Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Na kinek van már elege a...

Na kinek van már elege a karácsonyból meg a rokonságból? Gyertek ide dühöngeni :D

Figyelt kérdés

Kezdem én, tegnap megfőztük a halászlét, amiből inkább oltári ordítozás csapkodás és sírás lett. A halászlé legalább finom.

Ehhez a bandához még hivatalosak vagyunk a héten, pláne ha a többieket túléljük addig. És még nem is össznépi a buli, csak 5-6 fő velünk együtt..



2020. dec. 24. 11:09
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nincs ilyen gondom, mert nincs senkim.
2020. dec. 24. 17:26
 12/20 anonim válasza:

Illetve annyival kiegészíteném, hogy nem magával az ünneppel lenne bajom, de amit az elmúlt jó pár évbe csináltak belőle, meg jópofizni olyan személyekkel, akikkel év közben rohadtul nem tartom a kapcsolatot, valahogy hosszútávon ehhez nincs idegzetem.

10-es voltam.

2020. dec. 24. 18:27
 13/20 anonim válasza:

Megvolt a szokásos csapkodás, utálkozás stb...

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :) 🎄❤️🍾☺️

2020. dec. 24. 18:52
 14/20 anonim válasza:
Melatonin beveve
2020. dec. 24. 19:35
 15/20 anonim válasza:

Az a baj, hogy maga a karácsony már csak a pont az i-re. Már előtte tele a töke az embernek az egésszel! az utolsó napokban már semmit nem lehet elintézni, mert minden szarásig van emberekkel, mindenki meg van őrülve. A családban is már december eleje óta megy a veszekedés, hogy kinél legyen az összejövetel, aminek a végén valaki mindig megsértődik. Megy a körbetelefonálgatás ahol mindenki szid mindenkit a másik háta mögött. Aztán elérkezett a mai nap, megérkezett mindenki, és elkezdődött a nyomorult, kétszínű semmitmondó jópofizás! Anyám csinált egy rakat kaját, plusz a másik két család is hozott 2-2 szatyor ételt meg sütit. Mindent kipakoltak az asztalra és elkezdtek cserélgetni, hogy ki miből fog hazavinni.


Aztán elkezdődött az "ajándékozás". Természetesen itt is két részre szakadtunk! A brigád egyik fele akik készültek ajándékkal, ők kiosztják a semmitmondó szarjaikat(tusfürdő,zokni,lőre bor, stb.).

A másik csapat, akiknek eszébe sem jutott ajándékozni, ekkor gyorsan elkezdi osztogatni a pénzt "vegyél magadnak amit akarsz" címszóval.


Az is nagyon fontos dolog, hogy az ilyen családi összejövetelekre mindig úgy érkezz, hogy tökéletes az életed! Mert ha nem az, azt bizony nagyon hamar a fejedhez fogják vágni! Nálam az egzisztenciába nem tudtak belekötni, de jóindulatúan felhívták rá a figyelmemet, hogy hiába van pénzem, ha egyszer egyedül vagyok, mert egy nő sem tud hosszú távon elviselni!


Mikor mondtam anyámnak, hogy nem alszok ott, akkor meg volt lepődve, és kérdezte, hogy:Egyedül fogod tölteni a szentestét? Én meg rávágtam egy kib.szott nagy igent!


Kb 1 órája értem haza a saját lakásomba, ami a nyugalom szigete! Ittam féldeci pálinkát, és most már kezd helyreállni a vérnyomásom!

2020. dec. 24. 20:50
 16/20 anonim válasza:
Katasztrófa volt már tegnap is, a mai meg csak ráadás volt semmi ünnepi hangulatom már :(
2020. dec. 24. 21:12
 17/20 senga222 válasza:
Nálunk állandóan megy a vita gyerek korom óta ,olyan elegem van az egészből ,most is sírógörcsöm van .Kinek milyen ajándékot kell venni hányan jönnek ebédre anyám tiszta ideg akkor is kiabál velem ha csak állok és épp hogy levegőt merek venni .A legnagyobb ideget MOST az okozta hogy muszálynak érzi az egészet ,sógornőjének nem tudta mit vegyen mert hat mégis csak kell valami ha már most mi megyunk ma ebédre .Teljesen ki készült számomra oktalanul hogy most mi legyen muszály venni valami mi legyen legyen ???Én kb 2 hónapja vettem neki egy üveg rózsát csak úgy mert ezeket gyűjti és megláttam és rá gondoltam mondtam ez karácsonyi ajándék csak előbb jött mert nem muszálybol vettem hanem szívből .Anyam szerint mivel én meg csak most lettem 20 éves hülye vagyok ez nem így működik .Le lettem cseszve buta éretlen csajszi vagyok :) de a Bejgli tölteléket jobban csinálom én úgy hogy fogjam be és húzzák a konyhába :) :)
2020. dec. 25. 16:10
 18/20 anonim válasza:
Hát, engem speciel eléggé kivontak a készülésből, pedig anyuék sütöttek, főztek mindenfélét. Nem jönnének fel az emeletre megkérni, hogy segítsek. De azért le lettem tolva, hogy nem segítettem sokat. 😂 A karácsonyfát viszont én díszítettem fel, be is vásároltam, elmentem húgommal sétálni (ezután tolt le anya minket), de ma már egész jó volt a hangulat, holnap megyünk nagybátyámékhoz, az új párja kiverte a hisztit, hogy 25-én ne menjünk, szóval itt is jól indult. 😂
2020. dec. 25. 16:53
 19/20 anonim válasza:
Nem úgy van, hogy idén max 5 ember gyűlhet össze a covid miatt? Javítsatok ki ha tévedek. Mi nem is mertünk emiatt találkozni, féltünk a rendőrtől, 3an voltunk emiatt.
2020. dec. 26. 02:01
 20/20 A kérdező kommentje:
Max 10 és ebbe nem számítanak bele a kicsi gyerekek.. 24-én kikapcsoltuk a telefont és ketten voltunk, cserébe 25-én vagy 30 nem fogadott hívást számoltunk össze a kettőnk telefonján :D anyós előadta a hattyú halálát szokás szerint, após majdnem felpofozta, mi meg ültünk az asztalnál hogy mi a fsz van..ajándékozás közben anyós és após szintén összevesztek, szerencse hogy kijárási tilalom van és jöhettünk elfele. Ma megyünk anyámhoz, holnap apámhoz, utána a halászlé főzős csapathoz... utána meg szerintem két hétig pihenek ki ezt a gyászt. Ma még vezetek de már a bőröndbe bekészítve az iszike :D
2020. dec. 26. 02:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!