Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/299 anonim válasza:
Én jelentem a kérdést a hatóságoknak, öngyilkosság előkészülete miatt.
2023. jan. 14. 10:29
 112/299 anonim válasza:

"Akar még tarsasoznak is velük"

Jah. Igen. Megnézném, ahogy betéved hozzád a farkát merkolászó, kanos kuncsaft, te pedig elővennéd a Monopolyt. :D

Ebből is látsztik, hogy te még mennyire egy éretlen kisgyerek vagy gondolkodásilag, aki sajnálatos módon egy olyan környezetbe került, ami mindenkire káros lenne, de egy olyanra főleg, aki tudatilag nagyjából egy 10 éves szintjén áll.

2023. jan. 14. 10:43
 113/299 A kérdező kommentje:

De nem

Mondom hogy nem szeretnek addig amig bizonyos dolgokat nem probaltam ki

Majd jön a tavasz jobbra fordul minden

2023. jan. 14. 10:44
 114/299 A kérdező kommentje:

Meg most mit vársz egy olyan lanytól aki meg sohasem csokolozott?

Ti nem lennétek remenytelenek egy olyan helyzetben mint én?

A gyogyszer gatolja a drogot reszegseget es a szeremet

A buli viszont tartalmazza mindet

A jing es jang ellentet a buli es a gyogyszer

Mint a matrixban

A gyogyszer az a pirula amivel azbunalmas eddigi eletemet elhetem boldog tudatlansagban, a buli es az alkohol, drog pedig a szabad, szorakoztato, de veszelyes választas

Majd a macskaimmal elem le az eletem :(

2023. jan. 14. 10:47
 115/299 anonim válasza:

"Meg most mit vársz egy olyan lanytól aki meg sohasem csokolozott?"

Mondjuk azt, hogy az a lány NEM egy narkós krvaként képzeli el a jövőjét.

2023. jan. 14. 10:53
 116/299 Időutazó03 válasza:

Nekem persze nem válaszolsz.

Egy nap maradt már csak a kimenőmből, aztán vissza kell térnem, hogy folytassuk a küldetést. Te meg még arra sem méltatsz, hogy válaszolj?

2023. jan. 14. 11:38
 117/299 anonim válasza:
Most nem akarok gonoszkodni, de ha csak negyedannyi energiát fektetnél a tanulásba, mint amennyit a drogos, ájulásos, meg árjafétises baromságaidba fektetsz, már rég te lennél az új Einstein.
2023. jan. 14. 11:42
 118/299 A kérdező kommentje:

Meg Sissi hercegnő is heroinozott

Ezert lenne jo ha hercegnő lennek

Vagy indiaba születtem volna

Ott lehetnek hercegnő

Mindig jo idő lenne

Sok szep növeny es allat

Legalisan drogozhatnék ott terem az őserdőbe

Ott van vadkender

Szabad lennek mert a jungle faluban senki nem ellenöriz

Kimehetnek egyszal bugyiba a jungelbe egyet szivni a marihuanabol

Nem tudom lattal e mar indiai utcat de ott meg a közlekedest se ugy nezik megy a szamar, tehén, harman egy motoron, busz, kamion, bicikli, emberek köcsöggel a fejükön

A vonatra is ugy felkapaszkodhatsz ahogy akarsz

Amugy hollandiaba milyen nyelvtudas kell? Angolt, nemetet megertik? Mkst tanulok nemetet egy fel eves es vizsgaznom kell belőle csak nem igazan tudom.

Amugy hollandiaban legalis bordelyhazak vannak ahol biztonsagos

Ott vannak olyan negyedek ahol megy a buli,pia, drog,prostitucio

Csak kiköltözni sok penz, amit itthon nem tudnék megszerezni tisztes munkaval. Unokatesomnak 800ezer fél evente az egyetem de ők hatalmas luxusban elnek es sajnos a mi csaladukat lenezik. Apukam tesoja epiteszmernök az nyja meg felsővezető a fornettinel es a lanyuk mindent megkap, nyaron Santorinire mentek. Nagyon markas taskaja meg cuccai vannak. Ezt a luxust en is megerdemlem. Lattam a luxusfelesegek műsort is. Az egyetem is sok penz. Meg a nyelvtudas. A nyelvtanarok.

Amugy lehet azert nem aludtam mert sajnos ma megjött a menzeszem.

2023. jan. 14. 11:51
 119/299 anonim válasza:

"Ezert lenne jo ha hercegnő lennek"

De nem vagy az.

