Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/299 anonim válasza:
#150-es válasz írója vagyok. Ugyanaz vagyok, mint aki a #146-osat írta. Meg a #139-est, meg a #65-öst.
2023. jan. 15. 00:57
 152/299 anonim válasza:

és javítom a #150-es válasz egy részét:

*nem jó csak azért arra a sok káros és rossz dologra vágyni, amit ők csinálnak, azért hogy közösségi élményed legyen, tartozz valahova. ->

nem jó csak azért arra a sok káros és rossz dologra vágyni, amit ők csinálnak, hogy közösségi élményed legyen, tartozz valahova.

2023. jan. 15. 01:01
 153/299 anonim válasza:
#152: A lottóötös jönne úgy be, mint ahogy előre tudom, hogy ezekre mit fog válaszolni. De inkább nem írom le, nem akarom befolyásolni.
2023. jan. 15. 01:36
 154/299 A kérdező kommentje:

Ha jó barátjuk lennék már elmentem volna velük a drogos buliba. De nem hívnak. Senki nem mondja hogy "figyu Detti eljöhetnel velünk"


Amugy szerintem egy kolonc vagyok az osztálytarsaim szemében. Olyan érzés ez amikor erkezik valaki az edzőterembe, megerkezik es kerdezi hogy "edzhetek veletek?" És kinézik a teremből és kiröhögik.


Amugy sajnos annyira azert nem barátkozom velük hogy buliba hívjanak. Pláne nem drogozni. Alig szolok hozzajuk. Akikkel én baratkozom azok is félénkek és egyaltalan nem hívnak buliba. A buliba jarós "menőkkel" én szinte egyaltalán nem merek beszélni. Én mint kiközösitett luzer csak a kiközösitett luzerekkel merek beszélni. A sajat szintemen levőkkel. De még ők is szebbek nálam. Akik meg a drogos bulizas "menők" azok Kelemen Anna szepségűek. Plasztikai műtéttel sem lennék olyan szép mint ők.


Pedig nem kérek sokat. Szeretnék egyszer elmenni egy buliba mert még életemben nem voltam. (Ott aztan lenne drog meg alkohol is meg valoszinüleg fiuk is)


Ha legálisak lennének a bordélyhazak akkor biztonságos, higénikus körülmenyek között lehetne azt a tevékenyseget űzni.


A tüntetések és a közfelháborodás és népharag sok ügyet tud előremozditani. Ha az egész ország felhaborodna azon hogy nem legalisak a drogok és tüntetnenek akkor megostromolnanak a várost és akkora anarchia lenne hogy az állam beadná a derekát. Hiszen ki az aki nem tamogatna a drogot? Általaban kb minden tini és fiatal 25 év alatti támogatna, az egyedül élő laza 30 evesek, a természetgyogyászatért rajongó ezoanyukák és konteósok, az 50 éves alkeszok, a jól szitualt diákok és egyetemisták, és szerintem minden liberalis érzelmű ember aki kiall az emberei szabadsagjogokert. Es akkor még bele se számoltuk hogy a rejtett tartalékokat.Ha ezeket a csoportokat összeszamoljuk akkor kb az orszag 50-60%-a támogatná a drogot. Aki nem az sem rossz tapasztalatbol hanem meggyőződésből. Ha egyszer kipróbalna lehet megvaltozna a vélemenye es azt mondaná: "hú ez k* rva jó legalizaljuk!". Amugy meg ha csak egy ember is akarna a drogot akkor tehesse meg. Nem árt vele másnak. Mindenki azt csinál a saját testevel amit akar.

A turizmusnak is jót tenne a drogok legalizációja. Mit gondoltok miért megy hollandiaba annyi turista?

Egyebként ha a pálinka alap élelmiszer akkor a drog miert nem legalis?

Magyarorszagon az emberek fele gyogyszerezi magát,masik fele iszik. Ez a csaladokban is lekepeződik pl nálunk.

Drogozni mindkettő csoport akarna.

Természetes füvekről beszelünk. Bezzeg kabitó hatasú gyümölcsparlatot azt lehet. Apukám tegnap átvitt az anyjahoz és császarkörtét ittak.


A fiúk és szerelem iránti sóvárgásomról apám hallani sem akar. A maszturbacióról sem. Anyam szerint meg azert nincs senki baratom mert maszturbalok ami gusztustalan. Mert egyszer ben-itott és meglatta. Nem akarom a félenk lúzer életét élni. Ki akarom elni magam mert kesőbb már nem lesz lehetőségem bepótolni. Hacsak nincs reinkarnació.



