Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezik olyan,hogy kijön a...

Létezik olyan,hogy kijön a petezsàk, és vér meg görcsök csak később jelentkezik napokkal később? Lehet ez így ebben a formában vetélés?

Figyelt kérdés
Pár napja kijött a petezsàk(azt gondolom a többi beszámoló alapján) előtte minimális barnás folyás volt,napokig semmi, csináltam tesztet,pozitív lett,(ekkor már két napja késett)de halvànyabb mint a kontroll csík. Teszt tegnap volt, azóta semmi folyás.Mellek már nem fájnak, nyomásra érzékenyek,nagyon sírós vagyok.Voltam már terhes, és tudom hogy akkor a vizeletem szaga is másabb volt,onnan is tudtam hogy az vagyok. Most viszont nem tapasztalom ezt.

2023. júl. 24. 17:56
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én írtam az első választ. Tényleg elhiszem, hogy aggódsz, én sem lennék másként. De ha teljesen félreértelmezed a szituációt és az a valami csak olyan volt, mintha a petezsák lenne - akkor rengeteg felesleges stressznek teszed ki magad. Én ebben a verzióban bízom. Ha koraterhesen orvoshoz/ügyeletre mész - mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Talán furcsán néznek rád, talán nem; egészen biztosan találkoztak már ilyennel és többet tudnak segíteni, mint mi. De ennél a mérhetetlen stressznél és kétsegbeesésnél minden jobb! Továbbra is szurkolok neked.
2023. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetesen vetéltem el. Figyeltem, hogy mi jön ki, betétet használtam végig, wc-n is figyeltem mindig. Erősebb volt a vérzés, de nem jött ki semmi szemmel látható, ami menzikor ne szokott volna.
2023. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt lehetetlen eszrevenni😐😐 ne stresszelj, az mindenképpen art. Nem verzel, a teszted pozitív. A folyas neha ossze tud allni furcsa formakban,vagy hogy is irjam neked. Siman lehet, hogy felrenezted. Nekem terhesen ha kevesebbet ittam olyan volt neha mint a gumi ... Bocs ez tudom h undorito, nem is szerettem volna reszletezni, dehat hatha megnyugszol..
2023. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!! Hálás vagyok nektek!!
2023. júl. 24. 22:10
 15/40 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne még a dolog,ma teszteltem egy clear blue digitàlissal egy percen belül pozitív lett 1-2 hetet mutat. Egyből menni kell dokihoz vagy várjak még?(mintha lenne Kis idő amit ki kell várni,vagy ez hülyeség?)
2023. júl. 25. 09:31
 16/40 anonim ***** válasza:
Az 1-2 hét pont megfelel a te terhességi korodnak. Sajnos még felesleges orvoshoz menned, minimum 2 hetet várj. Látod, ebből még bármi lehet.
2023. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem a kritikus 5-6.hetet itthon töltöm. Utána megyek el.
2023. júl. 25. 10:17
 18/40 anonim ***** válasza:
De akkor mostmar csak nyugalom legyen jo? 🤗
2023. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 babyboom567 ***** válasza:
mióta késik a vérzésed?
2023. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Mostmár nyugodt vagyok.4-5 napja késik, és nekem mindig időben,vagy előbb jön meg. Egy percen belül megjelent a pozitív jel,nem kételkedek!
2023. júl. 25. 19:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!