Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lassan 7 hetes terhes leszek...

Lassan 7 hetes terhes leszek (első gyerek, nem vagyok túl tapasztalt) Ez vetélés jele? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek első vizsgálatokra, uh-ra stb. Az lenne a kérdésem, hogy normális e ha párnapja egy egész napos rohanós, járkálós nap után otthon vettem észre h barnázok, pecsételő vérzésem volt, nem görcsölt a hasam kicsit sem. Rá 1-2 napra wc-zés után kicsit véres volt a wc papír csak 1 pötty de semmi folyásom nem volt, itt sem görcsöltem. Megint eltelt 1-2 nap és miután párommal együtt voltunk rendesen elkezdtem vérezni, mint ha menstruáció első napjában lennék de aztán elmúlt és előtte se utánna nem görcsöltem ez vetélés jele lehet? Valakivel történt már hasonló és ha igen mi lett a vége? Válaszaitokat előre is köszönöm!
márc. 16. 18:19
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Itt a válasz a kérdésedre: "rendesen elkezdtem vérezni, mint ha menstruáció első napjában lennék". És ez már könnyen nevezhető vetélésnek.
márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát, először is terhesen bármilyen vérzéssel orvoshoz fordulunk a lehető legrövidebb időn belül, mondjuk azonnal. Masrészt egy eleve labilis (értsd: vérezgező) terhességre nem szexelünk rá.


Jó lenne, ha orvos látna.

márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ha terhesen bármilyen vérzést észlelek, orvoshoz mentem volna, nem pedig a férjemmel szexelek helyette.
márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
86%
Orvosnál voltál az első barnázásnál? Minden apró vérnél orvoshoz kell menni egyből. Mit mondott? Megvizsgált? Lehet hematóma is aminél mondjuk pihenni kellett volna. Arról nem beszélve és bocsi tényleg,de vérezgetsz,de azért ugyanúgy összebújtok..felelőtlenség azért. De ez a ti dolgotok,mindegy mostmár.
márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez vetélés, akkor abban a tudatban élhetsz tovább, hogy ha nem szexeltek, hanem egyből, a pecsételésnél orvoshoz mész, talán nem vetéltél volna el. Lehet, hogy akkor is ez a vége, de legalább megtetted, amit lehetett volna.
márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
97%
Történt. Annyi, hogy én nem szexelgettem, meg napokkal később gyakorin kérdezgettem, hanem rögtön ügyeletre mentem. Az elsőnél így is vetélés lett😢 A második itt van a hasamban lassan 18hetesen. Eddig úgy néz ki, makk egészségesen.
márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
98%

Már mindegy hogy mit csináltál vagy épp mit nem csináltál.

De mégegyszer ha ilyen van akkor menj orvoshoz. Ha halvány pecsételésnél, barnázásnál nem azonnal mentem volna orvoshoz de másnap minimum.

A vérzés még elég aggasztó. És ha ilyen történik akkor hanyagold a nemi életet.

márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy a rossz indulatú emberek irogassanak ide a szex-el kapcsolatban meg a hülyeségeikkel amivel semmit nem segítenek csak bűntudatot próbálnának kelteni, hanem a segítségeteket. Aki normálisan tudott válaszolni annak köszönöm, beszélek az orvossal. Egyébként miután pecsételő vérzés, barnázásom volt amennyit tudtam utána olvastam és a legtöbb helyen azt olvastam hogy ez normális főleg ha nem jár görcsökkel. Azt is mondtam tapasztalatlan vagyok ilyen terén másoknak meg még nem akartam beszélni a terhességről.
márc. 16. 19:16
 9/53 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos az ezekkel kapcsolatos dolgokat saját magadnak kell megismerned, nyilván orvos segítségével. Sajnálom, hogy rosszindulatúnak fogtál fel néhány választ, az igazság néha fáj.
márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj kérdező, de az utána olvasás jelen esetben nem felelősségteljes szülői magatartás!
márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!