Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/299 anonim válasza:

Egyébként én teljesen egyet tudok érteni azzal ahogy gondolkodsz.

Mármint a tüntetés részével.

Ha az emberek szeretnének valamit elérni akkor nem az a megoldás, hogy úgy tüntetünk ahogyan azt megengedik.

Ott van nagyon jó példának Kanada.

Elegük lett a kamionosoknak a koronás cseszegetésekből és megbénították a fővárost. Ha eredményeket akarnak az emberek akkor ez a megoldás.

Meg kell bénítani a gazdaságot. Egy ilyen megmozdulásnak világszintű hírértéke van.


Láttalak már kérdező, beszéltünk is.

Akkor is mondtam, hogy a drogos résszel nem értek egyet teljesen de fiút simán találnal magadnak akivel úgy szexelnétek ahogy csak akartok.

2023. jan. 15. 18:19
 162/299 anonim válasza:
Mondom én, a lottóötös jönne így be...
2023. jan. 15. 18:19
 163/299 anonim válasza:

Nézd...

Nem mondom, hogy minden álíltásod és elképzelésed hülyeség lenne (bár a többsége az), de annyira látszik rajtad, hogy fogalmad sincs a világ, és a társadalom működéséről. Eddig alig érintkeztél emberekkel, amit a világról elképzelsz, azt csak pár félig elolvasott cikk, egy-két ki tudja, mennyire hiteles Youtube-videó, meg mendemondák alapján alkottad meg.

A valóság ennél jóval összetettebb, és sok esetben komorabb is.

Én szabadelvű vagyok. Azt gondolom, hogy a legnagyobb értékek egyike az emberi szabadság. Hogy ostobaság tiltani valamit mindaddig, ameddig azzal másnak kárt nem okozunk, vagy a szabadságában nem korlátozzuk.

De az emberek elég nagy része nem így gondolkodik. Irányítani, és szabályozni akarnak mindenkit, méghozzá olyan módon, ahogy ők szeretnék élni az életüket. Persze, abba már nem gondolnak bele, hogy milyen lenne, ha mondjuk a többség meg pont az övékével ellentétes módon szeretne élni, és ők lennének, akikre rákényszerítik mások az értékrendjüket, és életstílusukat. De az ilyen befásult gondolkodású emberek eleve nem szoktak ilyeneken gondolkodni. Persze. Megismerni valamit, és gondolkodni fárasztó. Sablonok alapján ítélkezni nem.


Szóval...

Amiket elképzelsz, azokat elérni azért nem ilyen egyszerű. Sokkal kisebb horderejű dolgokat sem sikerül elérni. És sokkal komolyabb kérdésekben sem sikerül a legtöbbször ellenkezéssel eredményt elérni.


"Amugy peticiot kell benyujtani a drog liberalizacióert akar az europai bizottsagnak"

Ez sem így működik. Az Európai Bizottság nem fog ezzel foglalkozni, már csak azért sem, mert ez az adott országok belügye.


"Hollandia is EU tag megis lehet ott drogozni meg nemetbe."

*Németországban.

Egyébként Hollandiában a könnyűdrogok használata engedélyezett. De azért tegyük hozzá, hogy ott eleve más a társadalmi felfogás, és a legtöbb ember vélekedése, mint idehaza. Hollandiában a drogfogyasztók 99%-a NEM szét akarja csapni magát. Nem magatehetetlenül akar fetrengni, hanem... tudja, hogy hol a határ. Az átlag magyar még az alkoholból sem tud mértéket tartani (nem is kell messzire menned, nálatok is van, aki hétvégenként úgy szétcsapja megát, hogy alig tér utána magához), nem, hogy drogokból.


"Betiltanam pl a petárdát is."

Be van tiltva.


"En nekem nincs ertelme folytatni egy olyan eletet amiben nem lehetek boldog."

Akkor tessék egy olyan életre törekedni!


"Minden tini drogozott mar csak en nem."

Ez egyszerűen nem igaz.


