgetsz meg?

Ha nem mult el, en ugyan nem varnek szombat reggelig...

A progeszteron potlas csak akkor segit persze, ha az a baj. Nem csodabogyo. De az esetek tobbsegeben epp ezert irjak ki ha verezget egy kismama, mert sajnos ezt pontosan nem tudjak megallapitani viszont HA ez,akkor meg azonnal segit. Szedj magnéziumot es egyelore pihenj. Remelem minden ok lesz!

2023. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Egyébként a szombat reggelt sem ertem! 2 naponta kell duplazodnia. Teljesen feleslegesen varatnak szombatig.
2023. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Mi van írva a leletedre?

Ha nem megfelelő, akkor szerintem ellenőrizni fogják mégegyszer, talán várnak 2 hetet hogy mi lesz, mert nagyon az elején vagy még, de ha semmi fejlődés és a vetélés se indul be akkor kiírnak missed ab műtétre. Aztán nem biztos hogy így lesz, dokifüggő.

2023. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!