Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiként van értelme leélni...

Férfiként van értelme leélni a maradék életemet (37 vagyok) ha a kisebbségi komplexusom és a gyenge külsőm miatt nem mertem soha megszólitani egyetlen lanyt/nőt se, illetve csak idős, csúnya vagy kövér nők mutatnak érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés
Tudom ezt fiatalon kellett volna jobban átgondolni vagy gyakorolni, vagy legalább mostanra gazdag sikeres férfinek lenni, de ez is kimaradt a kisebbségi komolexus miatt, szóval egy testi lelki anyagi roncs vagyok...

2020. szept. 9. 22:00
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
#29 sajnos nem vagyok búza. Ha az lennék semmi gondom nem lenne a szexszel.
2020. szept. 11. 11:15
 32/47 anonim válasza:
De most őszintén, kérdező: mit érdekel téged, kinek tetszel, ha nem akarsz nőt?
2020. szept. 11. 11:16
 33/47 A kérdező kommentje:

#26 nem, soha nem kérdeztem meg egy lanyt se élőben.

Fiatalon 2 volt aki odajött hozzám de mivel szűz voltam és nyomi abból is katasztrófa lett. Mivel pontosan tudtam hogy mindegyik igy alakult volna és mert ronda vagyok és kicsi a farkam ezért nem mentem házhoz a pofonért. Azóta öreg elhizott és lelakott lettem szóval most még annyira se lenne értelme. Amilyen nőknél meg szóba jöhetnék, azokat biztos nem fogom megkérdezni.

2020. szept. 11. 11:19
 34/47 A kérdező kommentje:

#25 #27 #33


Akartam volna nőt szexre, kapcsolatra mint minden normális érzésű ember. Olyat aki nekem is tetszik és én is tetszek neki.

De mivel tudtam hogy ez sosem fog összejönni ez az érzés szép lassan lecsökkent. Sajnos nem múlt el teljesen, ahogy szerintem minden férfibe felszökik a vágy igy nyáron...

De amilyen nők "jeleznek" vissza már nem akarok semmit, mert olyan nőre nincs semmilyen szükségem. De attól még vágyam lehet a jó nők felé...szerintem ez érthető

2020. szept. 11. 11:25
 35/47 anonim válasza:

Tudod, hogy "okádék" a fejed, tudod, hogy megkeseredett kövér vagy... és még így is válogatsz, és azt mondod, hogy 100-ból csak 70 lányt fogadnál el?

30-at konkrétan elítélsz?

Téged nem az zavar abban a 30-ban, hogy a fél város végigment rajtuk, hanem, hogy te nem tudtál végigmenni a fél városon. Pedig könnyű nőcske akad a városba.


Adj esélyt annak a 30-nak is.

Főleg, hogy 100 pasiból sok nőnek 99 felelne meg, és az az 1, aki nem, az te vagy...

2020. szept. 11. 11:44
 36/47 anonim válasza:

Te tényleg rettenet szánalmas vagy, de valószínűleg sokkal inkább fejben, mint külsőre.

Ember, egész eddig azon picsogtál, hogy nem akarsz nőt. Aztán azon hogy akarsz de nem találsz. Aztán megint az a bajod hogy te nem is akarsz.

Te szimplán hülye vagy.

2020. szept. 11. 12:14
 37/47 A kérdező kommentje:

#36 te vagy hülye ha nem érted meg amit #34-be kifejtettem,

És főleg hogy irsz egy hülyének 😂

2020. szept. 11. 12:25
 38/47 A kérdező kommentje:

#35 Főleg, hogy 100 pasiból sok nőnek 99 felelne meg


azért ez még viccnek is nagyon gyenge...


Ha pedig azzal hogy nem akarom a város ribijét vagy mázsázs ronda nőket társnak válogatós lennék, akkor igen igazad van, nagyon finnyás az izlésem....


A könnyű nőcskék pedig még jobban válogatósak. Ha egynél is esélyem lett volna akkor nem lennék ilyen nyomorult...

2020. szept. 11. 12:31
 39/47 anonim válasza:

"már nem akarok semmit, [...] De attól még vágyam lehet a jó nők felé...szerintem ez érthető"


Nem, nem érthető. Akarsz vagy nem. Te viszont beszélsz össze-vissza mint egy fürdőskurv.

Szerintem te csak a feltűnést élvezed, meg hogy foglalkoznak veled.

2020. szept. 11. 12:32
 40/47 anonim válasza:

"Fiatalon rengeteg lehetőséged van. Egyszerűen ha van munkád bármikor becsajozhatsz."


Akkor te miért nem csajoztál be? Neked ne kelljen magyaráznom, hogyha csúf vagy, akkor kortól függetlenül nincs esélyed a nőknél.


12-es.

2020. szept. 11. 17:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!