Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lassan 7 hetes terhes leszek...

Lassan 7 hetes terhes leszek (első gyerek, nem vagyok túl tapasztalt) Ez vetélés jele? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek első vizsgálatokra, uh-ra stb. Az lenne a kérdésem, hogy normális e ha párnapja egy egész napos rohanós, járkálós nap után otthon vettem észre h barnázok, pecsételő vérzésem volt, nem görcsölt a hasam kicsit sem. Rá 1-2 napra wc-zés után kicsit véres volt a wc papír csak 1 pötty de semmi folyásom nem volt, itt sem görcsöltem. Megint eltelt 1-2 nap és miután párommal együtt voltunk rendesen elkezdtem vérezni, mint ha menstruáció első napjában lennék de aztán elmúlt és előtte se utánna nem görcsöltem ez vetélés jele lehet? Valakivel történt már hasonló és ha igen mi lett a vége? Válaszaitokat előre is köszönöm!
márc. 16. 18:19
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

#49


Szerintem nem ment el.

márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:
Rendben a pici!!🥰
márc. 17. 15:45
 53/53 anonim ***** válasza:
84%
Akkor őszinte részvétem neki, még az ellenségemnek sem kívánnék ilyen anyát.
márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!