Egyébkent ez a kep rökéletesen összefoglal engem: [link]

2023. jan. 15. 09:40
 155/299 anonim válasza:

Egy aberrált család kattant gyereke. Ennyit tudok már csak mondani.

Van, akinek tényleg azzal tennék a legjobbat, ha hermetikusan elzárnák a külvilágtól, különösen az internettől, de leginkább a családjától. Mondjuk egy pár évre.

2023. jan. 15. 09:43
 156/299 anonim válasza:

#150-es válasz írója vagyok.

Az, hogy kiközösítenek, nem feltétlenül téged minősít. Ha ezt értelmetlenül csinálják, az az ő rossz hozzáállásuk következménye, ami tettekben is kimerül. És, mint mondtam, nem is biztos, hogy kell ezzel foglalkozni. Könnyen lehet, hogy nem. Nem is biztos, hogy ők jó barátaid lennének, tényleg szeretnének. És különben is, ha megvalósulna, amiket írtál, még rosszba is vinnének.

Azonban az, aki kiközösített egy ilyen közösségben(, ugyan én nem olyan iskolákba jártam, mint amiről te írtál, de ahova én jártam, ott is voltak kiközösítések), könnyen lehet, hogy egy teljesen értelmes ember. Lehet, hogy igazából kedves és szeretne, figyelne rád. Én nekem többször is előfordult, hogy olyan volt közeli barátom az osztályaimban, iskolai közösségeimben amikben voltam, akit kiközösítettek. Jó barátok voltunk mindegyikükkel. Az egyiküket rendszeresen zaklatták és megverték, tudtommal semmi valós ok miatt. Másikukat többen is gúnyolták, őt is többször megverték(, habár kis mértékben a saját tettei miatt is lehetett ez), volt még egy akit gúnyoltak, meg cikiztek. Aztán volt egy olyan, akit valami számomra ismeretlen okból kizártak lényegében a közösségükből. Mindegyikük értelmes ember volt, akivel barátok voltunk.

Volt olyan is, hogy pl. az osztályom legtöbb tagjával igazából nem is jöttem ki annyira jól, vagy nem találtunk annyira közös hangot, de a kiközösített pedig a barátom volt és rendszeresen jó beszélgetéseink voltak, együtt lógtunk(nem az óráinkról) a suliban, jól kijöttünk egymással.

A kiközösítettek sokszor a tapasztalataim alapján(sőt, azok alapján általában) úgy lettek kiközösítve, hogy valójában semmivel sem voltak rosszabbak, mint más, csak valamiért ki lettek közösítve, nem beszéltek velük.

(Ezek nem egy jól meghatározott közösségben voltak úgy általában, hanem mindegyik konkrét példa különböző közösségekben volt, amelyek közt olykor azért volt valamiféle átfedés.)

Ezek az emberek ráadásul gyakran szintén igénylik a társaságot, pont amiatt is részben. Mert nekik is szükségük van barátra, társra, és jó nekik ha van társaságuk, valaki akivel közösségben lehetnek. Ezzel nekik is jót tehetsz, neked is lehetnek barátaid és jó közös élményeitek is lehetnek. Egy értelmes emberi kapcsolat is kialakulhat.

(Természetesen nem mindig "jófej" az, akit kiközösítettek.)

2023. jan. 15. 14:48
 157/299 anonim válasza:
Na, uborka??
2023. jan. 15. 14:51
 158/299 A kérdező kommentje:

Amugy peticiot kell benyujtani a drog liberalizacióert akar az europai bizottsagnak

Hollandia is EU tag megis lehet ott drogozni meg nemetbe. Az eutanaziat is legazalnam es az abortuszt is. Azt szeretnem hogy magyarorszag a vilag egyik legszabadabb allama legyen ahol nem tiltjak el az embert a boldogsag forrásaitól.

Politikus szeretnék lenni. Betiltanam pl a petárdát is.


En nekem nincs ertelme folytatni egy olyan eletet amiben nem lehetek boldog. Minden tini drogozott mar csak en nem. Mar 6 tinel beszeltem a neten aki drogozott. Ugy erzem magam mint egy kisebbseg csak azzert mert az eletben nem a megfelelő baratokat tette elem a joisten.


Ha kirivoan öltözök akkor beginazhatnak?