Tudod, az élet olyan, hogy sok minden adott. Nem döntheted el, hogy hová születsz, hogy milyen a genetikád, vagy hogy kik a rokonaid. De hogy mit kezdesz magaddal, az már a te dolgod és felelősséged. Aki csak kesereg, és rinyál, hogy miért nem született adott korba, adott helyszínre, abból tényleg soha nem lesz semmi. Te pedig azt csinálod már évek óta. (Ráadásul még csak nem is következetesen teszed, mert hol ez akarsz lenni, hol az.) Tudod, a legtöbb ember nem születik királyként, vagy hercegnőként. De még csak nem is biztos, hogy jó körülmények közé születik. Mégis aki akar, az el tud érni valamit. Nem mondom, hogy az élet igazságos lenne. Nem mondom, hogy mindenkinek mindenre ugyanolyan esélyei lennének. Sajnos ez tényleg nem így van. De ha valaki csak kesereg, akkor biztos, hogy sehová nem fog jutni. Ismerek olyat, egy cigány ember, aki mélyszegénységben élt, még csak azt sem tanulhatott, amit szeretett volna. Mindig katonatiszt szeretett volna lenni. De nem tanulhatott annak. Csak ő ahelyett, hogy kesergett volna, elvégezte az iskolát, pénzt gyűjtött arra, hogy elvégezhesse a rendészeti egyetemet, és el is végezte. Most katonatisztként dolgozik. Vagy az a lány, aki szintén pocsék körülmények között élt, de kellő szorgalommal és tanulással most eljutott oda, hogy a LogMeIn nevű informatikai cégnél programozó. Persze, nem mindenkinek sikerül minden. De olyat még nem láttam, hogy valaki megfelelő hozzáállással legalább kicsit feljebb ne tudott volna jutni. De ha valaki meg sem próbálja, akkor biztos, hogy nem fog sikerülni.

Amúgy meg teljesen nyilvánvaló, hogy fogalmad sincs, milyen mondjuk hercegnőnek, vagy akármilyen uralkodói család tagjának lenni. Lehet, hogy anyagilag jól élnek, de egyáltalán nem szabadok. Annyi kötöttségük, kötelezettségük van, gyakorlatilag egyáltalán nem szabadok.


"Vagy indiaba születtem volna"

Jah. Az utcán koldulni, meg tehénkakát szárítani, hogy legyen mivel fűteni.

Látszik, hogy Indiáról sem tudsz abszolúte semmit.


"Szabad lennek mert a jungle faluban senki nem ellenöriz"

Dehogynem.

Azért nőként Indiában nem olyan könnyű ám az élet. Valószínűleg a családod jelölné ki, hogy kihez kellene feleségül menned. Nem egy olyan esetről tudni, ahol például egy családtag megölette a lányt azért, mert mással járt, és nem azzal, akit a család szeretett volna. Meg hát sok, nagyon sok hasonló eset... Tényleg ez hiányzik neked?


"Nem tudom lattal e mar indiai utcat"

Én igen. De te láthatóan nem.


"A vonatra is ugy felkapaszkodhatsz ahogy akarsz"

És úgy halhatsz meg balesetben, ahogy akarsz.

Mondjuk ahhoz is azért kell egyfajta ostobaság, hogy valaki annak örüljön, ha egy vonaton már csak kívülről felkapaszkodva van hely.


"Amugy hollandiaba milyen nyelvtudas kell?"

Meg fogsz lepődni: holland!


Nem fogok minden hülyeségedre reagálni. Meguntam. Nem látod, és nem is akarod látni, hogy a világ milyen valójában. Mindenből csak azt az apró részt látod meg, ami neked tetszik. A maradék 90%-ot már nem. És ahogy ismerlek, ez nem fog változni. Ahelyett pedig, hogy tennél azért, hogy jobb legyen, te mindig csak keseregni, hisztizni, rinyálni fogsz. Ezért nem lesz belőled semmi. Látod, hogy a rokonaid között sokan jól élnek. Persze... nyilván van, aki csak beleszületett a helyzetébe. De ha mondjuk apád is tanult volna rendesen, akkor most ti sem minimálbéren tengődnétek. Apádnak mi is a munkája és a végzettsége? Tudod, a tesója keményen tanult, ezért lehetett építészmérnök. Ha ő is drogos, alkoholista akart volna lenni, aki ahogy csak tud, menekül az iskolából, akkor most nem építészmérnök lenne, hanem betanított gyári munkás.


"Az egyetem is sok penz. Meg a nyelvtudas."

Azért egy államilag támogatott képzésen a tandíj kereken nulla forint. A tankönyveket, jegyzeteket persze meg kell venni, és a kollégiumért is fizetni kell, szóval ha így nézzük, tényleg nincs ingyen, de azért nem kell milliárdosnak lenni ahhoz, hogy valaki elvégezzen egy egyetemet.

És akkor most lepődj meg: én három nyelvet is magamtól tanultam meg. Csak mondjuk én nem drogos baromságokat keresgéltem interneten...

2023. jan. 14. 12:34
 120/299 A kérdező kommentje:

Egyebkent a golyabálon is drogoznak de mivel nimcs penzem egyetemre...

A fiatalok menöbbik resze füvezik

2023. jan. 14. 12:37
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!