Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Hol találok Óbudán jó személyi...

Hol találok Óbudán jó személyi edzőt? Utálom már, hogy ilyen sovány vagyok és a nők semmibe vesznek. Szeretnék változtatni.

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 13:06
 1/7 anonim válasza:
Kéki Imre Flórián tér 6
2020. aug. 2. 14:37
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. aug. 2. 14:46
 3/7 anonim válasza:
Flórián téren
2020. aug. 2. 15:14
 4/7 tambi3 válasza:

Kedves Kérdező!

Fiatalon (állítólag) nagyon hasonlítottam az akkori ('70-80'-as évekbeli) Alain Delon-ra, ráadásul pilótaként kerestem a "kalácsomat"... Az élet valóban "egy hordó méz" volt, csak nyalni kellett (volna)... A lehetőségek 90%-át kihagytam, de így is messze száz felett van a "szerencsések" száma...


Ennyi tapasztalás után hidd el nekem, nem hátrány, ha az ember 80 kg izom.

Az sem baj, ha nem izom... Sokkal kedvezőtlenebb a túlsúly, így Te szerencsés vagy, gyors az anyagcseréd.


A külső egyébként csak a megismerkedéshez kel (ha kell egyáltalán). Mi férfiak is a szemünkkel választunk, mondván; "hű de jó nő..." Fentebb említett tapasztalásaim során számtalanszor derült ki, hogy "a természet olykor a legszebb külső mögé rejti legrútabb teremtményeit".

Az élet nagy kérdése, hogy azzal éljen az ember akit szeret, vagy azzal, aki őt szereti??? Ilyen a külső is. Ráadásul "ami nem örök, az nem igaz...", a külső pedig nem örök.


A súlynöveléshez nem magánedző kell, hanem kalóriadús táplálék, és ha izmot is akarsz, akkor sok-sok állati fehérje, és persze izommunka...

2020. aug. 5. 16:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megosztottad a történeted! :) Ez számomra hiteles és biztató.
2020. aug. 5. 16:25
 6/7 anonim válasza:
Személyi edző ??? A net korában !! Menj vissza az oviba.
2020. aug. 7. 08:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Rosszul aludtál, mi?
2020. aug. 7. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!