Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Magányosság és üresség, ki...

Magányosság és üresség, ki érez még így?

Figyelt kérdés

Introvertált embernek mondanám magamat, aki remekül elboldogul egyedül a világban, van egy stabil állásom és egy jövőképem az anyagiak terén, illetve barátaim is vannak, de mégis borzalmasan magányosnak érzem magamat, fizikai értelemben és a külvilág szemében mindenem megvan, de belül kong minden az ürességtől.


A legtöbb ember sajnos nem tud megérteni igazán, nem tudja elképzelni, hogy milyen háttérrel rendelkezem és honnan is jövök, emiatt nem is szoktam megnyílni másoknak, csak ritkán, akkor viszont túlzásba szoktam venni és pofára esek.


Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetben lévő emberekkel, hátha találunk valami kiutat ebből a gödörből.



2022. jún. 30. 19:50
1 2 3
 21/28 NTBS válasza:
Én is sokszor így érzem.
2022. dec. 17. 09:08
 22/28 anonim válasza:
Te jó ég! Olyan, mintha az egészet én írtam volna :(
2023. febr. 8. 00:01
 23/28 anonim válasza:

Hétköznap a munka leköt, emberek közt vagyok .

Hazaérek az üres lakás vár.

8 kor ágyban már, kőkemény fizikai munkám van nőként.

A hétvégék rettenetesek, magány, unalom, túl sok agyalás .

Barátok írnak ha gondjuk van. Jó kis lelki szemetesláda vagyok nekik .Az ő mondasuk te olyan erős vagy! Sosem panaszkodsz..Nincs is kinek.

Kitartást nekünk ;)

Jól esett ezt most leírni .Köszönöm ♡

2023. ápr. 8. 07:16
 24/28 anonim válasza:
23: Te alakítottad az életed így? Nem tudod máshogy alakítani?
2023. ápr. 8. 11:53
 25/28 anonim válasza:
Lehet egy kisàllatka segìtene hogy ne érezd magadat egyedül
2023. ápr. 8. 11:59
 26/28 anonim válasza:

23-as vagyok.

30 eves házassagból léptem ki.

Hidd el amiben most vagyok, még az is jobb mint amiben voltam.

2023. ápr. 9. 16:44
 27/28 anonim válasza:
26: Ok 24
2023. ápr. 9. 16:48
 28/28 anonim válasza:
Kérdező, ha továbbra is ez a helyzet nyitnod kellene az emberek felé és próbálni megbízni abban akiben úgy tűnik lehet, még ha ez kockázat is, csak így fog változni a dolog. Ha saját magad beállítod úgy, hogy inkább nem lépsz, mert úgyis csalódás lesz belőle, akkor nem tudsz előrelépni. Minden ember más, sokakkal nem fogsz tudni közös szót találni, megfelelni se lehet mindenkinek, nyilván csalódni is fogsz és felnőttként már nem olyan egyszerű barátokat találni, mint korábban. De ez az útja, hogy a sok ember közt megtaláld a társaságod, a barátaid, hogy nyiss. Én is introvertált vagyok, igaz állandóan letudom foglalni magam érdekes, egyedül végezhető dolgokkal és szeretek egyedül lenni, csak nem mindig. Utóbbi években sikerül egy barátságot kötnöm. Azon vagyok, hogy több barátot is leljek, csak nem egyszerű közös szót találni. Ha gondolod megírhatod mit gondolsz arról amit javasoltam.
2023. máj. 22. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!