Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lassan 7 hetes terhes leszek...

Lassan 7 hetes terhes leszek (első gyerek, nem vagyok túl tapasztalt) Ez vetélés jele? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek első vizsgálatokra, uh-ra stb. Az lenne a kérdésem, hogy normális e ha párnapja egy egész napos rohanós, járkálós nap után otthon vettem észre h barnázok, pecsételő vérzésem volt, nem görcsölt a hasam kicsit sem. Rá 1-2 napra wc-zés után kicsit véres volt a wc papír csak 1 pötty de semmi folyásom nem volt, itt sem görcsöltem. Megint eltelt 1-2 nap és miután párommal együtt voltunk rendesen elkezdtem vérezni, mint ha menstruáció első napjában lennék de aztán elmúlt és előtte se utánna nem görcsöltem ez vetélés jele lehet? Valakivel történt már hasonló és ha igen mi lett a vége? Válaszaitokat előre is köszönöm!
márc. 16. 18:19
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
97%

#18! Bocs, szerintem rám gondolt, mert én írtam, hogy szexelgetett. Rosszul írtam alá az előzőt, #6 voltam, nem #3.

Egyébként tartom. Emlékszem, az elsőnél is hogy bepánikoltam, annyi kis barnázásnál, ami a doki szerint "semmi" volt. A másodiknal aztán végképp, az előző veszteség miatt. Sok minden eszembe jutott, de az lett volna az utolsó gondolatom, hogy szexeljek. És nem hiszem, hogy én vagyok a fura.

#6, #15

márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
97%

Nem, semmiféle vérzés nem normális terhesség alatt, szex után sem. Összekevered az olvasottakat, mert azt szokták írni, hogy van olyan, hogy szex után vérezget egy kismama és azért, mert a hüvelyfal ilyenkor vérbővebb és pici hajszálér ha elpattan akkor az is vérzik, nem méhen belülről jön a vér. De az egy egy csepp és nem menstruáció szerű és vizsgálat nélkül senki sem mondja meg, honnan a vér.

Aki görcsölget, pecsétel azt meg alapból eltiltják a házasélettől, mert az orgazmus összehúzódásokat okoz, ami beindíthatja a vérzést és vetélést okozhat

márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
98%

Aki görcsölget, pecsétel azt meg alapból eltiltják a házasélettől, mert az orgazmus összehúzódásokat okoz, ami beindíthatja a vérzést és vetélést okozhat.""


Ez igaz. Amikor a derekamból sugárzott a fájdalom előre, görcs szerűen. Behívott, megnézett és bár mindent rendben talált azt mondta hogy nincs nemi élet egy hónapig, amíg újra meg nem néz. Akkor is minden rendben volt, mármint egy hónap múlva és akkor mondta hogy lehet újra.

márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
9%

Nagyon bunkó vagy ötös.


Ha már vérzés, pecsételgetés van, túl sokat az orvosok nem tudnak tenni - annyi, hogy te többet tudsz arról, mi a helyzet.


A húgom mindkét gyereke terhessegenel vérzett, mégis megmaradtak. Én is vereztem, az enyém elment.

Nem lehet tudni…

márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
85%

#24


Értőolvasás. Ezt is írtam ám:

"Lehet, hogy akkor is ez a vége, de legalább megtetted, amit lehetett volna."


Te és a húgod a vérzések után nem mentetek orvoshoz, hanem inkább szexeltetek? Ez a nem mindegy!


Én is véreztem 7 hetesen, mint kiderült, hematóma okozta. A házasélet is tilos volt majdnem az egész terhességem alatt. Ha vérzésem volt, dokihoz rohantam, nem a netet bújtam, és szexeltem.

márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
95%
Menthető? Az már biztosan nem, a leírtak alapján. Illetve megfogalmazok egy éles véleményt is, szerintem az ilyennek kár szaporodnia.
márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3terhességből az elsőnél barnázásnál elment a baba a vér meg nagyon nem jelent jót. De a második harmadik terhességnél is volt barnázás ott minden rendben volt.

Szerintem menny el az ügyeletre és nézzenek meg minnél előbb.

márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
94%

Terhesen semmilyen vérzés, pecsételgetés nem normális.

Ha nem akarod ezt a gyereket teljes rendben van hogy nem mentél orvoshoz

Más esetben legyél felnőtt, tájékozódj és hozz felelős döntést....

márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok vérzés volt 11 hetesen hirtelen,görcs nélkül. Azonnal ügyelet,nagyon ijesztő volt. Azt hittem vetélek,hematóma volt ráadásul elég nagy és rossz helyen,be is fektettek,kaptam progit,stb,fekvés,csak wc zuhany. Nem sok jóval kecsegtettek,lekopogom nem lett baj,de azért vigyázok azóta is magamra. Most 27 hetes vagyok. Nálam az első terhességnél volt félidőtől apró kis vérpöttyök, jeleztem a dokinak egyből,megnézett, nem volt gond, de mindig mondta bármilyen vér van,szóljak egyből.
márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
3%

#25: értettem, amit írtál, és attól, mert velem is bunkó vagy, nem lesz igazad. Én is mentem orvoshoz (a kérdező is fog menni), mégis sikerült nem belerúgni még egyet.

Őszintén: ez a jelenlegi helyzetéhez mit adott hozzá? Mi értelme volt ilyet mondani? Rettentő aljas dolognak tartom.

márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!