En legalissa tennem mert mindenki azt juttat a sajat tulajdon testebe amit akar. A mocskos kapitalizmust csak droggal lehet elviselni

Egyebkent ha betöltöm a 18at szeretnek onlyfansot

Mert hogy szepnek erezzem magam es kapjak visszajelzest ferfiaktól hogy igenis szep vagyok

Felek hogy kocsmaba bemegyek es el se kerik a szemelyim mert tul idösnek nezek ki

En mar meguntam az eletet mert mar mindent lattam

Uj dolgokat akarok latni a drog segitsegevel

Ugy nezek ki mint egy 30 eves es ugy is viselkedem nem vagyok tini mert nem jarok buliba es gyogyszerezem magam mint egy 60 eves



Meg mi ertelme güriznem ha nem elvezem az eletet mert nem tudok mit csinalni mert nincs buli, alkohol, drog?Nem is kene munka mert diplomaval is csak keveset keresnek

Amugy se szertnek dolgozni mert az elveszi az energiat meg az időmet

Minek adozzak egy olyan allamnak ami nem engedi meg hogy azt juttasak a testembe amit akarok? Egy ilyen allam belőlem ne keressen penzt hanem adja meg amire szüksegem van es majd adozok

Ezert akarok kimenni mas orszagba mondjuk nemetbe vagy hollandiaba ahol biztositjak a rendes eletet

A munkaval csak adoznek egy olyan allamnak ami elveszi tőlem a törvenyeivel a boldogsag forrásat

Ne az allam mondja meg hogy mit juttathatok a sajat tulajdon testembe

Ennyi erővel tiltsak be az alkoholt vagy az öngyilkossagot


Csak azoknak a kivaltsaga a boldogsag akik olyan tarsasagba keverednek. Ez igazsagtalan. En egyebkent mindent megadnak egy olyan barati tarsasagert.

Arra hogy engem egy olyan barati tarsasagban elfogadjanak es adjanak a szent mannábol annak az eselye 0.0000000001%


Tüntetni kell vagy peticiot benyujtani hogy legalizaljak a drogot. Hogy ne csak a szerencses baratokkal megaldott emberek kivaltsaga legyen. Mert a jog egyetemes es minden embert megillet. A tüntetesekkel sok mindent el lehet erni. Pl iranban beszüntették az erkölcsrendeszetet a tüntetesek hatasara.

Ha nem fogjak legalizalni akkor tömegesen kell molotovkoktellal bombazni a varost

Majd ha legalizaljak a drogot akkor abbahagyjuk a bombazast

Nem vagyok hajlandó egy olyan eletet elni amiböl elveszik a boldogsagforrast. Titeket nem zavar hogy az allam megvonja a kisembert a boldogsagtol?

Mas ertelme nincs a drognal nincs jobb

Inkabb halljanak meg a szeretteim csak drogozhassak

Es ezert kepes volnek tüntetni

Szabad orszagot szeretnék. JOGOT A BOLDOGSÁGHOZ! Az lenne a neve a partnak hogy a szabadsag partja. Meg női kvótát is bevezetném. Csak jo erdekekert indulnék. Pl jobb egeszsegügyert es oktatasert. A töriora a kedvencem amiből sokat tanulok. Sajnos asok tanulas elveszi az időmet a baratkozastol. Ez is a baj. A többieknek nem tidom hogy van ideje bulizni, baratkozni, tanulni, enni, aludni, kozmetikushoz menni egyszerre.

2023. jan. 15. 17:36
 159/299 anonim válasza:
Németországban élek és nem lehet drogozik. Van szó a fű legalizálásáról de nem szavazták még meg és úgy néz ki egyre több az akadály előtte.
2023. jan. 15. 17:42
 160/299 A kérdező kommentje:

Akkor ott is tüntetni kell

A vilag tüntessen

Olyat kene csinalni hogy az egvilagon senki nem megy be dolgozni meg a mentősök se mindenki otthonmaradna amig nem legalizaljak

Igy a vilag vezetői megéreznek a nepek kivansagat


De sajnos a női politikusokat semmibe nezik. Ezert szeretnek női kvotat hogy jobban tudjak ervenyesülni.


Egy ilyen tüntetesen en ugy raknam ki a mellemet mint a francia forradalomkor.

Ha volt 68ban szexualis forradalom akkor legyen drogos forrdalom is. Munkasforradalom is volt.


Orszag vilag elött ölnem meg magam egy igaz ügyert. Hogy peldat mutassak. A vilag vezetői elött. Hogy lassak hogy hova vezet ha eltiltjak az embert az örömtől.

A bolygo a rossz. Azt kene hogy mindenki egyesüljön aki egy ügyet akar. Boldogsagot mindenki akar.

Minden vallás egy dolgot akar elerni. A másallapotot, a mennyet, a zent, a nirvanát. A szabad, nyugodt érzest. Ebben egyet ertenek a vilag vallasainak követői. Ezt a drog adná meg. Azért nem legalizáljak a drogokat sehol mert akkor nem lenne szükség vallásokra.

2023. jan. 15. 18:07
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!