"Mar 6 tinel beszeltem a neten aki drogozott. "

Gondolom, valami drogos fórumon. ;-)

Képzeld, a kutyatartók fórumában pedig akárkivel beszélek, mindnek van kutyája. Akkor most igaz az, hogy a világon minden embernek van kutyája, csak mert én beszéltem ott tíz emberrel, akinek van?

Bár szerintem nem fogod érteni a logikai összefüggést. :-(


"Az eutanaziat is legazalnam es az abortuszt is."

Ebben nagyjából egyetértünk. Az embernek legyen joga dönteni a saját teste felett.


"Azt szeretnem hogy magyarorszag a vilag egyik legszabadabb allama legyen ahol nem tiltjak el az embert a boldogsag forrásaitól."

Egyelőre a fejlett világban az egyik legkötöttebb, legkevésbé elfogadó, és leggyűlölködőbb ország vagyunk. Szóval addig még rohadt hosszú az út...


"Ha kirivoan öltözök akkor beginazhatnak?"

Be.

És az miért is lenne jó, hogy kábán megdugnak, esetleg még teherbe is ejtenek? És nem, nem szerelemből, és nem kedves, aranyos, helyes emberek.


"Egyebkent ha betöltöm a 18at szeretnek onlyfansot"

Hajrá.

Egyelőre a prostitúció legtöbb közvetlen, és közvetett formája a hiedelmekkel ellentétben teljesen legális. Nyugodtan árusítsd ki magad, bár azok után, hogy itt többen állították, hogy te még találkozni, ismerkedni, de még csak barátkozni sem vagy hajlandó, a micsodádat meg pénzért mutogatnád vadidegeneknek... eléggé kettős személyiségre utal.


"Mert hogy szepnek erezzem magam es kapjak visszajelzest ferfiaktól hogy igenis szep vagyok"

Tök mindegy, hányan mondják, hogy szép vagy. Küldtél már itt is egy pár embernek képet, mindenki azt írta, hogy tök szép lány vagy. De te ezeket egytől egyik figyelmen kívül hagytad.

Az meg már csak apróság, hogy Onlyfanson nem a szépségedet fogják nézni... Vagy legalábbis nyaktól (vagy inkább deréktól) felfelé biztos, hogy nem érdekli őket a külsőd.


"Felek hogy kocsmaba bemegyek es el se kerik a szemelyim mert tul idösnek nezek ki"

És ettől miért félsz?

Egyszer felnőtt akarsz lenni, másszor meg félsz, hogy az leszel? Ez a baj veled, hogy egyszerűen te magad sem tudod, hogy mit akarsz, csak csapongsz össze-vissza.


"En mar meguntam az eletet mert mar mindent lattam"

Ja.

Te?

Mindent?

Hol? A szobádban? Vagy a lakás, és az iskola közötti úton?


"Ugy nezek ki mint egy 30 eves es ugy is viselkedem nem vagyok tini mert nem jarok buliba es gyogyszerezem magam mint egy 60 eves"

Mondjuk egy 60 éves azért kicsivel több gyógyszert szed...

És egyébként már írtuk jópárszor, hogy ha a gyógyulásodra összpontosítanál, akkor a közeljövőben el is hagyhatnád a gyógyszert.

De úgy, hogy te a pszichológust is át akarod verni, és kábult narkósként akarsz a saját hányásodban fetrengni, így tényleg soha nem fogod a gyógyszereidet elhagyni.


"Nem is kene munka mert diplomaval is csak keveset keresnek"

Mint valami magnó, ami apuci szavait rögzítette.

Gondolkodni meg luxus.

Ismét csak mondom: nézd már meg, hogy apád mennyit keres mennyi munkával, és a testvére mennyit a diplomájával!

Arról nem is beszélve, hogy azért okosnak lenni jobb, mint butának.


