Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Engem még sohasem hívtak meg...

Engem még sohasem hívtak meg egyetlen házibuliba sem. Szeretném egyszer kipróbálni. Lehetséges lenne hogy valaki meghívjon? Beszélgetnénk is előtte. Kecskemét 17/l

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam házibuliban sőt semmilyen buliban sem. Osztalytarsam heti szinten járnak és szégyellem hogy én még nem. Nem is hívott senki.

Sajnos az antidepresszánsomra nem ihatok de majd valahogy megoldjuk vagy aznap nem veszem be.

Kecskemétivel szeretnék beszélgetni mint barátság, lehet az fiú vagy lány is akár. Mivel kb a tinik 90%-a jár házibuliba így valószinüleg egyikkükkel megtudnám beszélni a dolgot.

Nem szeretnék szégyenbe maradni hogy meg soha sem voltam házibuliban és szeretném ezt az élményt egyszer megtapasztalni mivel még soha nem voltam egyen sem. Részeg még sosem voltam amit szintén szégyellek egy kicsit habár egy pici alkoholt már ittam de a gyogyszer ugye amennyit engedett.

Fiúm nincs és nem is volt soha. Nem is bánnám egyáltalán ha fiú írna.

Tényleg nem vagyok túl idős hazibulihoz? Ezt idősebb korban már nem lehet bepótolni? Nagyon el vagyok kesve? Sürgősen most szeretném mert az osztálytarsaimhoz szeretnék tartozni mint közösség. Saj os rendkívül felénk vagyok, barátaim alig vannak. Azok meg olyanok hogy pont az a 10%-akik nem járnak hazibuliba. De talán még ők is elmondásuk szerint. Mindenki úgy beszél a hazibuliról mintha a bevásárlásból jött volna haza. Én nekem hatalmas élmény lenne egyszer elmenni egyre.



2023. jan. 10. 10:14
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/299 anonim válasza:
Ez a legtöbb választ adó kérdés ezen az oldalon, elképesztő xD
2023. jan. 16. 20:11
 202/299 anonim válasza:

#201 "Ez a legtöbb választ adó kérdés ezen az oldalon, elképesztő xD"

Ugyan, dehogy! Tévedsz! A másik kérdésénél háromszor ennyi válasz van. :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..

Azért Martinka sem semmi a 314 hozzászólásával:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Szintén Martinka 346-tal: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Ez is 300 fölötti: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Balu pedig a 400-at közelíti: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

Szóval... :D

2023. jan. 16. 20:52
 203/299 anonim válasza:

Gyanús, hogy ma este még nem írt...

Vagy sikerült neki narkót szereznie, vagy végre kiköttették a netet.

2023. jan. 16. 22:23
 204/299 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült szereznem. Honnan kellett volna? Na latjatok mondom hogy azt hiszitek hogy annyira könnyü.


Szeretnek olyan életet mint a despacitoba. Drogozni délamerikanan es csak bulizni. Meg úgy öltözni mint benne a csaj. És együtt lenni egy olyan pasival mint Louis Fonsi.

2023. jan. 16. 22:44
 205/299 anonim válasza:
Mi tudunk egy pont neked való pasit. Martinnak hívják.
2023. jan. 16. 22:47
 206/299 anonim válasza:

Ha már úgyis itt teng-leng két-három időutazó (illetve magát annak mondó egyén), nem tudnátok visszamenni 2006-ba, és adni Dettike apjának kotont?

Előre is köszi mindenki nevében!

2023. jan. 17. 01:09
 207/299 anonim válasza:

A #206-os válasz sértő volt és helytelen. És megvetést közvetít. Valamint, hogy valaki semmibe vesz egy másik embert. Nagyon nem helyes ilyet írni. Gondoljon bele, aki ilyet ír, hogy milyen lenne, ha valaki ezt neki mondaná!

Mondjuk nyilván az ilyen sértéseket nem kell felvenni, hanem tudni kell, hogy nem volt helyénvaló, amit a másik tett. És megbocsátani neki. És kívánni mondjuk, hogy térjen meg a hibás tetteiből, hozzáállásából. És Jézus szerint megáldani és jót cselekedni vele is jó.(Azt mondja cselekedj jót azokkal, akik veled rosszul cselekednek és áldjad ellenségedet!)

És természetesen szeretni is kell azt az embert, aki rosszul tett velünk. (Azt is mondta szeressük ellenségeinket.)


"Én pedig azt mondom néktek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, akik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, akik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, akik háborgatnak és kergetnek titeket.

Hogy legyetek a ti mennyei Atyátoknak fiai, aki felhozza az ő napját mind a gonoszokra, mind a jókra, és esőt ád mind az igazaknak, mind a hamisaknak.

Mert ha azokat szeretitek, akik titeket szeretnek, micsoda jutalmát veszitek? Avagy a vámszedők is nem ugyanazt cselekeszik-é?" - Jézus; Máté 5:44-46

2023. jan. 17. 02:20
 208/299 anonim válasza:

Az vagyok, aki írta a "A #206-os válasz sértő volt és helytelen." kezdetű választ.

Amennyiben ez magára mutató válasz lenne, akkor az amiatt van, mert töröltek egy korábbi választ. Feltehetőleg pont az akkori #206-ost( is).

Hasonló okokból lehet, ha egy korábbi válaszként mutat a #206-osra.

Tehát akkor meg nem "időutazó-troll" vagyok.

2023. jan. 17. 02:24
 209/299 anonim válasza:

Ismét a "A #206-os válasz sértő volt és helytelen." kezdetű válasz írója vagyok.

És az én nevemben nem köszönheted meg, mert én nem értek egyet azzal az írással.

2023. jan. 17. 02:25
 210/299 anonim válasza:

Na, még egy valláskárosult is ideszabadult.

Kezd teljes lenni az őrültek háza.

2023. jan. 17. 08:09
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!