Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon rossz egész életben...

Nagyon rossz egész életben pár nélkül élni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nekem sosem lesz senkim. Hiába vagyok rendes, jólelkű, érzelmes, ha egy lány figyelmét sem tudom felkelteni. Meg nem is szoktam olyan lányt látni aki tetszik, és akivel egy korosztály lennénk. Mert nem járok bulizni, meg nem is tudom hogyan kezdjek el vele beszélgetni teljesen ismeretlenül.

Nekem szerintem sosem fog összejönni egy lány sem. Hogy lehet így élni? Majdnem midnenkinek fiatalnak van párja, csak nekem nem, és nem is volt.

Pedig én normális kapcsolatot keresek, ahol évekig együtt lehetünk, és amiből akár házzasság is lehet.


2020. júl. 31. 13:00
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ezzel a nyavalygással tényleg nem mész semmire. Szerintem te csak azért akarsz kapcsolatot, hogy LEGYEN. Hogy végre ÖSSZEJÖJJÖN. Jól mondom? Mert ezt látod es irigyled a párokat. Holott nem is ismered őket.

Már a kérdés csöpög az önsajnálattól. Miért kéne egyedül leélni az életünket? Ez baromság. Nyilván lehet, csak nem érdemes. Legyél nyitottabb és gondolkozz kicsit el ezen

24f

2020. júl. 31. 15:15
 12/12 anonim válasza:
Nagyon rossz!😪
2021. jan. 27. 04:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!