Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/299 A kérdező kommentje:

De nekem élmény kell

Mert ha most nem szerzem meg akkor minel öregebb leszek annal kevesebb eselyem lesz fiút talalni, inni, drogozni,bulizni

2023. jan. 14. 21:22
 142/299 anonim válasza:
#139: Neki hiába mondod. Ő csak drogozni, meg kválkodni akar.
2023. jan. 14. 21:33
 143/299 A kérdező kommentje:

Diplomaval sem tudnek sokat keresni. Apukam mindig szidja a diplomasokat es anyukam a betegsege ellenere diplomat probalt szerezni óvónókepzőn. Már csak egy év kellett volna neki. Csak a betegsege miatt nem tudta folytatni. Apukam pedig nem tett erőfesziteseket pedig felvettek műszaki egyetemre elsőre csak nem volt kedve folytatni.

Egyebkent apukam ezert szerette volna ha mezőgazdasagiba megyek mert ő nagyon szeretne tanyara költözni. Azt mondta ott úgy üvölthetne ahogy akar és velem se kene lemenni mert kihajtana a mezőre hogy foglaljam el magam.

Egy fiu elvinne mindenfele. A bulik sokfelék. De közös elemük az alkohol, szex es meg esetleg a drog is.

Egyebkent készitettem egy grafikont.

[link]

Ez olyan mint a kő papir ollo

Meg a pasi kedves gazdag szep tengely. Amikor harom dolog van es kettő kizarja a harmadikat.

Ha csak kettőt valaszthatnal akkor melyiket valasztanad tipusu abra.

Mint amikor amelyik ferfi kedves es szep az nem gazdag. Amelyik ferfi kedves es gazdag az nem szép. Amelyik ferfi gazdag es szep az nem kedves.

En ezek közül a szép es kedvest választanám. A penzt majd együtt megszerezzük.

2023. jan. 14. 21:46
 144/299 anonim válasza:

Akkor nyald tovább apád s..ggét, és legyél inkább prosti.

Ezzel a személyiséggel, és hozzáállással egyébként se lennél másnak jó.

És kérlek, tűnj már el innen!

2023. jan. 14. 21:55
 145/299 anonim válasza:

Dettancs drága! Szerinted apukád testvére szakmunkás végzettséggel lett építészmérnök?

És akkor most hasonlítsd össze apukád fizetését a testvéréével!

Na? Megvan a logika? Tudod még követni?

Ahogy már többen írták, az a baj, hogy azt a nem túl nagy tudású embert bálványozod, dicsőíted, követed. Azt, aki téged kutyaként sétáltat. Azt, aki téged lenéz. Hát noooooormális vagy te???

Külön vicc, hogy anyukád diplomázni akart, apukád meg szidta a diplomásokat. Itt sem esik le, hogy valami talán nem oké a gondolkodásmódjában?

És miért is szidta őket? Mert ők vitték valamire? Mert ötször annyit keresnek, mint ő az épp, hogy csak elvégzett szakmunkás bizonyítványával? Tudod, a lehetőség előtte is adott volt.

Igen, külön vicces, hogy saját, sokkal többet elért testvérének a végzettségét is szidja.

Nem esik le még most sem, hogy mennyire torzan látja a világot?

2023. jan. 14. 21:59
 146/299 anonim válasza:
Tényleg nincsenek barátaid?
2023. jan. 14. 23:05
 147/299 anonim válasza:

#146-os vagyok.

Ezt a kérdezőtől kérdezem.

2023. jan. 14. 23:05
 148/299 A kérdező kommentje:

Nincsenek. De hogy is lennenek amikor nem szolok senkihez. Igazabol par emberhez szolok pl ahhoz a ket lanyhoz akik egykoruak velem es visszafogottak de amugy senkivel.

Altalaban szünetben a folyason ülök mert felek a többiektől. De ezzel a két lannyal egyre inkabb kezdek jo kapcsolatba lenni es kezd jönni a batorság.

Amugy rajtuk kivül senki nincs. Az az igazsag hog- eleg sokat is hianyzom mert sokat rosszul vagyok. Pl ma is hánytam es hasmenesem volt. Lehet a stressz okozza. En lelkileg nagyon erzekeny vagyok kb minden ingerre.

2023. jan. 14. 23:24
 149/299 anonim válasza:
Sajnos már vannak neki "barátai". Pár narkós az osztályából. Ami egyébként amolyan... gyűjtőosztály.
2023. jan. 14. 23:24
 150/299 anonim válasza:

Egy fontos dolog.

Azért, mert akik körülvesznek, és velük vagy együtt sokat - azt látod ők mit csinálnak, ők hogyan viselkednek, ők mikről beszélgetnek, mit tartanak menőnek - nem kell ugyanúgy gondolkodj, mint ők. Nagyon fontos, hogy meg tudj maradni értelmes ember, akkor is, ha olyanok vesznek körül, akik rossz hatást fejtenek ki, káros/rossz dolgokban vannak elveszve. Az emberek hajlamosak gyakran arra, hogy az éppen aktuális környezetükre túlzottan akarnak hasonlítani, be akarnak közéjük illeszkedni. Azonban gyakran ez nem jó. Ugyanis, hogyha olyanok vesznek körül, akik rossz példát mutatnak, nem jó csak azért arra a sok káros és rossz dologra vágyni, amit ők csinálnak, azért hogy közösségi élményed legyen, tartozz valahova. (Egyébként nyilvánvalóan természetes dolog, hogy az ember társaságban akar lenni másokkal és értelmes emberi kapcsolatokra, barátságra vágyik, hiszen igénye van erre.) Aki szeret valóban, az akkor is szeretni fog, ha te nem mész vele a baromságban és más vagy mint ő.

Viszont nem szabad(azaz, hogy szabad, de rombol és mélységekbe vethet, kárt okozhat az életedben) másokkal menni a veszedelembe.

Az is lehet, és nagyon könnyen elhinném, hogy igazából te nem a drogra, piálásra, vagy perverz fiúkra vágysz, de talán még csak nem is feltétlenül egy fiúra, akivel együtt vagy, hanem szeretetre és figyelmes emberekre, társakra, akiknek te fontos vagy, beszélgetnek veled, értelmet adnak az életednek, és tényleg számítasz nekik.

2023. jan. 15. 00:55
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!