Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van nő 40 felett, akinek van...

Van nő 40 felett, akinek van kedve ismerkedni, komoly kapcsolat, és kötöttségek nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan belevaló nőt keresek, aki nem fél az autóvezetéstől és sebességtől. Nem tartja ellenségnek a gyorséttermeket. Szóval nem az a konzervatív, aki mellett csak feszengeni lehet. Aki nem sajnálta még ki magát az életből. Nem örömlánnyal ismerkednék, félreértés ne essék. Igényes, intelligens férfi vagyok,aki tartós alkalmi kapcsolatot keres. Vajon engedik megjelenni a kérdésemet, vagy át kell fogalmaznom. :)

2020. júl. 9. 15:11
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Hahó!Nekem kéne pár új melltartó! :-D Táskát most vettem.. :-D
2020. júl. 10. 14:48
 32/34 anonim válasza:
Az Egek ura egyébként nagyon jó kis film,bár azért korántsem mondanám vidámnak,főleg a végét tekintve..De úgy random se...
2020. júl. 10. 14:56
 33/34 anonim válasza:

Hát kérdező, szerintem eddig sok korrekt, normális választ kaptál.

És fogsz tőlem is :)


Olyan nő vagyok (korosztályban, külsőben biztosan), akit keresel.

Képzeld: nem sajnáltam azt a kemény kb 4 eFt-it kifizetni a társkereső havidíjáért sem és bár eszemben nem lenne a havi bevételemet villogtatni, bőven nem villanyszámlára meg melltartóra gyűjtök :D


Ezzel együtt nekem nem kellenél.

Napi szinten kapom az ehhez hasonló ajánlatokat most, hogy regisztráltam. A csúcs eddig 1.500 euro/hó... úgy, hogy normális bemutatkozót írtam, amiben egyértelmű, hogy nem eltartót meg nem elköteleződés-fóbiás, alkalmi szexelgetést meg “barátság extrákkal”-t izzadságszagúan erőltető lúzerekre vágyom.


Az a férfi számomra nem sokat ér, aki kifizet egy vacsorát, de már lesi, mit kap cserébe (képzeld: az összeg nekem sem okoz gondot :).

Egyszerűen borsódzik a hátam az ilyen te fajta, emberi kapcsolatait is patikamérlegen, kiskanállal tartozik-követelben porciózó “férfitől”, akiben semmi elegancia.

Mint a piacon, bedobod ide az igényed és akkor majd tüleledjünk a vacsorádért meg a 20 ezres szállodai szobádért? :D


Vagy nagyon lepusztultál lelkileg a válásod óta vagy eleve nem is volt értékelhető párkapcsolati múltad, ha ez a semmiség a legnagyobb, de sajnos teljesíthetetlen vàgyad, hogy egy színházjegyért egy fertőtlenítőszagú ágyneműben, érzelmeket hazudva rakja szét neked valaki, akibe nagy kegyesen beleélvezel...

Tényleg ennyi? Mindezt a villanyszámlától való félelmedben?

A beszélgetés, valódi kötődés, amire szökőévente talán te is vágysz... nos az párkapcsolatban van... nem olyannal, akitől még a kispárnád lenyomatát is sajnálnád reggel...


Azt nem is minősítem, hogy elhanyagolt, ugyancsak instant, lélektelen, lezavarós b..szásra vágyó, házas, gerinctelen nők lennének a célcsoportod... ha màr független/elvált, a pénzedtől magát hanyatt nem vágó nők is magas labda erre a semmire, amit itt reklámozol.


Olyan naív vagyok- azt hittem, legkésőbb úgy 40 felé azért a férfiak tőbbsége, te is rájössz arra, hogy a perspektíva nélküli, kötődéstől görcsösen óvakodó, szingli-mingli életmód minden, csak nem kielégítő (már lelkileg, intellektuálisan gondolom- hiszen a milliós fizud bedobod, egy-két hiszékeny CsóróJulis tövid szopkod a hátsóülésen vagy a hipó szagú szállodai szobádban).


Hát sok “boldogságot”, azért őszinte simogatást ne várj. Pöttyet irreális lenne a mozijegyedért... tudom-tudom, merev p,,csa vagyok (akkor is, ha a nyálad folyna utánam :D), mert én még főznék is szeretkezés előtt/után.


De te tényleg a mekis színvonal vagy: futószalagos szex, futószalagos kaja, futószalagos színvonal.


Értelmes, csinos nőnek minek kellene ilyen B-terv, amiben te kimaxolod a lehetőségeket?


(hogy értsd: azért nem állnék le veled SOHA mert nagyon unszimpatikus, visszatetsző számomra az a “férfi”, aki előre leszögezi, mit NEM hajlandó megtenni...ergó lehetek akármilyen jó, neked akkor is max az “intellektuális ürítésig” vihetem)

Hát kösz, de ennél kapok jobbat tényleg :D

2020. júl. 13. 01:23
 34/34 anonim válasza:
Miért férjezett nőt keresel? Elvált, özvegy nők esetében tartasz attól, hogy valójában komolyabb kapcsolatot szeretnének, és nem akarsz kockáztatni? Nagyobb rizikót jelentenek? Azért kérdezem, mert a baráti körömben pont az ilyen helyeztben lévő nők szoktak nyitottak lenni egy ilyen jellegű kapcsolatra. Vannak, akik még érzelmileg nem mernek elköteleződni a férjük halála után, vagy akik a gyerekeik miatt nem akarnak új partnert, de szexualitásra, kikapcsolódásra, a valóságtól való elmenekülésre annál inkább nagyobb szükségük van és vágynak is erre. Ők miért nem tartoznak a célcsoportodba?
2020. júl. 14. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!