Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Meztelen túrázással kapcsolatb...

Meztelen túrázással kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, tanácsok érdekelnek nyári, meztelen (naturista) túrázással kapcsolatban. Akár egyéni, akár csoportos tapasztalatok, helyszínjavaslatok jöhetnek! Érdeklődés esetén csatlakozás is lehetséges 2021 nyarán. (Utóbbi esetén muszáj jeleznem, hogy heteró férfi vagyok)

2020. dec. 30. 22:26
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
A túra végén pedig Közszemérem megsértése-emléklátogatás a helyi rendőrőrsön.
2020. dec. 31. 00:07
 12/48 anonim válasza:
Meztelen mindneki a ruha alatt!
2020. dec. 31. 00:42
 13/48 anonim válasza:
Mi egyetemeken csináltunk spontán pucérmaratonokat
2020. dec. 31. 03:13
 14/48 anonim válasza:
rengeteg helyen lehet, nem kell ehhez megjelölni "párat". sok 10 km-en alhygott dunapart, alföld, hegyvidéki utak ... sok lehetőség van.
2020. dec. 31. 09:44
 15/48 anonim válasza:
én a naturista városnézéshez keresek lehetőségeket, ugyanakkor eddig én sem jártam sikerrel :(
2020. dec. 31. 13:01
 16/48 anonim válasza:
Ez szerintem magyar törvényekbe is ütközik, hogy nyílvánosan meztelenkedj, akár milyen elhagyatott is az adott terület, ha rajta kapnak bizony te csak egy szatír leszel. Ha ilyenekre vágysz vegyél valami nagyobb bírtokot és a magán területeden azt csinálsz amit akarsz. Persze azt is úgy ha más nem látja. Ha én is egy szál kolbászban kimennék az udvarra azért is kaphatnám a feljelentést. Szóval az ilyenekre is kell figyelni.
2020. dec. 31. 13:55
 17/48 anonim válasza:
sztem megoldható. Nyáron haverommal meztelenül bringáztunk erdőben és senki nem látott bennünket .
2020. dec. 31. 14:27
 18/48 A kérdező kommentje:

#17

Merrefelé? Milyen napszakban?

Gyakran mentek így?

Túrázni nem voltatok még?

2020. dec. 31. 14:34
 19/48 anonim válasza:
Tul sok Naked and Afraid epizodot nezel teso xD
2021. jan. 1. 17:32
 20/48 anonim válasza:

Szia!


Magyarországon sajnos ez nem lenetséges, ezt még az itthoni nudisták és naturisták sem teszik. A naked hiking-nak az USÁ-ban van egyre nagyobb divatja. Németországban és Ausztriában is legális, vannak megjelölt naturista túraútvonalak. Itthon tényleg csak elhagyatott erdőben max. meztelenül kerékpározni lehet és köztetes vagy rendőr ne lásson meg. Nyáron o

pl. Horvátországban a naturista strandok mellett is lehet meztelenül túrázni. Szóval irány külföld a covid után. Hazánk sajnos még nincs erre felkészülve.

2021. jan. 2. 01:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!