Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon rossz egész életben...

Nagyon rossz egész életben pár nélkül élni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nekem sosem lesz senkim. Hiába vagyok rendes, jólelkű, érzelmes, ha egy lány figyelmét sem tudom felkelteni. Meg nem is szoktam olyan lányt látni aki tetszik, és akivel egy korosztály lennénk. Mert nem járok bulizni, meg nem is tudom hogyan kezdjek el vele beszélgetni teljesen ismeretlenül.

Nekem szerintem sosem fog összejönni egy lány sem. Hogy lehet így élni? Majdnem midnenkinek fiatalnak van párja, csak nekem nem, és nem is volt.

Pedig én normális kapcsolatot keresek, ahol évekig együtt lehetünk, és amiből akár házzasság is lehet.


2020. júl. 31. 13:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen. Az egyik legrosszabb dolog, ami csak lehet.
2020. júl. 31. 13:13
 2/12 anonim válasza:
Normális kapcsolatot keresel? Nem. A kérdésedből úgy tűnik, te nem KERESEL kapcsolatot. Te SZERETNÉL kapcsolatot. Nem mindegy.
2020. júl. 31. 13:15
 3/12 anonim válasza:
És most azzal, hogy hisztiztél itt egyet jobb lett? Elárulom ez a lányokat még jobban taszítja. Ezzel csak magad alatt vágod a fát.
2020. júl. 31. 13:21
 4/12 anonim válasza:

Sajnos nem vagy elég belevaló. Sok ilyen ember írogat ki hasonló kérdéseket.

Egy férfi legyen férfi. Ne nyávogjon, ne legyen bátortalan, ne legyen szerény. Szeretem a nevetést, a beszélgetéseket, a barátságokat. Nehogy már én legyek a határozottabb! Udvarolj. Ha ilyen nyuszi vagy az életben is, nem lesz senkid. Azzal, hogy kedves vagy, nem sokat érsz, mert kedves lehet velem épp a szomszéd öregasszony is. Nem fogja venni a célzást, hogy te akarsz is valamit, vagy csak szeretnél.

2020. júl. 31. 13:34
 5/12 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy valaki egész életében pár nélkül marad, max nem élt a lehetőségekkel!


Neten pikk-pakk meg lehet ismerkedni bárkivel, csak tenni kell érte siránkozás helyett és nem megfutamodni az első száz hlyétől, akibe belebotlasz, mert utána jön majd a siker!


Tapasztalat.

2020. júl. 31. 13:49
 6/12 anonim válasza:

Egy dolgot tudok tanácsolni neked, de ezt jól vésd az eszedbe!

Kikapcsolod a gépet, agyalsz, gondolkozol, de nem értelmetlenül és hozol egy döntést, hogy változtatni akarsz!

És késő délután, vagy este elmész, beülsz valahová és lazára veszed a figurát, de szét nézel, megiszol valamit úgy hogy magadnál vagy még, de cserébe kicsit oldottabb vagy és, akit meglátsz, hogy szimpatikus azt leszólítod, beszélgetsz vele, vagy beválik, vagy nem, de legalább megpróbáltad és még mindig hamarabb elmondhatod, hogy nyert ügyed lehet, mintha meg sem próbálod!

Ezt tudom most perpillanat tanácsolni!

Ja és még valami! Felejtsd el azt, hogy ide bármit kiírsz, mert azt vettem észre, hogy vagy normálisan tudnak válaszolni, de az nagyon kevés, vagy pedig 'tipikus' szét oltják az embert.

Kell ez neked?

Azt javaslom tedd a dolgod és ne filózz annyit, mert az semmi jóra nem vezet!

Légy határozott, magabiztos, de azért ne szálljon a fejedbe a dicsőség.

Sok sikert kívánok neked és ne add fel!

2020. júl. 31. 13:50
 7/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2020. júl. 31. 13:55
 8/12 anonim válasza:
Nem. Kell valami hobbi, hivatás, aminek élhetsz.
2020. júl. 31. 13:56
 9/12 anonim válasza:
Egy társkereső oldalra kellene feltenni magad, hogy ne csak úgy beszélgess, hanem legyenek nevén nevezve a dolgok, hogy mit akarsz, milyen nőt keresel, milyen kapcsolatra. És te is írd le, hogy milyen vagy, tegyél fel képet magadról és biztos valaki fog írni neked. A hibáidat is írd le, ne érje meglepetés a jelentkezőt. Ha megtetszik valaki az oldalon, te is próbálkozhatsz, de ha nem túl előnyös a külsőd, ne sértődj meg a visszautasításon. Kicsit határozottabban kell a cél felé menni, nem csak úgy éldegélni, reménykedni, síránkozni. Ha túl nagy igényeid vannak a külsőt illetően magadhoz képest, akkor próbálj szembenézni a valósággal, a saját tükörképeddel.
2020. júl. 31. 14:02
 10/12 anonim válasza:
Társkeresőhöz még annyit tennék hozzá, hogy a lehető leghamarabb a valóság síkjára kell terelni a dolgot, tehát randizni. A hosszan elnyúló csetelésnek pártalálás szempontjából semmi értelme nincsen, időtöltésnek jó, és szórakoztató, de te most nem ezt szeretnéd. Sok sikert, és hagyd abba a nyafizást.
2020. júl. 31. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!