Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/299 A kérdező kommentje:

Hat en nekem minden lany szep csak en nem

Egy atlag lanynak gyönyörű nagy ajkai vannak es sminkje es szep arca

Amugy minden lany szep aki nem en vagyok

Ezert felek jobban lanyokkal baratkozni mint fiukkal

Lanyokkal szemben szorongok es gatlasaim vannak

Meg kisebbsegi komplexusom

Egy par eve apukam azt mondta hogy nincs stilusom es nem jutott arra időm hogy a stilusomat kialakitsam mert hülyesegekkel foglalkozom

2023. jan. 14. 17:32
 132/299 Marci71 válasza:
#131 Kelemen Annánál biztos szebb vagy megnyugtatlak...
2023. jan. 14. 17:57
 133/299 anonim válasza:

"Egy atlag lanynak gyönyörű nagy ajkai vannak es sminkje es szep arca"

Detti.

Hadd meséljek a barátnőmről!

Nekem nagyon tetszik. Elképesztően gyönyörű. Neem, nincsenek nagy ajkai. De ki a frászfene mondta, hogy csak az lehet szép? Nekem például nem tetszik, amikor valakinek már-már természetellenesen nagyok az ajkai.

Smink? Barátnőm életében talán háromszor, ha sminkelte magát. Ballagáskor, szalagavatókor, meg tablófényképezéskor. Azóta soha többet. És tetszik. Nem akarom leszólni azokat, akik sminkelik magukat. Ez mindenkinek a saját ízlése, és döntése. De nekem jobban tetszik egy nőben, ha a természetes arcát látom.

Egyébként meg a szépség egy nagyon, de nagyon szubjektív dolog. Nincs olyan, hogy valaki mindenkinek tetszik, mint ahogy olyan sem, aki senkinek sem.


"Egy par eve apukam azt mondta"

Ez pedig a legnagyobb baj veled. Tudjuk jól, hogy apád milyen. Agresszív, erőszakos, buta, beképzelt, alkoholista. De te istenként bálványozod őt. Amit ez az alak mond, az neked a szent. Na, ezért vagy ott, ahol.

Tudod, mi a legfőbb különbség a boldog, kiegyensúlyozott, és a boldogtalan, sikertelen lányok között? Az, hogy előbbiek tojnak rá, hogy ki hogyan kritizálja őket. Valaki azt mondja rájuk, hogy rondák? Nem izgatja őket. Nem a - vélt vagy valós - negatívumaikkal foglalkoznak, hanem a pozitívumaikkal. Az utóbbi csoportba tartozó lányok pedig pont ellenkezőleg: csak azzal foglalkoznak, hogy ki mennyire kritizálja őket.

Személy szerint soha nem fogom megérteni, amikor egy embernek egy negatív vélemény - főleg egy sikertelen, bukott embertől - tízezerszer többet ér, mint akármilyen pozitív vélemény. Akár olyantól is, akinek tényleg fontos vagy, vagy aki tényleg szeretné, hogy fontosak legyetek egymásnak.

Ha a Föld mind a 8 milliárd lakójából 7 999 999 999 azt mondaná, hogy gyönyörű vagy, és lenne egy, aki azt mondaná, hogy ronda vagy, téged nem érdekelne annak a temérdek embernek a pozitív véleménye. Te csak azon az egyen rugóznál, aki rondának tart.

És egyébként itt bukik el az, hogy vonzó legyél a pasiknak. Neem, nem a külsőd miatt. Nem a bulizási, vagy nem-bulizási szokásaid miatt. Hanem mert sugárzik belőled a negativitás.

Nyilván beképzeltnek sem kell lenni. De az, amikor valaki ennyire negatív, az még a beképzeltségnél is rosszabb.

Nem kell azt sem gondolni magadról, hogy na, most a világon te vagy a legszebb, és mindenki más csak hulladék. Ez is egy undorító hozzáállás. De ettől még meg lehet látni a pozitív véleményeket is.

Ismét szegény barátnőmet hozom fel példának. (Meg ne sértődjön, hogy mindig ő a példa. :P) Neki sincs sok önbizalma. Kevés dolog van, amivel meg van elégedve magával. De ha azt mondom neki, hogy szép, vagy hogy ne csak a külsőt nézzük, ha azt mondom neki, hogy valamiben nagyon jó, akkor nem a kifogásokat fogja keresni, meg nem azt kezdi az agyán átpörgetni, hogy "de XY szerint ez máshogy van", hanem örül neki, hogy így gondolom. És ha egy vélemény olyan embertől származik, aki neki fontos, és akinek ő is fontos, az a vélemény sokkal többet ér, mint amikor akár egy idegentől, akár simán csak egy rosszindulatú embertől (legyen akár idegen, akár ismerős, akár rokon) származik.

2023. jan. 14. 18:07
 134/299 anonim válasza:
Honnan veszitek, hogy Dettinek hívják?
2023. jan. 14. 18:16
 135/299 anonim válasza:
Neki itt már komoly múltja van, és sokunknak írt már privátban is.
2023. jan. 14. 18:19
 136/299 A kérdező kommentje:

Milyen bulizasi szokasaim? Még sose voltam bulizni

Ezek csak tervek

2023. jan. 14. 18:25
 137/299 anonim válasza:
Édesjóistenem..........
2023. jan. 14. 18:26
 138/299 anonim válasza:

Te tényleg menj inkább prostinak. Ilyen szövegértési képességekkel... Már egy összetett mondat értelmezése is meghaladja a képességeidet. És nem mellékesen: neked összesen ez jött le a teljes szövegből. Ennél megakadtál, és elszállt az agy.

Tényleg reménytelen.

2023. jan. 14. 18:29
 139/299 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Javaslom, hogy szerezz bölcsességet még fiatalon, hogy amikor majd idősebb leszel, jobban meg tudj állni és könnyebben vedd az élet által támasztott akadályokat. Hogy te is tudj másokon is segíteni. És örömöt szerezni nekik.

És jól cselekedni velük a tapasztalataiddal. :)

2023. jan. 14. 21:20
 140/299 anonim válasza:
*tapasztalataiddal -> tapasztalataiddal a hátad mögött.
2023. jan. 14. 21:21
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!