"Amugy se szertnek dolgozni mert az elveszi az energiat meg az időmet"

Tudod, mióta az emberiség létezik - de még az állatvilágban is - munka nélkül nem tud létezni az egyén. Lehet, hogy szervezett munka csak néhány fajnál van (az embernél, és a kolóniaalkotó fajoknál), de maga a munka, mint folyamat mindenhol jelen van. Az ősember is dolgozott: halászott, vadászott, gyűjtögetett. Azért, hogy ne haljanak éhen. Még a madarak is dolgoznak: a nap nagy részében élelmet keresnek, hogy egyáltalán életben maradjanak. Ehhez képest az emberi civilizáció egész kényelmes munkarendet alakított ki. Jelenleg heti 5 nap, napi 8 ára, bár a jövőben ez lehet, hogy csökkenni fog. Sok időt elvesz, ez tény. De másképp meg az út szélén hemperegnél, és naphosszat kéregetnél, meg kukákban matatnál ételmaradékokéert, hogy egyáltalán ne pusztulj bele. Az nem olyan nagy szabadság ám!


"Ezert akarok kimenni mas orszagba mondjuk nemetbe vagy hollandiaba ahol biztositjak a rendes eletet"

Mielőtt csalódás érne: azért ott sem engednek ám mindent!

Egyébként meg: hajrá!


"Csak azoknak a kivaltsaga a boldogsag akik olyan tarsasagba keverednek."

Nem.

Már csak azért sem, mert az ember tudatosan is kialakíthatja a saját társaságát. A családodat ugyan nem válszthatod meg. (Bár azt igen, hogy majd kivel mennyire tartod a kapcsolatot.) De a barátait szabadon megválaszthatja az ember. Miért van az, hogy az én társaságomban senki nem drogozik? Vagy miért van az, hogy mindenkinek vagy diplomája van, vagy valamilyen nívósabb szakképesítése, és mindenkit érdekelnek vagy valamilyen tudományos, vagy technikai dolgok? Mert célirányosan barátkozok, ismerkedek, és nem azokkal, akiket éppen odasodort a szél. Van az ismerősi, baráti körömben grafikus, informatikus, játéktervező, biológus, gyógyszerész, tanár, óvónő, de egyébként asztalos, és kecskepásztor is... akik attól, hogy nem tudományos munkát végeznek, még sok mindenhez értenek, okosak, nem doroznak, és nem alkoholizálnak. Mert eleve olyan emberekkel ismerkedtem, akiknek van egy kis sütnivalójuk. Lett volna esélyem narkósokkal is ismerkedni. Csak azzal nem lennék előbbre.


"A tüntetesekkel sok mindent el lehet erni. Pl iranban beszüntették az erkölcsrendeszetet a tüntetesek hatasara."

Aha.

Épp most küldik sok évre börtönbe azokat, akik kritizálni merték a hatályos törvényeket, vagy a kormányt.


"Ha nem fogjak legalizalni akkor tömegesen kell molotovkoktellal bombazni a varost"

Azért baromnak nem kéne lenni.

Azzal mit érnél el? Egy olyan ember, aki a szabadságjogokért küzd, nem fog másokban, akár ártatlan emberekben, kisgyerekekben kárt tenni.


"Mas ertelme nincs a drognal nincs jobb"

De, van.


"Inkabb halljanak meg a szeretteim csak drogozhassak"

Hát.. amilyenek a "szeretteid"...

(És szerintem azt egy L-lel akartad írni. Így egészen mást jelent.)


"A töriora a kedvencem amiből sokat tanulok."

Nem tűnt fel.


"Sajnos asok tanulas elveszi az időmet a baratkozastol."

Látod, erről is szól a tinédzserkor. Meg kell tanulni egy egyensúlyt kialakítani az életedben.


"Olyat kene csinalni hogy az egvilagon senki nem megy be dolgozni meg a mentősök se mindenki otthonmaradna amig nem legalizaljak"

Ezt inkább nem kommentálnám.


"Egy ilyen tüntetesen en ugy raknam ki a mellemet mint a francia forradalomkor."

Ne reménykedj, hogy majd a melleidért bármit is legalizálnak. :D


"Orszag vilag elött ölnem meg magam egy igaz ügyert. Hogy peldat mutassak."

