Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezik olyan,hogy kijön a...

Létezik olyan,hogy kijön a petezsàk, és vér meg görcsök csak később jelentkezik napokkal később? Lehet ez így ebben a formában vetélés?

Figyelt kérdés
Pár napja kijött a petezsàk(azt gondolom a többi beszámoló alapján) előtte minimális barnás folyás volt,napokig semmi, csináltam tesztet,pozitív lett,(ekkor már két napja késett)de halvànyabb mint a kontroll csík. Teszt tegnap volt, azóta semmi folyás.Mellek már nem fájnak, nyomásra érzékenyek,nagyon sírós vagyok.Voltam már terhes, és tudom hogy akkor a vizeletem szaga is másabb volt,onnan is tudtam hogy az vagyok. Most viszont nem tapasztalom ezt.

2023. júl. 24. 17:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
#29es, a kérdező tegnap volt hcg vérvételen, csütörtökön. A szombat pontosan 2 nap.
2023. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Erőlködtem wc-zés közben mert székrekedésem van,ekkor és utána volt rózsaszín folyás,mire beértem a kórházba elmúlt.Azóta semmilyen folyás nincs, száraz vagyok,az összes tünetem megvan.Azt mondta a doki szombaton már lehet látni fogja UH-n.A leleten pedig ez szerepel:uterus 46mm,mnyh.:12mm

Bal oldalon 15x18 mm-es cl-nek megfelelően.

Jelen vizsgálat során sem méhen belül,sem méhen kívül graviditas nem àbr.

Dg.:ismeretlen lokalizàciójú terhesség.

Hcg:597.0 egység: H U/l

2023. júl. 28. 13:48
 33/40 anonim ***** válasza:

Jaj bocsánat, en neztem be, teljesen csütörtökben vagyok😅


Ahogy irod, kerdezo, szerintem nincs okod aggodni. Viszont ne erolkodj. Lehet kapni glicerines kupot, ilyenkor nagyon hasznos, 10 perc es hat. Illetve ha rendszeresen székrekedéssel kuzdesz, ajánlom a plussz rostbevitelt (útifűmaghej v bambuszrost), viszont a folyadekfogyaszt emellett novelni kell.

2023. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vettem dulcosoftot,mert a kúp már nem hatásos,sajnos gyerek korom óta ezzel küszködök, belső aranyerem is lett,(az az ülőmunkàtól alakult ki,kb két hónapja)amit nem tudok hogy kell-e műteni vagy nem,mert addigra volt időpontom a proktológiàra mikor másodjára pozitívat teszteltem, és nem mentem el.utifűmaghéj port ettem egy ideig,de nagyon nem jött be akármivel ettem..mint a fűrészpor..a másikat nem ismerem. Vizet próbálok inni,de nem nagyon megy,a teàhoz vagyok szokva (üres fekete tea),de most nem lehet inni.(ha jól tudom a koffein miatt)
2023. júl. 28. 14:15
 35/40 anonim ***** válasza:

Ha egy embrio egy kis erolkodestol elmegy, akkor az egyebkent se volt eletkepes.

Termeszetesen a szekrekedest jo megszuntetni, de onmagaban nem okoz vetelest.


Koffeint lehet nyugodtan bevinni, nem tilos. A mennyisegre kell figyelni csak, elvileg 300 mg koffein megengedett, de nekem az orvos 200-at mondott, hogy max annyi legyen. Ez elvileg 3 hagyomanyos presso kavenak felel meg, ha kaveban szamolunk, de ugye figyelni kell az etelek, uditok, teak koffeintartalmara is ilyenkor, pl csokiban is van, meg meg par dologban. Koffeinmentes kaveban is van valamennyi.

En vegig napi 2 kavet ittam egyebkent vagy napi 1 kave es 1 zold tea, mikor mihez volt kedvem.

2023. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 babyboom567 ***** válasza:
Útifű maghéjat vegyél, vizbe kell feloldani, és meginni.Teát meg ihatsz,még kávét is ihatnál.
2023. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Jó de honnan tudjam hogyan két liter teàba hány mg koffein van? Köszönöm az ötleteket, zöld teát ki fogom próbálni bár tudom hogy keserű.Tudom hogy lehet inni,de mértékkel. mivel mértéket nem tudok tartani általában, így inkább teljesen elhagyom.
2023. júl. 28. 15:32
 38/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a helyzet azóta? Néztek tegnap újra HCG-t? Azóta is szurkolunk neked! :)
2023. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
2023. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Köszi #39!
2023. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!