Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Na kinek van már elege a...

Na kinek van már elege a karácsonyból meg a rokonságból? Gyertek ide dühöngeni :D

Figyelt kérdés

Kezdem én, tegnap megfőztük a halászlét, amiből inkább oltári ordítozás csapkodás és sírás lett. A halászlé legalább finom.

Ehhez a bandához még hivatalosak vagyunk a héten, pláne ha a többieket túléljük addig. És még nem is össznépi a buli, csak 5-6 fő velünk együtt..



2020. dec. 24. 11:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nálunk minden évben mennek a viták 😂 Anyám mindig túl vállalja magát és annyit főz amennyi egy hónapra elég lenne. Szerencsére ez idén kimarad.
2020. dec. 24. 11:13
 2/20 anonim válasza:
Nálunk nem szokott veszekedés lenni, de most összerúgtuk a port már tegnap este. Sztem most jön ki a stressz, nagyon durván szar volt ez az év, nálunk a családban mindenki kb 2-3x annyit dolgozott idén a covid miatt, nem voltunk szabadságon, most meg mindannyiunkra rászakadt és a feszültséget most engedjük ki. Remélem elmúlik és estére már jobb lesz a hangulat.
2020. dec. 24. 11:15
 3/20 anonim válasza:
Nekem. Férjem nagyanyja már megint kezdte, hogy mikor szülök már, mert szeretné még látni a dédunokáját. Minden évben a nyavalygását kell hallgatnom, de akkor se szülök az ő kedvéért. Aztán most félek, mi lesz még.
2020. dec. 24. 11:36
 4/20 anonim válasza:

Nekem is tele van már a faxom vele. Irigylem azokat akik egyedül Karácsonyoznak!

Ez az utolsó hogy együtt töltöm a karácsonyt az idegbeteg családommal.

Anyum túl válallja magát süt főz mos takarít fát díszít.

Ha segítek az a baj ha nem segítek az a baj.

Apám hisztizik mért nem lessz délben ebéd mert ő mindig csak enne.

Erre még rájön hogy Anyunak 10 percenként csörög a telefonja

és olyanok is telefonálgatnak akik egész évbe nem is keresték le se szarták.

Amit rendeltünk kaját csak felét hozták ki

De mellé lessz leves,hurka,kolbász,töltött káposzta, töltött csirke, sütemény, bejgli stb

1 hónapra való kaja

Két ünnep között meg dobáljuk majd ki őket


És természetesen 24-25 este a legjobb ahol a család többi tagja is jelen lessz így a veszekedés csapkodás folytatódik és valakinek mindig meg kell sértődni.


Ja és lessz ajándékozás ahol mindenki úgy tesz mintha nagyon örülne neki annak amit kapott.

2020. dec. 24. 11:36
 5/20 anonim válasza:
4-es, egy cípőben járunk, engem is ezzel csesztetnek, mikor jön már az unoka,, de nem értik meg, hogy még tanulok, és majd csak ha lediplomáztam.
2020. dec. 24. 11:39
 6/20 anonim válasza:

Na nálunk már karácsony előtt beindult a hiszti hogy csinaltassunk pcr tesztet mert anélkül nem mehetünk.

Na, nem csinaltattunk :D

2020. dec. 24. 11:47
 7/20 anonim válasza:
Nálunk is megvolt a rendes évi civakodás- ki mit csinál, miben kell segíteni a másiknak... Aztán ha mindenki dühöngött egy sort, jöhet az ünnepi hangulat.
2020. dec. 24. 11:56
 8/20 anonim válasza:

Akkor én most nem leszek valami népszerű... Mi minden évben eljátszunk ezekből szinte mindent, ami írtok, így idén megbeszéltük a férjemmel, hogy kifogásként fogjuk használni a covidot, és nem megyünk sehova. Mivel csak hárman vagyunk (2 éves a kisfiam) így nem kell egész nap a konyhában lennem különlegességeket vagy ilyenkor szokásos ételeket csinálni. Húsleves, halrudacska, krumplipüré, a bejglit boltból vettem, mert szeretjük, és senki nem szól be, hogy miért nem mi csináltuk. :)

A férjem addig rendbe teszi a szobát, nem kell extra csilivili takarítást csinálni. Ha kész vagyunk felállítjuk a fát, a gyerkőc megkapja az ajándékait, aztán pihenés.

2020. dec. 24. 12:01
 9/20 anonim válasza:

A 8-as válaszolónak a legjobb a karácsonya :)

Igen,így kellene mindig, és nem apucinak, anyucinak, anyóséknak meg az összes többi, sokszor képmutató idétlen rokonnak megfelelni.

Évek óta ketten vagyok a párommal,és sem ő, sem én ezen nem változtatunk.

2020. dec. 24. 14:04
 10/20 anonim válasza:
Nekem szintén.
2020. dec. 24. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!