Tudod, ennek mi lenne az eredménye?

Egyetlen, 1-2 perces rész a Híradóban, ahol beszámolnak arról, hogy egy mentálisan instabil nő öngyilkos lett. Már ha egyáltalán beszámolnak róla. De valószínű, csak egy adat leszel az öngyilkossági statisztikákban, semmi több.


"A bolygo a rossz."

A frászt.

A bolygó nagyon is jó. Az, hogy ki milyen társadalmat alakít ki rajta, az nem a bolygó hibája.


"Minden vallás egy dolgot akar elerni."

Látszik, hogy erről sem tudsz semmit.



Azért elég szomorú belegondolni, hogy milyen világ lehet a te fejedben, ha ezeket képes voltál leírni, és komolyan gondolni. Valami hihetetlen nagy káosz. És a helyzet egyre romlik, ahogy látom.

2023. jan. 15. 19:57
 164/299 anonim válasza:

Remélem, működik! Még nem próbáltam gyikre kódot másolni, remélem működik, ahogyan innen kimásolja!

Ha van google fiókod, akkor itt bejelentkezel, bal felső sarokban fájl, majd új jegyzetfüzet és bemásolod, majd futtatod:

[link]

Ha nincs, akkor ezen is működik, kipróbáltam(Bemásolod az eredeti szöveg törlését követően, majd futtatod):

[link]


for i in range(1000):

answer=input("Detti!\nSzerinted drogokra van szükséged és züllésre és hogy tönkremenjen az életed valamint értelmetlen legyen,\nvagy pedig igaz barátokra, akikkel szeretitek egymást és értékes időtöltésre, pl. kirándulás, séta a természetben,\ngörkorizás akár ugyanúgy a természetben, ha azt szereted?\nHa az előbbi, írj 1-est és nyomd le az entert, ha az utóbbi, írj 2-est!\nHa mást írsz és azután nyomod le az entert, újra választhatsz a kérdést illetően!")

try:

answer=int(answer)

except:

pass

if(answer==1):

print("\x1B[1mDe miért fontosabb ez neked?\nMiért lenne jobb neked ettől az életed? Tényleg erre van szükséged? Ezek az idők elmúlnak és károsak. A gyakorlatban nem lesz\njobb tőle az életed úgy általában, nem ez fog helyretenni mindent! Lényegében hiábavalóság azt gondolnod, hogy attól lenne\nneked jobb, hogy olyanokkal tedd tönkre magadat, akiknek még csak annyira nem is vagy fontos\x1B[0m")

continue

elif(answer==2):

break

else:

i-=1

if(answer==2):

print("\x1B[1mEz egy értelmes gondolat! :)\nJó időtöltést kívánok!\x1B[0m")

else:

print("\x1B[1mKedves Detti! Köszönöm a figyelmedet! Szép napot és sok boldogságot!\x1B[0m")

2023. jan. 15. 20:14
 165/299 anonim válasza:

Aaaah.

Nem mentette a tabokat a válasz.

Így rossz az egész.

2023. jan. 15. 20:15
 166/299 anonim válasza:

Ettől függetlenül király. :D

(pastebin-re tedd fel.)

2023. jan. 15. 20:17
 167/299 Időutazó03 válasza:

Reménytelen. :(

És egy ilyenen múlik a jövő??

Rohadt nehéz küldetés lesz.

2023. jan. 15. 20:31
 168/299 anonim válasza:
Dettancs, te már itt egy celebnek számítasz.
2023. jan. 15. 20:42
 169/299 anonim válasza:
#167: ha tényleg az vagy, ami a neved... Detti össze fog jönni a jövőben Martinnal?
2023. jan. 15. 20:43
 170/299 Időutazó03 válasza:
Erről sajnos sokat nem mondhatok. Detti leendő pasija kulcsszerepet fog betölteni a tiraszpoli incidens során, ami hát nem vezet majd túl jóhoz. :(
2023. jan. 15. 20:47
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!