Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történik ennyi rossz az...

Miért történik ennyi rossz az életben?

Figyelt kérdés

40 éves nő vagyok, nehéz életút van mögöttem, de soha nem adtam fel. Diplomám van, dolgozom, szóval nem hagyom el magam.

Igyekszem a sok rossz mellett meglátni a jót is az életben. De már elegem van a sorozatos rosszból, tragédiákból. Miért súlyt a sors folyamatosan? Pedig igyekszem jól élni, sokat segítek másoknak, nem érzem magam egyáltalan rossz embernek. Nagyon el vagyok keseredve... Olyan nehéz :( Más is érez így?



2020. jan. 10. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van kedved beszèlgetni írj nyugodtan.

L/26

2020. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül,ne aggódj.
2020. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltaire Candide-jának végszava “... most fogjunk munkához: műveljük kertünket.”. (Miután főhőse megtapasztalta a világ összes dekadenciáját, és hogy a javító szándéktól is sok minden csak rosszabb lesz.)


Felnőtten már a legfontosabb az hogy a férj, feleség, gyerekekből álló szűk családban lehetőleg minden minél jobban rendben legyen, semmi mást nem kell már megélni nagy tragédiaként.

2020. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is,sokszor csak a rossz történik és nem értem miért?

Nem értem a miérteket

kérdésekre nincsen válaszok :(


Sajnos sok mindenen nem lehet változtatni :(

az emberek rosszak gonoszak lettek rosszindulatúak,irigyek :(

Nehéz barátokat találni

a jó emberek mennek el :(

2020. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!