Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lassan 7 hetes terhes leszek...

Lassan 7 hetes terhes leszek (első gyerek, nem vagyok túl tapasztalt) Ez vetélés jele? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek első vizsgálatokra, uh-ra stb. Az lenne a kérdésem, hogy normális e ha párnapja egy egész napos rohanós, járkálós nap után otthon vettem észre h barnázok, pecsételő vérzésem volt, nem görcsölt a hasam kicsit sem. Rá 1-2 napra wc-zés után kicsit véres volt a wc papír csak 1 pötty de semmi folyásom nem volt, itt sem görcsöltem. Megint eltelt 1-2 nap és miután párommal együtt voltunk rendesen elkezdtem vérezni, mint ha menstruáció első napjában lennék de aztán elmúlt és előtte se utánna nem görcsöltem ez vetélés jele lehet? Valakivel történt már hasonló és ha igen mi lett a vége? Válaszaitokat előre is köszönöm!
márc. 16. 18:19
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
#39 Elhagyta az a mondat a szemedet hogy hétfőn vagyis ma megyek orvoshoz? szerinted akkor ennyire nem érdekel? A barnázás sem volt olyan rég durván számoltam inkább, egyébként meg nem egy olyan ismerősöm van aki utána újra vérzett pedig mindent úgy csinált ahogy az orvos mondott. Azért mert valami veled máshogy történt az nem azt jelenti, hogy mindenkivel úgy fog történni ahogyan veled. Olvasd át amit írtam és értelmezed ha eddig nem sikerült, mert ezeket mindet leírtam. Felesleges volt ez a válaszod. Jóéjt!
márc. 17. 00:50
 42/53 anonim ***** válasza:
Én nem okoltam senkit, illetve veszélyes tévúton jársz, ha így gondolod. Gyereket tervezetten csinálok, baj esetére pedig adott az esemény utáni tabletta. Illetve férfiként a társamat mindenben támogatom, ebben is.
márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező , mutassál már az interneten egyetlenegy mondatot is , ahol azt írják hogy a terhességben normális a vérzés.

A terhességben sok minden normális , de a vérzés SOHA nem normális.

És vérzéssel még szexelni volt eszed hát nagyon gaz no vagy.

márc. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

#41! El, mivel a kérdésben azt írtad "pár napja" volt, orvoshoz meg jövőhéten mész, bocs, de ebből nem tudtam kiszámolni, hány napról van szó pontosan 🤣 Tudod, egy hét=7 nap. Mindegyik lehetett bármelyiken és semmiképpen nem egyenlő az azonnallal.

Mint írtam, nem csak nekem, hanem egyetlen ismerősömnek se jött vissza a vérzés progi abbahagyása után, pedig vagyunk egy páran és mindenki szedett.

De értjük, neked az összes ismerősöd szexszel gyógyítja a vérzést, ami egyébként is tök normális terhesen, a zinternet is megírta. Te tudod jól, mi mind hülyék vagyunk, rossz netet használunk biztos😁

márc. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pm alulműködéstől volt vérzésem. Amég nemírtak rá gyógyszert addig állandóan elvetéltem. Aznap mentem az endokrinológushoz amikor megtudtam, hogy babát várok, de hiába írt fel azonnal gyógyszert(nagy dózisban hátha megmarad alapon) pár napra rá elvetéltem. Látod ilyen is van. Felelőtlen vagy nagyon, ha lusta vagy elmenni az ügyeletre.
márc. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

"Elhagyta az a mondat a szemedet hogy hétfőn vagyis ma megyek orvoshoz?"


Ma VASÁRNAP van.

márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom már hanyas voltam,hematómás. Kérdező,picit furcsán állsz hozzá,de azt gondolom vagy nagyon fiatal vagy még tényleg a leírásod alapján vagy nem szeretnétek belül a picit igazán. Amikor a kórházba feküdtem volt bent 6 hetes kismama is sírva reménykedve,hogy rendbe lesz a vérzés,rohantak be. Rendbe lett,segítettek. Neked kell eldönteni szeretnétek e,megteszel mindent vagy nem. Nálunk a pici tankönyvileg fejlődött-fejlődik,nem volt baja,se a méhlepénynek,én viszont emeltem,megerőltettem magam és ezután jött a hematóma,bevérzés. Kaptam progeszteront is,stb.,pihi. Elmúlt mert nem a picivel volt baj,a méhemmel. Nem ment el. Ha elmegy,nyilván amúgy is elmenne,DE ha például ebben az esetben nem figyelsz magadra és tovább hajtod magad a bevérzett méhhel,akkor nem a természet miatt megy el,hanem magad miatt. Érzed a különbséget? Ha pedig hormonhiányod van az szintén nem a természet rendje,mert ha kapsz pótlást rendbe van végig a pici. Ez pedig majd ha később újra szeretnétek is kijön,magától nem múlik el amíg nem teszed rendbe magad. Akkor a természet,ha a picivel van gond genetikailag,stb. és úgy megy el,a többi rajtad áll. Ráadásul nem is 4 hetes vagy,hanem már 7. A másik, elhagytam a progeszteront gond nélkül én is és minden gyógyszert. Ezért gondolom,hogy nagyon fiatalnak tűnsz. Nekem most oda kell figyelni korábbi komplikáció miatt,állhatnék úgy is hozzá,hogy nem mérem a vérnyomásom,stb.,mert ha kijön a probléma újra minek észrevenni,ha a természet úgy dönt belehalunk mindketten max. Így nem lehet hozzáállni. :(
márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen fennakadni, csupán az evolúció szelekciós mechanizmusát látjuk működni.
márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 babyboom567 ***** válasza:
100%
Mit mondtak az ügyeleten?
márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi nap várakozás után nem csodálkoznék rajta ha elzavarnák az ügyeletről mivel ez már nem oda való dolog...mehetett volna idejében is
márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!