Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Meztelen túrázással kapcsolatb...

Meztelen túrázással kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, tanácsok érdekelnek nyári, meztelen (naturista) túrázással kapcsolatban. Akár egyéni, akár csoportos tapasztalatok, helyszínjavaslatok jöhetnek! Érdeklődés esetén csatlakozás is lehetséges 2021 nyarán. (Utóbbi esetén muszáj jeleznem, hogy heteró férfi vagyok)

2020. dec. 30. 22:26
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
Mit akarnal a pucér túrázók, közszeméremsértésért börtönbe menni? Az ember nem állat! Van méltósága és szeméremérzete! Ne bújtassák már a naturizmus mondvacsinált kifejezése mögé az emberi becsület lerombolását... Mi lesz a következő lépés? Majd a kannibalizmust is naturizmussá minősíti pár nagyokos?
2021. nov. 1. 21:26
 42/48 anonim válasza:

akkor idézek a Btk-ból, és láthatod, h így kirándulni nem számít bűncsleekménynek, legrosszabb esetben garázdaság szabsértését lehet ráhúzni, de azt is nehezen.


"magát nemi vágyának felkeltése vagy kielégítése céljából más előtt szeméremsértő módon mutogatja"


azaz: a szándék a nemi vágy kielégítésére irányul, tulajdonképpen emiatt követik el ezt a bűncselekményt. na most egy sima kirándulásnál nincs semmilyen szexuális szándék ill. nemi vágy kielégítése, így szóba se jöhet.


(mellesleg a gyakorlatban nézz meg pár durvább esetet, annak se lett nagy következménye: amikor Debrecenben egy gimnázium előtt az ürge az autójában szándékosan a diákok előtt verte magának, azok meg vették mobillal is az ablakból ... ennyi, rendőrök kijöttek és felfüggesztettel megúszta. na de ezu a tipikus szeméremsértés, itt valóban nemi vágy kielégítéséről volt szó. míg egy kirándulásban nincs ilyen elem)

2021. nov. 2. 10:40
 43/48 anonim válasza:
A baj az hogy nincsenek megfelelő átnevelő intézetek azok számára, akiket otthon nem pofoztak fel még idejében, amikor kamaszkorban félre mentek...
2021. nov. 2. 10:43
 44/48 anonim válasza:
Lenne büntetőbíró - másodfokon :)) -, aki eldöntené a vitát, de nem nyaggatom butaságokkal. A témában nem a jogi oldal a legfontosabb. Jelentősége a pszichés oldalnak van. Hááát, "barátom", defektes vagy, az a helyzet. Ha a mindennapokban el tudod viselni a társadalmi együttélés szabályait, azt, hogy ruhában jársz, de a "túranapokon" nem, az min. a beteges exhibicionizmus iskolapéldája. (Nem betegesen exhibicionista bármely művész, aki azért akarja "megmutatni magát", azért akar szerepelni, mert tudja, hogy az adott művészeti ágban kiemelkedőt tud nyújtani.) Ha neked a túrázás lenne a lényeg, nem érdekelne, hogy észrevesznek-e. El tudnád viselni magadon a ruhát, mint máskor. (Valószínűleg nem figyelmet felkeltő személy vagy, de vágysz erre, és arra jutottál, hogy ezt extrém módon érheted el. Nem zárom ki a szexuális vágy kielégítésének (de legalábbis saját vágyad felkeltésének!) szándékát, de azért még nem vagy annyira aberrált, hogy ez úgy érd el, hogy megszeged a jogi normákat. Arra alapozom a véleményemet, hogy neked nem elegendőek a naturisták által Magyarországon működtetett keretek. De nyugodtan menj el természeti népek közé, ha erre a formára vágysz. Ha ezt nem akarod, vagy nincs rá lehetőséged, kérlek, inkább fordulj pszichológushoz, mert ez az életstílus ebben a formában Magyarországon már évezredek óta túlhaladott.
2021. dec. 12. 18:03
 45/48 anonim válasza:
na azért ez a túlhaladott nema megfelelő kifejezés. éppen a modernebb társadalamkban simán lehet meztelenül még boltba meni is, csak mi ragadtunk itt be a fideszes álkeresztény-álkonzevrativizmus eszméibe (Norvégia, Svédország, Spanyolország).
2021. dec. 12. 18:37
 46/48 anonim válasza:
44 vagyok. Nem vagyok jobboldali. :))
2021. dec. 12. 18:43
 47/48 anonim válasza:

értem, csak szal asttól még tény h a nem ennyire elvakult országokban tesznek rá magadról. sőt, nem is értik, mi lenne azzal a baj.

ismertem olyat, aki pl Barcelonában rendszeresen meztelenül futott (igaz, nem a belvárosban), és még rám nézett hülyén, hogy az moiért lenne probléma.

aztán lehetne sorolni. Norvégoknál tök bevett szokás a meztelen udvarlás vagy bulik. sőt, az üzletek sokszor tartanak akciókat, és reklámcélból teéjesen feltöltözhet, aki meztelenül bemegy.

stb stb stsb


én nem látok semmi kivetnivalót egy meztelen testben. a szexualitás már más téma, és az nem oké nyilvánosan, de a szimpla meztelenségben semmi extra nincs sztem.

2021. dec. 12. 18:51
 48/48 A kérdező kommentje:
Mostanság volt valaki túrázni? 🙂
2022. máj. 9. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!