Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/299 A kérdező kommentje:

Mint ahogy kommentben is irtak az ilyen felvilagositasok csak felkeltik kivancsisagot a drogok irant. Egybeknt senkinek nincs erve hogy miert rossz az olyan sablonokon kivül amik egyebkent az alkoholra is igazak.

Szeretnek kimozdulni otthonrol es kirandulgatni egy fiuval majd ha nyílnak a viragok. Egyedül unalmas es maganyos es csak azon gondolkodik az ember melyik fára akassza fel magát. Neha apám helyere egy fiut kepzelek akivel sétalni megyek. Sőt ha a gyogysuerem nem közne pontos ifőhöz még utazgatnek is több napos kirandulasra a szerelmemmel. Legszivessebben vilagot latnek egy szép fiúval mint a Willy foggban. Egyébként azt olvastam könyvben. Sőt egy masik Jules Verne könyvet is amiben lemennek egy vulkanba de ott is el tudnak ajulni mikor kitör ugyhogy az is olyan amiből kizárnak. De szeretem az utazós könyveket. Mindig azt kepzelem hogy egy szép sraccal teszem meg azt az utat és élem át a kalandokat. A pszichiatrian olvastam a Cikkcakkban az egyenlitönt. Nagyon erdekes volt es megszerettette velem az olvasast.

A Rexben pl annyira aranyosan banik Moser a Rexel meg a masodik gazdaja is hogy amikor egy agyban fekszik a Rexel és szeretgeti sokszor a rex helyebe kepzelem magam.

2023. jan. 15. 22:08
 182/299 anonim válasza:

"Egybeknt senkinek nincs erve hogy miert rossz"

Phaszt nincs. Csak hiába írjuk le, te vagy nem érted meg, vagy nem fogod fel, vagy egyszerűen el sem olvasod. Néha már kezdem azt hinni, hogy értelmi fogyatékos is vagy. (Mondjuk ha így van, akkor meg talán nem szabadna ellenőrzés nélkül internethez engedni. De ez már a szülők felelőssége lenne.) Egyszerűen képtelen vagy megérteni, amit írunk. Vagy csak rohadt makacs vagy, és nem vagy hajlandó tudomást venni arról, ami nem tetszik.


De lássuk csak!


- Mondjuk elsőként: rohadt sokba kerül. A drogosoknak emiatt soha nincs pénzük, eladósodnak, sőt, gyakran lopnak is. Emiatt (is) sokuk a rendőrségen végzi.


- Függőséget okoz, de nagyon. Emiatt aztán nem tudnak leállni vele, hiába kerül egy vagyonba.


- Maradandóan károsítja az ember egészségét. Az adott drogtól függ, hogy mit, és milyen mértékben károsít, de vannak, amik roncsolják az agyat. Van, amelyik a szívet teszi tönkre. Pár éve volt hír, hogy egy bizonyos Mohaman nevű énekes-rapper csak úgy, minden előjel nélkül meghalt. Még évekkel azelőtt drogozott, és valószínűleg annak a kihatása. Szóval akár évekkel később is előjöhet valami káros, végzetes hatás.


- Csökkenti az intelligenciát, meg általánosságban a szellemi funkciókat. Ami mondjuk téged lehet, hogy nem nagyon érint, de azért ha esetleg megjön az eszed, és nem a buta, alkesz apád hülyeségeit mantrázod csak, akkor még jól jönnek azok az agysejtek...


Hogy ezek nagy része az alkoholra is igaz? Igen. De senki nem mondta, hogy az alkohol olyan húúú, de jó lenne. Az is képes függőséget okozni, károsítja a májat, az agyat, és emellett viszi a pénzt.

Csak mondjuk a drognál ezek a dolgok nagyobb mértékben vannak jelen.

2023. jan. 15. 23:02
 183/299 A kérdező kommentje:
De én testem én döntésem. Ha legalis lenne nem lenne draga sem. Hiszen legalis lenne termesztése. Amivel a gazdasagnak es a turizmusnak is jót tenne.
2023. jan. 15. 23:05
 184/299 anonim válasza:

Miért, szerinted pl. egy Ferrari az olcsó? Pedig legális a forgalmazása.

