Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lassan 7 hetes terhes leszek...

Lassan 7 hetes terhes leszek (első gyerek, nem vagyok túl tapasztalt) Ez vetélés jele? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek első vizsgálatokra, uh-ra stb. Az lenne a kérdésem, hogy normális e ha párnapja egy egész napos rohanós, járkálós nap után otthon vettem észre h barnázok, pecsételő vérzésem volt, nem görcsölt a hasam kicsit sem. Rá 1-2 napra wc-zés után kicsit véres volt a wc papír csak 1 pötty de semmi folyásom nem volt, itt sem görcsöltem. Megint eltelt 1-2 nap és miután párommal együtt voltunk rendesen elkezdtem vérezni, mint ha menstruáció első napjában lennék de aztán elmúlt és előtte se utánna nem görcsöltem ez vetélés jele lehet? Valakivel történt már hasonló és ha igen mi lett a vége? Válaszaitokat előre is köszönöm!
márc. 16. 18:19
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
A másik, hogy tényleg mindenhol azt olvastam szex után normális ez és utána már nem is véreztem tovább.
márc. 16. 19:27
 12/53 anonim ***** válasza:
99%
Amiket olvastál ott sehol nem írták, hogy orvoshoz kell menni? Semmilyen vérzés vagy barnázás nem normális terhesség alatt. Nagyon hiteltelen oldalakra kattinthattál rá. Én a helyedben most öltöznék és mennék a kórházba.
márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
97%
Hűha, vannak bajok a felelősséggel. Én is hét hetesen kezdtem barnázni, azonnal mentem az ügyeletre, nem leültem olvasgatni, hátha semmiség, de főleg nem szexeltem... Nekem mázlim volt, mert "csak" hematoma volt, de abból is bőven lehetett volna baj.
márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy fájna az igazság könyörgöm, fel tettem egy kérdést és az a válasz nem rossz indulatú aki azt írja nem “szexelgetett”? én direkt “szexelgettem”, hogy megöljem a gyerekem? Komolyan vicc. Tele van az ilyen rosszindulatú emberekkel a világ manapság csak segítséget akartam kérni. Ha beszéltem orvossal jelentkezek.
márc. 16. 19:35
 15/53 anonim ***** válasza:
97%

Te nagyon összemixelhetted az olvasottakat. Semmilyen barnázás/vérzés nem normális terhesen egészen addig, amíg orvos nem állapította meg, hogy ártalmatlan. Ilyen után 1.az orvos, valamint a szexuális élet mellőzése. Ez az, amit egyébként az orvos is elsőként megtilt vérzés esetén. Ha pedig valaki először szex után tapasztal vérzést, az addig lehet normális, amíg minimális. Menstruációszerű egyáltalán nem az. Ennek tisztázására megint csak orvos szükséges.

Amit pedig te rosszindulatnak vélsz, az csak a józan ész.

#3

márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
97%

Nincs olyan oldal a világhálón, ami azt írja, hogy terhesen bármilyen vérzés NORMÁLIS és figyelmen kívül lehet hagyni, ez nettó hazugság és önbecsapás. Maximum azt írják, hogy gyakori, ami igaz is, de az is olvasni mindenhol, hogy terhesség alatt minden vérzés RENDELLENES és azonnal orvoshoz kell fordulni vele.


Minket nem kell meggyőzni, hidd el. De a gyerekvállalás picivel több felelősség tudatot igényel a terhesség alatt is, később még pláne.

márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el, hogy senki nem rosszindulatból írja csak érthetetlen sok ember számára, hogy vérezgetsz és nem a kórházba rohansz, hanem szexelsz egyet a pároddal. Igazából már a barnázásnál kiírhattad volna a kérdésed és már akkor választ kaptál volna, hogy kórház. Így sajnos lehetséges, hogy már nemfog megmaradni a baba, pedig lehet csak progipótlás kellett volna. Még most se késő elindúlni. Én 2 vetélésnél rohantam a hozzám 1 órányira lévő kórházba. Mindenki maga dönti el, hogy mi a fontos számára.
márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
97%

#14


Nem azt írtam hogy direkt azért szexeltél, hogy elvetélj, hanem rávilágítottam az esetleges ok-okozati összefüggésre. Sajnálom, hogy még ezt sem sikerült felfognod.

Leírom egyszerűbben: ha valóban fenyegető vetélés áll fenn, annak nem segített a szexelés, épp ellenkezőleg. Mivel ilyenkor el is tiltják tőle az embert. És igenis felelőtlenség volt szexelni csak azért, mert olvastál pár ostobaságot a neten arról, hogy normális dolog vérezni terhesség alatt.

márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 babyboom567 ***** válasza:
90%
Menjél ügyeletre akár most rögtön!Hátha menthető a terhesség!
márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
96%

#19


Jaj, hát mi olyan sürgős már, majd hétfőn felhívja a dokiját, ha rendel. Ha nem, majd későbbi napon. Addig meg max szexel egy jót.

márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!