Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Meztelen túrázással kapcsolatb...

Meztelen túrázással kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, tanácsok érdekelnek nyári, meztelen (naturista) túrázással kapcsolatban. Akár egyéni, akár csoportos tapasztalatok, helyszínjavaslatok jöhetnek! Érdeklődés esetén csatlakozás is lehetséges 2021 nyarán. (Utóbbi esetén muszáj jeleznem, hogy heteró férfi vagyok)

2020. dec. 30. 22:26
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:

NAVKE minden évben szervez meztelen túrázást. Azért ez nem megoldhatatlan itt Magyarországon sem. Én is folyóparton, erdőben sétáltam meztelen.

Szívesen benne lennék egy ilyen jellegű túrában.

2021. jan. 2. 04:39
 22/48 A kérdező kommentje:

Az eddigi kommenteket és üzeneteket köszönöm!

Lehetséges NYÁRI túrahelyszínt viszonylag keveset javasoltatok, pedig fontos lenne ennek felmérése is számomra.

Továbbra is várok tapasztalatokat, tanácsokat a kérdéssel kapcsolatban.

Köszönöm.

2021. jan. 3. 09:24
 23/48 anonim válasza:
Dunapartomn, esztergomtól visszafelé elég sok kisebb falvat találsz, amelyek mögött csak egy ösvény megy több 10 km-en keresztül, és sehol senki, max 1-2 pecás, na az kiváló helyszín pl, mi szoktunk itt többször.
2021. jan. 4. 14:17
 24/48 anonim válasza:

Horvátországban tudok helyeket erre. Pl.: Krk szigetén Baska után rengeteg kis öböl van, amiket végig lehet túrázni meztelenül. Van egy szép szurdok is, érdemes megnézni. A Bunculuka kemping után kell tovább menni az ösvényen. A túrázók fele meztelen.

A hülyékkel meg ne foglalkozz, halvány lila gőzük sincs róla, hogy miről beszélnek, csak osztják az észt olyan dologokról, amit nem is próbáltak.

2021. jan. 9. 13:10
 25/48 A kérdező kommentje:
Horvátországban már én is kipróbáltam, a tenger közelében azért más a feeling 🙂 Mivel az utazási lehetőségek a járvány alatt visszaesnek, ezért itthoni helyen gonolkodik az ember. A kempingek nagyrészéről már olvastam, de túrahelyszínt egyedül/párban esetleg kiscsoportban nehezebb találni.
2021. jan. 9. 13:28
 26/48 anonim válasza:
Én nagyon javaslom a zempléni hegységet. A jelzett túrautvonalakon csak a falvak közelében találkozni emberekkel.
2021. jan. 10. 09:39
 27/48 A kérdező kommentje:
Azt én is néztem, de messze is van Bp-ről és a prioritás az elsősorban síkság lenne. De azért köszönöm!
2021. jan. 10. 12:41
 28/48 anonim válasza:
O.o
2021. jan. 12. 17:46
 29/48 anonim válasza:
a síkság? ja mert kifejezetten risky módon akarod? alföldi tanyavilágot ajánlom, az se rossz ... sok helyen órákig mehetsz bármerre mire bárkibe ütköznél.
2021. jan. 14. 15:43
 30/48 anonim válasza:

Ennek semmi értelme és teljesen logikátlan, ha csak egyszer a jövőben meglátok valakit meztelenül szembejönni az egyik túrázásom közbe az szeméremsértésnek fog minősülni, pláne ha a gyerekeimmel együtt túrázok.


Btk. 205. § (1) Aki magát nemi vágyának felkeltése vagy kielégítése céljából más előtt szeméremsértő módon mutogatja, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki nemi vágyának felkeltése vagy kielégítése céljából tizennegyedik életévét be nem töltött személy előtt szeméremsértő magatartást tanúsít, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) Ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki mással szemben olyan szeméremsértő magatartást tanúsít, amely a sértett emberi méltóságát sérti.

2021. jan. 30. 12:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!