Vagy hogy valami közelebbit mondjak: a dohányáruk olcsók? Pedig legális a forgalmazásuk.

És tényleg rohadt jót tenne a gazdaságnak, nem elég, hogy így is félmillió alkoholista van, akiknek a termelékenysége elmarad a normálistól, és idővel az egészségügynek is nagyobb terhet jelentenek, mint a nem-alkoholisták. Akkor még legyen egy csomó drogos is, essen ki még több ember a munkából, és termeljünk még kevesebbet.


Esetleg ha csak egy kicsit képes vagy azzal az icipici agyacskáddal tovább lárni a narkó-fanatizmusodnál, akkor ESETLEG felfoghatnád azt is, hogy más út is van. Szerinted apár testvére, tudod, a jól kereső építészmérnök... ő drogos? És látod, többre vitte, mint a te alkoholista apád.

Igen, a te tested, bszd nyugodtan szét úgy, ahogy szeretnéd. Nekem nem lesz rosszabb az életem, ha te az elvonón fogsz óbégatva vonaglani. Akkor sem, ha a pszichiátrián leszel, a zárt osztályon, gumiszobában életed végéig. Akkor sem, ha 25 évesen eltemetnek. Én ugyanúgy élem tovább az életemet. Nem nekem lesz rosszabb, ha te elvből tönkreteszed magad. Csak mert jogod van hozzá.

Tudod, nekem is jogom lenne sok mindenhez. Jogom lenne ahhoz, hogy tönkretegyem magam, és egy lecsúszott csövessé váljak. Tudod, miért nem teszem? Mert nem vagyok hülye. És tudom, hogy a jog az nem kötelességet jelent. Attól, hogy valamihez jogom van, még nem azt jelenti, hogy kötelező is csinálni. Ez a különbség kettőnk között.

2023. jan. 15. 23:17
 185/299 anonim válasza:
Egyébként meg nem kéne már aludnod??
2023. jan. 15. 23:17
 186/299 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom szétbaszni az eletem mert nem hivnak el drogos buliba meg semmilyen buliba sem. Még részeg sem voltam. Mindentől mentes eletet elek mimt egy steril buborékban. Szexmentes, nikotinmentes, alkoholmentes, drogmentes életet.

Nekem eleg hosszú idő lenne mig rászoknék a drogra ugyanis még barátaim sincsrnek akik adnanak. Először azt szeretném hogy valami dizajnerdrogot buliban. De ahhoz is először el kell hogy hivjanak buliba.

minden évvel amivel idősebb leszek annal kevesebb eselyem lesz hogy drogozzak, buliba hivjanak, fiut talaljak

Minden evvel ami eltelik 1%-kal esik vissza az eselye ezeknek

Ezért nem akarok öregedni

Csak 25 eves korig lehet bulizni az 8 ev mire megengedi hogy leallok leallok a gyogyszerről az kb 2 ev akkor maradt 6 amiből 4 tanulas igy maradt ket elvem elni jo esetben es mar elmultam 25

2023. jan. 16. 10:23
 187/299 A kérdező kommentje:

Itt irtak nekem hogy mar minden 1/3 tini drogozott es csak az nem fer hozzá könnyű droghoz aki nem akar

De en akarok es megse jutok hozza es nem vagyok atlagos tini 😭😭😭😭😭😭😭😭

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__120..

2023. jan. 16. 10:52
 188/299 anonim válasza:

"Sajnos nem tudom szétbaszni az eletem"

Komolyan, ha rossz a kedvem, elég csak feljönni ide. A Sas-kabaré elbújhat melletted. :D

2023. jan. 16. 11:05
 189/299 anonim válasza:
Már nem erőlködök. Továbbra sem fogsz semmit felfogni abból, amit írunk. A kérdéseid meg szánalmasak. Ha nem tudnám, hogy milyen vagy, azt hinném, hogy full kamu.
2023. jan. 16. 11:09
 190/299 anonim válasza:

"Itt irtak nekem hogy ..."

Az a kérdésed is szánalmas. És az meg sokat elmond, hogy sok más dolgot, amit szintén írtak, még csak fel sem fogtad.

2023. jan. 16. 11:10
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!